reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
ja właśnie spać w nocy nie mogę tzn chce mi się ale jak się kładę to nie mogę zasnąć :-/ mój M smacznie sobie spi a ja leże i liczę owce heh
 
Nawet nie mówcie o problemach ze spaniem....Jest 6.07 a ja od 3 godzin nie spie........Jestem tak zdenerwowana(delikatnie mówiąc) ze az mi sie płakac chce....:-(
 
claudia, współczuję... ja mam przewry nocne, ale potem sobie usypiam na jakiś czas i z reguły o szóstej budzę się już i wstaję
w nocy mnie jeszcze dopadło jakieś swędzenie, pod kolanami i na wewnętrznej stronie ud mam jakąś pokrzywkę strasznie swędzącą, nie wiem, czy to uczulenie czy cuś innego, już raz tak miałam w zgięciach łokci, ale nie swędziała, a teraz całą noc czułam, ale byłam dzielna i się nie drapałam... zaraz wapno sobie zapodam
miłej niedzieli
 
cześć dziewczynki,
a ja dla odmiany dziś super się wyspałam. Położyłam się o 21, tylko raz wstałam do toalety i dopiero pół godziny temu obudził mnie telefon. Od razu ma się więcej chęci do działania... może umyję szafki w kuchni albo zacznę prać ubranka. Zobaczymy na co starczy sił:happy2:
Życzę Wam udanej niedzieli bez ciążowych przypadłości!!!
 
czesc w niedziele.
Ja tez dzisiaj kiepsko spałam, ostatnio tak mam. Najtrudniej zasnac i zmienic pozycje w łóżku równiez. Poza tym wczoraj znowu troche pochodziłam po sklepach i znowu mnie boli podbrzusze, chodze jak pingwin. Ehhh ale sobie pomyslalam, ze 32tc za mna wiec kolejne 8-9 jakos przepekam bo zlecą. Potem około 1 dnia wyrwanego z zyciorysu (pod wzgledem bólu) a potem zaczna sie inne sprawy ale bedzie juz moja Niunia. A ja położe sie moze w koncu na brzuchu :)
 
Czesc :)

Ja po dwoch dniach owocnych zakupow, kupilam wszystko dla Maluszka (oprocz wozka) i jestem przeszczesliwa :-) Ale za to jak uslyszalam rachunek przy kasie, to muslalam ze urodze... Ale mam every, every, everything od ubranek po patyczki do uszu :-)

Co do spania to ja usypiam elegancko, ale codzinnie budze sie ok 4.30-5.00 i nie moge usnac. Albo snia mi sie glupoty, albo ma jakis dziwny natlok glupich mysli... Ehhh...
I niestety ja spie prawie caly czas na prawym boku. Nie umiem na lewym, nigdy tak nie spalam... :-(
 
Witam;-)

Claudia ja tez dzis obudziłam się około 6 , potem próbowalam zasnąć, ale tez nasżło mie jakies zdenerwowanie- nawet nóżką zaczęłam trząść:eek: , więc wypiłam sobie magnez- i tak zasnęłam , ze nawet nie pamiętam kiedy - a jakie sny miałam - fantastyczne :)))...chyba teraz zawsze jak złapie mnie bezsenność sięgne po magnez - w koncu dobry na nerwy ;-)

- a propoo magnezu - kupowałam wczoraj w aptece i cos tam tłumacze farmaceutce , bo zauważyłam , że np zdrowit na rozpuszczalnym wrecz zaleca dla koniet w ciąży , a neo-mag ostrzega ze lepiej się skonsultowac - wiec pytam sie babce , czy moze one cos dodatkowego zawieraja czego nie powinna kobieta w ciazy - a ona na to ,ze kobiety w ciązy w ogole nie powinny magnezu ...no i tam jest przeciez jeszcze wit b6! i pewnie tez moze szkodzi - chyba wg niej w ciazy to nic nie mozna bo wszystko szkodzi ...ale wyszkolony personel ....i jeszce wspomniala cos , ze przeciez moge przedawkowac - ja jej na to , że z tego co lekarze mowia to niemozliwe , bo raczej nadmiar sie po prostu wysika - nie wiem czy ta babka w ogole jakakolwiek farmacje konczyla , bo wygadywala bzdury jak kompletny laik- i jak tu przed zakupem konsultowac sie z takim farmaceuta:-D
 
vikiigus ja w aptece jak kupowałam sobie magnez,to dowiedziałam się tego samego,f.pyta sie czy to dla mnie ten magnez ja mówie że tak a ona że niepowinnam brać ze jak już to tylko wtedy jak lekarz zaleci:dry:teraz to już sama niewiem:no:
 
reklama
vikiigus ja w aptece jak kupowałam sobie magnez,to dowiedziałam się tego samego,f.pyta sie czy to dla mnie ten magnez ja mówie że tak a ona że niepowinnam brać ze jak już to tylko wtedy jak lekarz zaleci:dry:teraz to już sama niewiem:no:


naparwdę nie ma się co martwić- na 100% magnez jest zalecany w ciąży - wlaśnie na skurcze - wiekszość ginekologow o tym mówi- że bez sensu jest faszerować ciężarną nospą , która jest na skurcze mięśni gładkich , skoro nasze odczuwanie skurczy zazwyczaj (oczywiscie nie zawsze) wynika z niedoboru magnezu, W ogóle dla kobiet w ciąży zalecana dawka magnezu wzrasta z 300- do 500mg - to chyba nie ustalono by większej dawki i jednocześnie uznawano barnie magnezu w ciąży za szkodliwe:confused:

Ja coprawda chodzę do innego gina , ale jest u nas w Bydgoszczy taka fajna ginekolożka (bardzo jej dziękuję , bo jako jedna z niewielu zajęła się moim przypadkiem i wyleczyła mnie z endometriozy, dzięki czemu nie miałam problemów z zajściem w ciążę:)
babeczka ma na swoim koncie ma setki (a może tysiące...;) prowadzonych ciąż i właściwie wszystkie pozytywne opinie (negatywne to jej chyba konkurencja wystawia) - bylam u niej w ciaży 2 razy jak miałam watpliwosci i ona rownież wrecz przykazala mi branie magnezu min 500mg dziennie - to samo babeczką z usg (też jedna z najlepszych w naszym miescie) - a teraz sobie też w necie szukam i jak byk pisze - nadamiar magnezu wydala się z moczem- no chyba że ma się problemy z nerkami- wtedy faktycznie może być problem, ale przecież porządny lekarz pyta o wszystkie choroby itp...

a oni w aptece czasem mają problem z homeopatia dla cieżarnej - a ostatnio oglądałam program na ten temat i też często spotykam sie z opiniami ze strony lekarzy, że leki homeopatyczne działają raczej na zasadzie placebo - bo to często sam cukier jest:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry