reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ja nie chce pisac ze nie mam problemow ze snem bo znajac zycie pewnie dzis sie nie wyspie, ale tak jak pisalam, kubeczek cieplego mleczka, od razu zasypiam, raz na siusiu kolo 3, po czym od razu zasypiam, ale ostatnio denerwuje mnie pan ktory odsnieza nam klatke o 6 rano!!! tak wali łopata ze spac sie nie da no i dzis o 7 bylam na nogach :(
 
reklama
ja nie chce pisac ze nie mam problemow ze snem bo znajac zycie pewnie dzis sie nie wyspie, ale tak jak pisalam, kubeczek cieplego mleczka, od razu zasypiam, raz na siusiu kolo 3, po czym od razu zasypiam, ale ostatnio denerwuje mnie pan ktory odsnieza nam klatke o 6 rano!!! tak wali łopata ze spac sie nie da no i dzis o 7 bylam na nogach :(

Ciesz się, że odśnieża i że nie musisz przez śnieg się przedzierać ;)
A tak na poważnie, to wiem, że u nas straż miejska potrafi od 6.00 rano chodzić i sprawdzać czy są chodniki odśnieżone, i jeżeli nie są to od razu wlepiać mandaty. Pewnie dlatego ten pan tak z rana z łopatą szaleje :)
 
Witam sie i ja.
Ale duzo tematow, ja ubranka bede prala na poczatku stycznia wtedy tez spakuje torbe do szpitala, do polowy stycznia chce miec tez juz wszystko kupione i gotowe, zebym ten ostatni miesiac mogla ze spokojem czekac na moje malenstwo:)
Co do snow to ja ich raczej nie pamietam, a zasypiam raczej normalnie na szczescie.
Ja mam tylko nadzieje ze zima nie bedzie az taka straszna, bo chce na Swieta do PL jechac, a to 800 km............
 
Pamietam jak u mnie na osiedlu sprzataczki juz od switu skrobaly tymi lopatami o chodnik-zawsze mnie budzily. No ale przynajmniej bylo odgarniete.

A mi sie dzis snilo ze bylam w Egipcie i woda w morzu byla jakas taka niespokojna i zimna a ja latalam po restauracji i zbieralam ciastka do torebki:-). Moje zamilowanie do ciasteczek nawet w snach nie daje mi spokoju:-p

Dzis siedze sama bo maz ma swiateczne przyjecie w pracy na ktore partnerzy nie sa zapraszani-gburowate szefostwo:crazy:

Spijcie dobrze lutoweczki-mi sie juz oczka kleja:sorry2:
 
a ja dalej przeziębiona... gardło już nieco mniej boli, ale za to katar niemilosierny bo cieknie mi z nosa i łzy lecą jakbym cebule kroiła... i do tego zimno mi wyszło pod nosem!!! nie nawidze tego!!!!!! a bylam zdrowa i to wszystko przez to, że poszłam do lekarza na kontrole a tam cała poczekalnia ludzi chorych i ktos mi sprzedał to dziadostwo!!! mam narewa jak cholera bo to nie powinno tak wygladać, że jedna poczekalnia dla ludzi zdrowych i chorych jest!!! aż mi sie chce ryczeć ze złości!!!
 
Witam
Dojechałam dziś w końcu do lekarza, z małym wszystko ok. rośnie zdrowo. Całe 1,2 kg żywej wagi. Jechaliśmy najszybciej 50 km/h katastrofa i tak całe 80 km, ale udało się szczęśliwie dojechać i wrócić i mam nadzieję, że luty będzie łaskawszy bo już się boję jak dojadę do szpitala.
Dziś na szczęście temperatura na dworze troszkę wyższa i można się na dłużej z psem z domu wychylić.
A jeśli chodzi o moje spanie to też mam ostatnio z tym problem, wcześniej zasypiałam bez problemu grzecznie około 9 a teraz 10:30 to najwcześniej i śpię potem długo. W nocy wstaję ok. 3-4 potem o 7, a potem za ścianą odkurzają, to chodzą po klatce i pies mi szczeka, a najlepiej mi się śpi jak zasnę tak o 8 rano to mam tak z 1-2 h dobrego snu.
A sny o też ostatnio jakieś koszmary, to że urodziłam mulata, albo też trojaczki i byłam w szoku bo na usg było tylko jedno. Także wszystkie mamy podobne objawy
 
maranatha wspolczuje. Ja sie zawsze staram umowic na sam koniec tak zebym byla ostatnia, wtedy jest pusciutko i nikt mi nie nakicha, no ale wiem ze nie zawsze sie da.
moniabir ja tez mam upierdliwych sasiadow:-(. Maja 4 letniego synka ktory urzadza sobie maraton po kuchennych panelach a ze tutaj sciany sa z kartonu to mi szklanki na nakastliku podskakuja. Co najlepsze potrafi tak biegac do polnocy. Zeby 4 letnie dziecko nie spalo o tej godzinie to juz przesada:angry:
 
Ja o dziwo ostatnio przesypiam całe noce, moze dlatego, ze krótko ostatnio spię (od 1 do 8). Snów też żadnych nie mam, no poza tym ostatnio, ze lekarz na USG oznajmił mi ze się pomylił i ze będzie chłopiec.
Dlatego dzisiaj zaraz zmykam spać nadrobic zaległosci.
Moniabir to szybko jechałaś, znajomy z pracy niecałe 20 km jechał wczoraj 4 godziny, taki był paraliż Krakowa.
U nas chodniki odświeżają już po 8.
 
Wow no niezla pogoda zwitala do Europy. Moj M od 2 dni ma spokoj w pracy po samoloty z Irlandi odwolane.

Jeden plus z mieszkaniem w Chicago ze trzeba BARDZO duzo sniegu by spralizowalo miasto, tak do konca to nawet nie wiem czy to mozliwe. Moze na pare godzin by nadrobili albo musialo by soli braknac. Tu takie sniezyce mamy ze zawsze przygotowani jak cos zapowiadaja. Szkoly to zamkna dopiero jak jest ogormny mroz (-40) lub jakas awaria z pradem lub ogrzewaniem. Moze to nie plus bo przy takiej pogodzie to az czasem by sie chcialo zeby miasto stanelo i mozna bylo w domu posiedziec.

Widze ze wiekszosc juz gotowa z ciuszkami. Ja na razie mam jednego pajacyka i spiworek :-) Niezla "wyprawka" bede myslec w styczniu jak beda przeceny poswiateczne.

Jesli chodzi o spanei to nie mam zbytnio problemow ja na pelnych obrotach od 5 rano takze o 9 padam. Siku jeden czasem dwa razy w nocy. Ale ogolnie spie dobrze i twardo.
 
reklama
Wow no niezla pogoda zwitala do Europy. Jeden plus z mieszkaniem w Chicago ze trzeba BARDZO duzo sniegu by spralizowalo miasto, tak do konca to nawet nie wiem czy to mozliwe. Moze na pare godzin by nadrobili albo musialo by soli braknac. Tu takie sniezyce mamy ze zawsze przygotowani jak cos zapowiadaja.

Widze Anja ze nie tylko wy w szoku co sie za wielka kaluza dzieje.Mi tez wlosy na glowie deba staja.Nie do pomyslenia tutaj.U nas w Pennsylvanii tez jak tylko zaczyna pruszyc to odrazu solniczki wyruszaja w trase.Wczoraj przeszla u nas ulewa i zebya zapobiec wypadkom w nocy jak temperatura spanie na - odrazu posypywali autostrade I-80 sola.To co sie dzieje w polsce (18 zamarznietych w 2 dni i cale miasta sparalizowane to normalnie horror).WSPOLCZUCIA DZIEWCZYNKI
 
Do góry