reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

vikiigus dobrze się słyszy takie informacje, mam nadzieję, że u nas będzie podobnie i dziurka w serduszku już niedługo się zarośnie, echo serca nie wykazuje jakiś innych nieprawidłowości a badania według lekarki są czystą formalnością, oby tak było.
Co do porodu to u mnie druga faza trwała 20 minut, dla mnie też cudowne chwile, zero bólu podczas skurczy partych, tylko ogromne zniecierpliwienie kiedy wreszcie zobaczę swojego maluszka. A co do tych skurczy to nie wiem czy to, że mnie nie bolało sobie wmówiłam bo pielęgniarka powiedziała mi, że w II fazie porodu nie będzie mnie nic bolało i może bardzo sobie to wzięłam do serca, czy może zanikające skurcze bo lekarka coś tam napomniała że pełne rozwarcie, rodzimy a skurcze zanikają ( byłam cały czas podpięta pod oxytocyne). Wtedy nie miałam glowy pytac, a później to już calkiem zapomniała, niedługo powtórka z ,,rozrywki" to się przekonamy:)
moniabir tez trochę się martwię czy zdążę dojechać do szpitala na czas, mam szeroki wybór szpitali, w okolicy 4 i do każdego z nich prawie 30 km. Ale za pierwszym razem sie udało to teraz mam nadzieję, że tez sie uda, tym bardziej, że rano przed pierwszym porodem mój m pojechał na ryby, musiałam po niego dzwonić, żeby po mnie przyjechał i zawiózł mnie do szpitala a w dodatku położne śmiały się z niego, że spokojnie mógł siedzieć na tych rybach do południa i dopiero potem mnie przywieźć :), a teraz się śmieje, że nie będzie aż tak się spieszył z tym szpitalem.
Zajrzałam z ciekawości do grudniówek, już jedna z nich rozpakowana!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Mamuski :-)
Ja tez jakas taka śpiąca.... Dzisiaj się troche nachodziłam, przyjechała do mnie moja przyjaciółka (musiałam ją odebrać z przystanku), pozniej ja odprowadziłam, odebrałam sobie wejściówki z MDK na koncert zespołu kumpla, odebrałam małego z przedszkola i padam na ryjek:-)

Czytałam ostatnio historie o dzieciach owinietych pepowiną i wcale to nie zawsze oznacza coś złego.Też dostałam głupich mysli czy dziecko może się udusić będąc w brzuchu jeśli się owinie pepowiną. Ale wcale nie...

Muszę Cię zmartwić, niestety jest to możliwe...:/
 
Ale mnie dzis nie przyjemna sytuacja spotkała.Byłam w sklepie na zakupach w biedronce a taka wredna baba widząc że jestem w ciąży spytała mnie czy ja przepuszcze bo ona sie spieszy.Powiedziałam że nie bo ja też się spiesze (musiałam odebrać córke z lodowiska).Jak wyszłam z biedronki to powiedziała mi to że jest pani w ciąży to mnie to ***** obchodzi.. i chciała mnie pobic za to że jej nie przepuściłam ale spłoszyła ją policja akurat na szczęście przejedżała tamtędy.Mi się zrobiło słabo bo byłam w szoku jak można się tak zachować.Dzis nie wiem co się tym ludziom porobiło...
Musze się położyć bo bardzo się zdenerwowałam.
ticker.php
 
Ale mnie dzis nie przyjemna sytuacja spotkała.Byłam w sklepie na zakupach w biedronce a taka wredna baba widząc że jestem w ciąży spytała mnie czy ja przepuszcze bo ona sie spieszy.Powiedziałam że nie bo ja też się spiesze (musiałam odebrać córke z lodowiska).Jak wyszłam z biedronki to powiedziała mi to że jest pani w ciąży to mnie to ***** obchodzi.. i chciała mnie pobic za to że jej nie przepuściłam ale spłoszyła ją policja akurat na szczęście przejedżała tamtędy.Mi się zrobiło słabo bo byłam w szoku jak można się tak zachować.Dzis nie wiem co się tym ludziom porobiło...
Musze się położyć bo bardzo się zdenerwowałam.
ticker.php


w szoku jestem !?!
dobrze alexia , że Tobie nic sie nie stało - jakaś psychiczna ta baba - a policja z nią cośkolwiek zrobiła?
 
Nic nie zrobiła bo ona uciekła,policja się pytała czy mnie do domu nie odwieść ale posiedziałam troszke przed sklepem i poszłam do domu.Nie rozumiem takiego zachowania może ta baba była faktycznie jakaś psychiczna...Straszna znieczulica w tej Polsce.Bo mój mąż jest w Holandii i tam kilka razy jak byłam to jak stałam w kolejce to się pytali czy stołka nie przynieść a tu cię pobija za to że się walczy o swoje brak słów.

ticker.php
 
alexiaa, współczuję przeżyć, co za babsztyl jakiś głupi
ale fakt faktem, że teraz kobieta w ciąży nie ma ulgi w traktowaniu przez innych, czy to w kolejce, czy w przychodni, nikt nie chce przepuścić
przykre to jest, uczmy tego chociaż nasze dzieci, to może w przyszłości świat będzie lepszy
 
ja mam czasem ochote coś zrobic w tym temacie - qrde - jakbym jakims posłem była czy cóś to bym zawojowała w tym temacie :)
bo u nas liczyc na dobra wolę "bliźnich" to nie ma co - ale jakby jakis przepis na to był - musieli by się podporządkowywać ....za komuny chyba kobieta w ciąży więcej przywilejów miała, albo społeczeństwo lepsze było, ale pamietam, że zawsze sie przepuszczało kobiety w ciąży ....a zachowania typu ublizanie czy jeszcze gorzej - ludzie by chyba zlinczowali ! a dziś - cisza oznaczająca przyzwolenie....
 
co za wstrętne babsko! ja właśnie dlatego krępuję się iść do kasy pierwszeństwa w supermarkecie, bo nigdy nie wiadomo jak kto zareaguje, a ja raczej jestem spokojna i mało kłótliwa, nie potrafię walczyć o swoje, więc stoję w zwykłych kolejkach, albo mąż czeka przy kasie, a ja idę sobie usiąść..
 
reklama
Do góry