reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

moniabir ja na Twoim miejscu powaznie zastanowiłabym się nad przeprowadzka do Trójmiasta :-D
u nas kolejny dzień piękna słoneczna pogoda, ale tak troszeczkę juz chłodniej, przez co mam mnóstwo energii, az chce się zyc :-)

Popieram!!! I ile jodu jest:-):-) Tutaj pada ostatnio w nocy a w dzień ładna pogoda.

Tak w ogóle to witam.

Jeśli chodzi o seriale to polskich tasiemców nie oglądam. Jedyne co oglądam regularnie to Chirurgów i Dr. House, ale akurat czekam na nowe sezony. Wcześniej z polskich to oglądałam Brzydulę. A teraz jakoś mi się nie chce. M jak mydło już nie trawię, bo zero wspólnego z realnym życiem. Irytuje mnie ten serial. A Na wspólnej to czasem zerknę, ale jakoś za specjalnie to mnie nie ciągnie.

No wy tu o szkole rodzenia, że czas też się zainteresować, nie wiem czy będę chodzić jeszcze, ale wiem, że takie zajęcia potrafią być przydatne.
 
reklama
A ja dzis widzialam w sklepie super bluzke ciazowa za 50 zl i spodnie za 99 zastanawiam sie czy nie kupic
moze jak dostane wyplate kupie
 
witam wpadłam na chwile powiedzieć, że żyje... wczoraj miałam jakiś taki podły dzien ze tylko chodziłam i po kontach ryczałam, dzis juz nieco lepiej... komputera nie mam dalej teraz pisze od współlokatorów, którzy dali pozwolenie bo sami na zakupy pojechali... myśle o Was i teskno mi... 23 wrzesnia mam wizyte i byc może poznam wówczas płeć mojego Malutkiego Ludzika :)
 
Witam się i ja:)
Kupiłam dziś od dziewczyny z bb ciuszki dla noworodka,rozmiar od 55 do 62,za 70 zł ponad 60 rzeczy,także dla noworodka juz nic nie bedę kupować.
 
witam wpadłam na chwile powiedzieć, że żyje... wczoraj miałam jakiś taki podły dzien ze tylko chodziłam i po kontach ryczałam, dzis juz nieco lepiej... komputera nie mam dalej teraz pisze od współlokatorów, którzy dali pozwolenie bo sami na zakupy pojechali... myśle o Was i teskno mi... 23 wrzesnia mam wizyte i byc może poznam wówczas płeć mojego Malutkiego Ludzika :)
Maran super że się odezwałaś trzymam kciuki za wizytę.;D Nam też się za tobą tęskni;) A wczorajszy dzień popieram ześwirowany był bo od samego rana popłakałam się przez męża ale za to Roszek od wczoraj tak mnie kopie że szok;D Czekamy aż znów coś napiszesz;D Buziaczki kochana;*
 
witam.... ale u mnie leje....ja jeszcze dzisiaj w pracy ale tylko do 17 :) i dwa dni wolnego :) za tydzien jade do PL, ale po powrocie musze tez szkole rodzenia poszukac, dla mnie to wazne, bo nie wiem za duzo a ponoc tu jest troche inaczej, trzeba sie samemu do szpitale zapisac i polozna znalesc i to w miare szybko bo ponoc pozniej nie ma miejsc... zobaczymy ale na poczatku pazdziernika wybiore sie do szpitala zapisac i tam sie moze czegos dowiem....a co do seriali to tez lubie.... ale nie zawsze mam czas bo pracuje do 23.00
 
Ostatnia edycja:
uff dziewczyny, nadrabiam, melduje, że czytam w przerwach międzyremontowych, niech sie to już wszystko skończy, bo mam dość :)

ja do szkoły rodzenia się nie wybieram jak mam być szczera, myślę, że dam radę, poza tym mam super szpital i super ludzi w nim i nie mam co sie stresować, oni mnie pokierują w razie czego :)

ps. mój mały od tygodnia tak się trzaska w brzuchu, że zaczynam się obawiać, co będzie w 30 tygodniu, kiedy jego stopki i raczki będą wieksze ;)

pozdrawiam wszystkie mamusie wtorkowo :) :*
 
Kurcze, wlasnie sobie przypomnialam ze musze przed wizyta odebrac wyniki badan...:zawstydzona/y:
Mialam zrobiona morfologie, mocz i Toxo....maz odbierze mi wyniki po pracy...mam nadzieje ze sa dobre...
 
Witam wszystkie mamuski
Ja rowniez nie wybieram sie do szkoly rodzenia.W pierwszej ciazy nie chodzilam na zajecia a sposob opiekowania sie blizniakami rozszyfrowalam sama(majac 21 lat i zero pojecia).Teraz przy 2 ciazy w glowie troszke wiecej i mysle ze za wiele nowego i tak sie nie dowiem.Mysle wiec ze w moim przypadku to strata czasu i pieniedzy.Poza tym kazde dziecko jest inne i kazy porod tez.Moim zdaniem ludzie nie sa w stanie nauczyc nas jak sluchac swojego ciala w trakcie porodu.Na koncu i tak bedziemy zdane na same siebie...Dla tych z Was ktore sie zapisaly zycze powodzenia...
 
reklama
Ja też się zastanawiam nad tym czy iść czy nie ale prawdę powiedziawszy nie znam żadnej kobiety która chodziła do szkoły rodzenia więc nie wiem jak to wygląda i na czym polega a wydaje mi się że każda kobieta ma inny organizm i inaczej reaguje podczas porodu... Tyle kobiet na to nie chodziło a normalnie rodziły dzieci.. Nie wiem mam mieszane uczucia co do tej sprawy ale też nie wykluczam że nie pójdę spróbować:)
 
Do góry