reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witajcie Dziewczyny po 3 tygodniowej przerwie :) Właśnie dobiega końca mój dłuugii urlop i od jutra wracam do pracy.
Nic nie pisałam bo w ramach urlopu troszkę pojeździliśmy. Byliśmy najpierw na Słowacji a później nad morzem. Było super. Może niektóre z Was pamiętają, że pytałam co sądzicie o wyjeździe pod namiot, bo trochę się wahałam. Warto było jechać. Nic mi się nie działo, było cieplutko i w ogóle bardzo odpoczęłam.
Piszecie o brzuszkach, no cóż mój jest już wyraźnie widoczny, chociaż też zależy co mam ubrane. Mam wrażenie z taki brzuszek miałam przy Karolku w 5/6 miesiącu. Jutro muszę się wstawić w pracy wcześniej, bo mam obawy, że nie wejdę w moją garsonkę :) Troszkę schudłam przed ciążą więc mam zwężoną kamizelkę i spódnicę, w razie czego nożyczki w ruch i będę rozpruwać.
 
Napiszcie proszę czy bierzecie jeszcze kwas foliowy, bo coś mi się kojarzy, że tylko przez pierwszy trymestr należy go przyjmować.
W środę idę do lekarza i mam nadzieję, że potwierdzi płeć naszego Maleństwa. Po badaniach prenatalnych pani doktor powiedziała, że na jej oko to dziewczynka, ale tak naprawdę, to jeszcze zbyt wcześnie żeby to stwierdzić i nie da sobie za to nawet paznokcia obciąć :-D
Tak naprawdę to intuicja od początku podpowiada mi, że pod serduchem noszę Córeczkę i nawet tak się mężem do naszej Kruszyny zwracamy. Mówimy do "niej" Sara, bo takie imię wybraliśmy. Możliwe, że się w środę zdziwimy :-D
A tak w ogóle, to znacie dziewczyny o imieniu Sara, chciałabym wiedzieć jakie to osoby, bo jakoś tak wierzę, że imię niesie ze sobą pewne cechy. Czekam na wieści.
 
U mnie jak bedzie dziweczynka to Oliwka-co do tego jestesmy zgodni, a jak chlopiec to ja bym chciała Szymonka, Filipka albo Karola, ale moja połowa chce Patryka. Wiec kto pierwszy przy rejestracji Malucha, ten lepszy :)
 
reklama
MYSIA uważam,bo ci twój facet może numer przy rejestracji wyciąć:-D Ja miałam być Kasia, ale mój tata chciał Judytę i mnie tak zarejestrował, chociaż mówione było, że ma być Kasia:-D:-D
 
Do góry