reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Moj Chris ma na drugie allan ale przez LL i jemu sie nie za bardzo podoba. Mi natomiast tez sie podoba alan. Dziewczynke tez chcialam miec oliwie (pare lat temu) ale za duzo ich jest i w Polsce i Anglii wiec odpada :)
 
hej, a moj brzuch jest jeszcze taki maly.. ledwo widac ..rano to prawie wcale.
Tez myslalam o imieniu Gabriel..to takie anielskie imie. Alan tez ciekawy.
Szukam imienia wyjatkowego..zeby pasowalo do mojego Dorianka
Ale dla dziewczynki niemam jeszcze pomyslow.
 
Udało sie :) Dziękuje !!

Brawo mysia zdolna bestia :-)
Napiszcie proszę czy bierzecie jeszcze kwas foliowy, bo coś mi się kojarzy, że tylko przez pierwszy trymestr należy go przyjmować.
W środę idę do lekarza i mam nadzieję, że potwierdzi płeć naszego Maleństwa. Po badaniach prenatalnych pani doktor powiedziała, że na jej oko to dziewczynka, ale tak naprawdę, to jeszcze zbyt wcześnie żeby to stwierdzić i nie da sobie za to nawet paznokcia obciąć :-D
Tak naprawdę to intuicja od początku podpowiada mi, że pod serduchem noszę Córeczkę i nawet tak się mężem do naszej Kruszyny zwracamy. Mówimy do "niej" Sara, bo takie imię wybraliśmy. Możliwe, że się w środę zdziwimy :-D
A tak w ogóle, to znacie dziewczyny o imieniu Sara, chciałabym wiedzieć jakie to osoby, bo jakoś tak wierzę, że imię niesie ze sobą pewne cechy. Czekam na wieści.

Nataszka, ja w pierwszej ciąży brałam kwas foliowy trzy m-ce przed, a potem jak zaszłam w ciążę to tylko Maternę. Teraz w drugiej ciąży lekarz kazał mi przez pierwsze 3 m-ce brać tylko kwas foliowy. I tak zrobiłam, ale pod koniec 2 m-ca znacznie pogorszyły mi się wyniki i sama dołączyłam witaminy co drugi dzień na przemian z kwasem foliowym (te które brałam miały tez tyle samo kwasu foliowego co zwykły folik oraz dodatkowo miały jod). Wyniki teraz o niebo lepsze i teraz lekarz kazał mi tylko brać już witaminy.
Co do Sary ... wiesz ja tylko mogę imiona do uczniów moich porównywać, Sar jest kilka, wszystkie śliczne, nie sprawiające problemów wychowawczych, uczące się nie wybitnie, ale dobrze i jedno co się z Sarą kojarzy ... latają za nimi faceci :):-)

Kaasiutka Pola to sliczne imie. Gdyby nie fakt ze ja mam na imie Paulina i wszyscy mowia na mnie Polcia to moja cora mialaby wlasnie Pola.

Pola naprawdę zakochałam się w tym imieniu i serio znam w szkole tylko jedną, a w Jeleniej nie słyszałam, żeby ktoś tak się jeszcze nazywał ;-)

Dziewczynki, tak to już jest z tymi rejestracjami. I chyba każdy facet taki numer wyciął ... Ja miałam być Basia, tato zarejestrował mnie Kasia :-) mój mąż z bliźniaków miał być Konrad, a teść wrócił i dał mu Artur, moja córcia miała być Maja a jest Aleksandra. tak więc morał z tego jeden .... nie puszczać facetów do rejestrowania :tak::tak::tak:

a co do imion jeszcze to też myślałam o Oktawii :)

Aha - wiecie, że najlepiej spać w ciąży na lewym boku ? :rofl2:
 
Natasha przeczytałam tak oględnie i faktycznie dobra charakterystyka imienia Sara, co do mojego - Sonia duzo się zgadza, ale o moim faworycie dla syna - Bruno, nieciekawie :baffled:


sunshine mi osobiście jeszcze dla dziewczynki podobały mi się Chloe, ale u nas nauczycielki w dzienniku nie beda potrafiły tego dobrze przeczytać :-p i Nela, albo Nel, Marissa, Carla, Sophie, Erin

do mnie właśnie przyszła burza, a mojego M pół dnia nie ma, na morzu otwartym pływa na Kitesurfingu, mam na dzieję, ze go nie zwiało do Szwecji .. :szok:
 
Kaasiutka bardzo dziękuję za opis imienia na podstawie Twoich obserwacji. Wiesz mój mąż też jest nauczycielem uczy wprawdzie tylko 1 Sarę, ale potwierdził to co napisałaś.
Sonia mówisz, że opis twojego imienia się w miarę zgadza, czyli że co, faktycznie taka "francowata" jestem? :))
 
reklama
Do góry