reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam Was :-)
Widze ze w koncu sie rozpisalyscie :-) Jakie macie plany na dzisiaj?? Ja mam smaka na Grilla :p i chyba namowie meza zebysmy wieczorem sobie zrobili...
Wszystkim mamusia po badaniach gratuluje dobrych wynikow...:-)
 
reklama
dziewczyny co polecacie w Polsce na kilkudniowy wypoczynek?jeziorka?góry morze?tak do 500 km odemnie to mam tylko Gdansk i okolice,Kzimierz w drógą stronę, blizej Bialoweże,Augustów,mazury.Może jakeś sprawdzone miejsca na Mazurach?
witam się porannie.
Smaka mam na kukurydzę kolbę:)naszczęście mam w lodówce.
 
Witajcie dziewczyny: Ewuśka 29 ja proponuje morze najleprze co może być.Byłam we Władosławowie super bylo polecam.Jak się czujecie w ten upał.Ja nie wychodze z domu pozdrawiam i życze miłego dnia

 
Witam

Ja akurat sobie odpuściłam cykl w którym zaszłam. Po kilku miesiącach starań i zwracania uwagę na owu (mnie zawsze jajnik kuł) i całego tego stresu z zajściem, że nawet nie zauważyłam czy miałam owulację czy nie, po prostu kochaliśmy się kiedy mieliśmy ochotę i jakoś nam tak szczęśliwie zaskoczyło. Ja mam zawsze cykle 31dniowe i u mnie owy jest tak 16 i 17 dnia cyklu, ale nawet nie wiem jaki to był dzień w maju.
U mnie szczęśliwą metodą na zajście okazało się odpuszczenie sobie. :-) Chociaż w poprzedniej ciąży zaszłam od razu, to potem już nie było tak łatwo - tylko wtedy to człowiek jeszcze tak o tym nie myślał.

Ewuśka no z morzem naszym polskim to taka loteria z pogodą, zależy kiedy chcesz jechać. Chociaż w Gdańsku teraz jest jeszcze Jarmark do 22 ierpnia
 
Cześć dziewczynki,

powiedzcie mi, jak to jest z użytkowaniem laptopa w ciąży? Mój mąż się drze, że za duże promieniowanie przyjmuje i na nic moje tłumaczenia, ze to to samo co np telewizor on dalej ględzi swoje :/
 
Wtrącę się może. Pytałam się lekarzy i zgodnie stwierdzili, że laptop może być byle nie leżał na kolanach. A co do pracy przy nim to lekarka powiedziała, że chodzi tu raczej o to, ze siedzi się przez dłuższy czas w jednej pozycji. NIe wiem czy pomogłam?
 
Witam:-) Ja właśnie jem 2 śniadanie, czyli kanapki z twarogiem przyrządzonym po swojemu i pomidorki. Twaróg wchodzi mi ostatnio bardzo dobrze. Mam natomiast problem z obiadem, nie wiem co tu zjeść:sorry: Skończyła się u mnie zajawka na ziemniaki, teraz na pomidorówkę, więc szukam nowych smaków:-p
Ewuśka, ja bym pojechała nad morze, bo uwielbiam, bądź Mazury bo nigdy jeszcze nie byłam. Ja będę w Pl we wrześniu, to wybieramy się do Łeby, niezależnie od pogody.;-)
Kaasiutka, tak jak dziewczyny pisały, byleś nie trzymała laptopa na kolanach. Najlepiej na stole lub biurku.
Dziewczyny ja powoli zapominam co to upały... u mnie za oknem szaro, chyba już jesień się zaczyna:sorry:
 
jezynka u mnie dzisiaj słonecznie i tak akurat więc sobie czyszczę domek :-)
ja dzisiaj na obiad mam rosół i na szybko robię małe kawałki piersi kurczaka z makaronem kokardki do tego dwie / trzy łyzki pesto bazyliowego, pokrojone suszone pomidory i parmezan no i rózne przyprawy oczywiście do smaku, polecam szybkie, smaczne i zawsze wychodzi
 
Cześć dziewczynki,

powiedzcie mi, jak to jest z użytkowaniem laptopa w ciąży? Mój mąż się drze, że za duże promieniowanie przyjmuje i na nic moje tłumaczenia, ze to to samo co np telewizor on dalej ględzi swoje :/

ja pracuje na laptopie praktycznie od zawsze pracowalam w poprzedniej ciąży i teraz kwin ma racje można pracować ale nie powinien leżeć na brzuchu


KOSZMARNIE SPUCHŁY MI NOGI W SUMIE NADAL JESTEM W PRACY TAK BARDZO MI SPUCHŁY ŻE NIE MOGLAM ICH WYJĄĆ Z BUTOW ZARAZ M. MI KLAPKI PRZYWIEZIE I CHCĘ SZYBCIEJ SKŃCZYĆ ALE POWIEDZCIE CO MOGĘ Z TYM ZROBIĆ ?
ZIMNA WODA NIE POMOGŁA Z TYM ŻE NIE MIAŁAM W CZYM MOCZYĆ RACZEJ JE TYLKO OPŁUKAŁAM
CO TO MOŻE BYĆ???
 
reklama
Do góry