reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Witam poniedziałkowo

Angelka trzymam kciuki, na którą masz usg? Ja mam jutro i też się trochę niepokoję, ale musi być dobrze i trzeba wierzyć.

Aliena witaj. Płeć dziecka to jeszcze trudno jest zobaczyć teraz chociaż niektórym lekarzom się udaje, ale to nie zawsze jest pewne. Tak w okolicach połowy najlepiej widać.

Kaasiutka na połówkowe to jeszcze chyba za wcześnie - to w połowie ciąży jest.:-);-):tak:
 
Gosiu o 16:40 jestem zapisana, ale ginka uprzedzila mnie ze do 17 jest w innym gabinecie na drugim koncu Łodzi wiec pewnie poczekam troche... Mam byc wczesniej bo jeszcze bede musiala wypelnic jakas ankietę. Zastanawiam sie czy jak usg wyjdzie dobrze to czy nie zrezygnowac z testu pappa... to kolejne czekanie no i kolejny stres...

Izuniu dziekuje ;*
 
Kurcze.... ale cicho na tym forum... piszcie dziewczyny.... ja wlasnie robie obiad i musze siedziec w kuchni... umieram z nudow a tutaj nic sie nie dzieje...
 
Ja walczę chyba od godziny z suwaczkami i zaraz albo je pokonam albo oszaleje a mam ich 3 do wklejenia myślalam że przekopiuję podpis z innego forum ale niestety nie wyszło
 
heloo
trzymam mooocno kciuki i wiem że będzie dobrze:)
proszę o trzymanie kciuków jutro rano(usg 9 40).
Co dobrego na obiadek?ja rano upieklam indyka z ryżem i śliwkami:)mniam.Krzysio poleciał na podworko,Jaś właśnie zasnął a ja jeszcze w łożku:)baja.:))))niestety skutki uboczne leżenia i jedzenia widać po boczkach:(
Nie mam pomyslów na zupy.Moi Panowie jedli by tylko rosołek,krupniczek i pomidorowkę.Jakieś pomysły?
Jeszcze raz zaciskam i mocno trzymam kciukasy:)
 
reklama
Ja właśnie myślę co by tu zjeść na obiad. Mam kurczaka i sałatkę z wczoraj, ale zjadłabym coś innego... Może jakąś zupę właśnie...
dziewczynki nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale za 1-1,5 miesiąca będziemy już na półmetku ciąży:-)
 
Do góry