reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam wszystkie
mam termin na 15 luty chciałabym się do Was przyłączyć na razie się porozglądam :)
i mam nadzieje że uda mi się napisać bardziej konstruktywnego posta ;)
 
reklama
Dziewczyny założyłam wątek dla mam lutówek 2011 które utraciły swoje maleństwa po to aby tam mogły się wypłakać ale żeby nadal pozostały lutówkami. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Chcę w ten sposób im jakoś pomóc .
 
Dziewczyny założyłam wątek dla mam lutówek 2011 które utraciły swoje maleństwa po to aby tam mogły się wypłakać ale żeby nadal pozostały lutówkami. Nie wiem czy dobrze zrobiłam. Chcę w ten sposób im jakoś pomóc .


wydaje mi sie że to bardzo dobry pomysł każda z nas będzie mogła zapalić znicz dla aniołka a my w lutym jak będziemy się "rozdwajać" będziemy też pamiętać o aniołkach których nigdy nie zobaczą mamy

Akunia ściskam Cię bardzo mocno wiem że nie ma słów które przyniosą Ci ulgę
 
Witam, dla mnie wczorajszy dzień też był smutny, zwłaszcza jak przeczytałam o Akuni. Piszemy tutaj razem i jakos się zżywamy więc takie wiadomości smucą. Trzymam mocno kciuki za wszystkie Lutowe Aniołkowe mamy. Jedna z nich Scarletka jest już chyba w około 9tc:tak:. Tak więc mocno wierzę, że do każdej uśmiechnie się szczęście.
Ja zjem śniadanie i pójdę na spacer, znowu sama w domu:zawstydzona/y:
Witam nowe Lutowe Mamy:-)
 
Bardzo przepraszam że w tym temacie naprawdę szukałam gdzie mogłabym o to zapytać
ale powiedzcie mi gdzie mogę wkleić suwaczki bo ja mam ich dość sporo ;)
 
reklama
angelka123 trzymaj się wiem co czujesz bo mam dzisiaj to samo, ale wierzę że będzie dobrze -musi:)

Ja tez staram sie w to wierzyc, ale ten strach jest ogromny... Trzymam kciuki za Was :) O ktorej masz wizyte?

Dziewczynki nie wiecie co z Ania_przemka? Mam nadzieje, ze wszystko u niej ok, miala miec w zeszlym tyg usg.
 
Do góry