reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Kurcze, wróciłam z wypadu do rodzinki na wieś i stanełam na wagę ... masakra :/ :szok::szok:
Z załamki idę spać, bo to trzeba tylko przespać :crazy::crazy:
Jedzonko swojskie jest przepyszne, ale co tu dużo mówić nie jest zazwyczaj lekkostrawne :)
Raz na jakiś czas można pozwolić sobie na takie szaleństwo hehe
Ja także zmykam już śpiuniać - tak więc dobrej nocki wszystkim życzę i do jutra moje lutóweczki :*
 
reklama
Uffffffffff sen zabiera kilogramki i to sikanie non stop - to też potem waga leci. Jedzonko wiejskie przepyszne, cieplusie jagodzianki, mleczko baaaaaaaaaardzo tłuściutkie masz rację figusia :) Ale małe modły w w-c i już tylko pół kg do przodu, to nie jest źle :)

Kurde pada, pada, pada, u Was tak samo?
 
cześć dziewczyny:) kiedyś się do Was przyłączyłam ale wogóle nie pisałam bo okropnie się czułam i byłam w szpitalu...ale teraz chciałam się przypomnieć:) lepiej się czuję i mam siłę na pisanie:)a do tej pory Was tylko czytałam:) mam termin porodu na 2 lutego;)ale na ostatnim USG w szpitalu lekarz mi powiedział, że chyba się pomyliłam z terminem OM bo mój dzidziuś miał 2 tygodnie temu 7.63 cm:)ciekawe ile urósł do dzisiaj??a wizytę u lekarza mam w piątek to zobaczymy:) pozdrawiam Was gorąco:)
 
Witam:-) Ja jem właśnie drugie śniadanko, rogaliki z nutellą;-) Byłam już w kościele i na spacerze, więc teraz będę odpoczywać w domku, mój K. niestety pracuje;-)
 
Dzień dobry wszystkim, u nas na szczęście już nie pada i nawet wyjrzało słoneczko. Jak na prawdziwą niedzielę przystało pospałam do 11 :) Kończę właśnie obiad i zaraz wybieramy się na spacer. Później skoczę do teściowej, pokręcę się po domu, oglądnę jakiś dobry film, ze 6 razy przekąszę coś po drodze, 15 razy odwiedzę WC i dzień zaliczony :D
Mam do Was prośbę: za tydzień mamy gości na weekend a nie mam pomysłu czym ich ugościć. Pomóżcie figusi. Czekam na pomysły i przepisy w odpowiednim wątku :) Będę wdzięczna za każdą pomoc.
 
Zegnam sie z wami grupe prywatna przekazalam. nie bede sie rozpisywac bo nie mam sily. u mnie na usg wyszly nieprawidlowosci w budowie plodu, jestem po wizycie w lodzi wiec juz sprawa pewna ciaza do usuniecia na jutro wizyta u lekarza zegnam.
 
O mój Boże Akunia to straszne co Cię spotyka, nie mogę uwierzyć i zrozumieć dlaczego, trzymaj się dzielnie i nie poddawaj nigdy!
 
reklama
Do góry