reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam i ja....
Wczoraj wypralam w koncu wozek, na sloneczku ladnie przeschnal i dzisiaj wieczorem moge wystawic go na allegro :-)
Zaraz zmykam posiedziec na swiezym powietrzu, a na 17.30 jestem umowiona do mojego prywatnego ginekologa....juz sie nie moge doczekac :-)
 
reklama
claudia85 a co to za wózek i jak go wyprałaś? Ja muszę gondolę wyprać i jakoś weny nie mam :)
tab trzymam kciuki za ciebie i maleństwo!
emma a co Twój lekarz na amniopunkcję? Jest to bezpieczne? Może jednak test pappa i statystyka wystarczą, co? No ale sama wiesz, co jest najlepsze dla Was.
witam nową lutóweczkę :)))
 
dziubasek08 wozek firmy TAKO model City Voyager, na szczescie da sie go rozkrecic na czesci pierwsze :-) wsadzilam wszystko do pralki i z dusza na ramieniu czekalam co wyciagne........:-) na szczescie wszystko ok.... wozek, czysty poskladany czeka na nowego wlasciciela ;-)
a ty mieszkasz w bloku czy domku?? albo moze masz jakis znajomych co mieszkaja w domku?? ja na twoim miejscu zlalabym go na dworze woda, wyszorowala gabka i wysuszyla na sloncu... moi znajomi czyszcza tak X-Landera i sa zadowoleni z efektu....:-)
 
Witam, mnie coś gardło zaczęło boleć:zawstydzona/y: wstałam niedawno tak więc wyspałam się:tak: Lenia mam strasznego dzisiaj, ale muszę trochę dom ogarnąć. Chodzi za mną serek wiejski od wczoraj ze szczypiorkiem i jak tylko mój K. wstanie, to wyślę go do sklepu:-p
ewla.s witam i życzę spokojnej ciąży:-)
neta, claudia, trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:tak:
 
Cześć dziewczyny,
Przepraszam, że tak troszkę zboczę z głownego tematu. Mam nadzieję, że nie weźmiecie mi tego za złe.
Jestem dokumentalistką TVN i zbieram materiał dzienikarski do nowego tematu.
Szukam kobiet, które z różnych względów postanowiły wziąć sprawy związku z mężczyzną w swoje ręce i "sprytnie" zajść z nim w ciążę. Być może znacie kogoś kto przechytrzył i usidlił w ten sposób niezdecydowanego faceta lub też jest w trakcie realizacji takiego planu? A może same (sami) macie takie doświadczenia?
Zainteresowanych niezobowiązującą rozmową proszę o podanie numeru telefonu na adres s.najuch@tvn.pl Oddzwonię! Zapewniam pełną dyskrecję i anonimowość
 
reklama
Emma, Ivona ja też mam skończone 35 lat chociaż wiem, że jakieś badania z racji wieku mi przysługują, to nie będę ich robić, w końcu mówią, że pierwsze dziecko powinno się urodzić najlepiej przed 35 rż (choć podobno już po 30 rż wzrasta ryzyko donoszenia itp) a drugie przed 40, więc się zmieściłam :-). No i chciałam powiedzieć, że jako pierworódka nie byłam bynajmniej najstarsza na oddziale, naprawdę było sporo dziewczyn w moim wieku albo starszych ode mnie i wszystkie urodziły zdrowe dzieci.
W poprzedniej ciąży to nawet przezierności nie miałam zmierzonej, bo na pierwszym USG było za wcześnie a na drugim już za późno. A jak są jakieś poważne wady genetyczne inne niż ZD, to często wychodzi to na genetycznym USG połówkowym, koleżanka tak niestety miała, wykryto bardzo dużo różnych wad i musiała podjąć swoją najtrudniejszą w życiu decyzję. Nie znam dokładnych szczegółów, bo o takich sprawach trudno się mówi, ale ona też jet wierząca, a w głównej mierze to lekarze podjęli za nią decyzję..
 
Do góry