reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Szukałam w necie od którego tyg fenoterol podają,w poprzedniej ciąży brałam od 19 tyg,a teraz dopiero 10,strach sie bać co to będzie:-(
 
Figa, a przed ciaza bylas aktywna?
Tak mi sie wydaje, skoro Ci teskno :)
Moze sprobuj na basen chodzic? Zawsze sa zajecia dla kobiet w ciazy :)


Angela, bede trzymac kciuki !

Jezynka, na mnie nie dziala melisa niestety, ale tez sie wredna zrobilam. Wszystko mnie denerwuje, wszystko mnie razi, a jak widze cos co mnie wkurza (na ulicy, w zachowaniu znajomych etc) to niestety nie moge sie powstrzymac przed byciem zlosliwcem. Pozniej mi glupio...
 
Próbuję się do lekarza dodzwonić,ale jak na razie poczta:-(
On do 15 w przychodni przyjmuje,spróbuje po 15.Tak troche mi przeszło;-)
 
Rozmawiałam z lekarzem,mówi że jak leki pomogły to super i mam zadzwonić do niego jutro i powiedzieć jak się czuję....Trochę się uspokoiłam,ale mówię wam dziewczyny,że ja to 100 razy bardziej wolę rodzić jak w ciąży chodzić;-)
 
Rozmawiałam z lekarzem,mówi że jak leki pomogły to super i mam zadzwonić do niego jutro i powiedzieć jak się czuję....Trochę się uspokoiłam,ale mówię wam dziewczyny,że ja to 100 razy bardziej wolę rodzić jak w ciąży chodzić;-)
Dobrego masz tego lekarza? Może idź na konsultację do innego...może cały czas powinnaś jakieś leki brać...
Wcale się nie dziwię, że się wystraszyłaś! Też bym się bała...
Powodzenia! i trzymam kciuki!
 
Lekarza mam boskiego,ja w każdej ciązy przedwczesne skurcze miałam i jak widze co ciąża,to skurcze szybciej się pojawiają.Jakby coś sie działo,to do szpitala mam 10 przystanków tramwajem;-)
 
reklama
Do góry