reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Moje dziecko też piersiowe. Jak jest z nianią to dostaje do picia sok rozcieńczony wodą, ostatnio kupuję mu nektary babydream.
A dziś mieliśmy ekstremalne karmienie piersią bez trzymanki. Zmęczony dzidź się rozryczał na maksa w samochodzie podczas powrotu od babci z imienin (Basia ;)) i nie mogłam go w żaden sposób uspokoić, w końcu przesiadłam się na środkowe miejsce na siedzeniu, przypięłam się pasami, na maksa wychyliłam do przodu i podałam mu pierś (jeździmy jeszcze w małym foteliku). Dobrze, że już ciemno było, bo byłby śmieszny widok dla innych kierowców ;)
 
reklama
Hej Lutóweczki!

Jakbyście chciały zaproszenia na roczek naszych maluszków to dajcie mi już znać, bo mam troszkę zamówień i pózniej na raz mogę się nie wyrobić :)

Mamy nowe wzory :)

zobaczcie:

http://www.galeriazaproszen.com3.pl/


Jak cos to piszcie na asia@com3.pl

Buzaczki dla Naszych Maluszków!!!!


[edit] aaaa zapomniałam napisać, że oczywiscie dla Lutóweczek odpowiedni rabat!
 
Ostatnia edycja:
Poczytuje Was, ale mam zimowa depresej i nic mi sie nie chce... nawet pisać... MY tez jeszcze cyckowi jakby co... no a Maja wazy 10kg wiec do potrojenia wagi urodzeniowej troche jej brakuje bo Maja też z tych duzych (4150g) wiec niby na pierwsze urodziny winna ważyć 12 450g więc sporo, ale ona strasznie ruchliwa jest i myśle, że nie dobije do 12 kg ;-)
 
witam wieczorkiem
my oczywiście też cyckowi i pewnie jeszcze długo będziemy bo ja w domku i najszybciej to idzie w ruch cyc:-)
u nas strasznie wietrznie wczoraj i dziś było więc my bez spacerku dwa dni:-(a my codziennie 3-4godzinki spacerujemy.
podajecie dzieciom witaminy a jak tak to jakie? ,ja podaje wit.D.
maran-atha przesyłamy dużo pozytywnej energi uśmiechnij się:tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ja daję młodemu witaminę D i DHA, jak miał katar to jeszcze witaminę C i calcium dostawał.

A'propos witaminy D, to w grudniu w aptekach Świata Zdrowia jest dobra cena na Vita D - teraz są nowe opakowania po 45 kapsułek (do tej pory były po 30) i w promocji opakowanie kosztuje 16,99zł - ta cena obowiązuje do końca grudnia.
 
Witam Mikołajkowo :)
życzę bogatego Mikołaja wszystkim !!
i mam pytanie na czasie, :)
czy będąc na wychowawczym dostanę paczkę dla dziecka z pracy? czy dziecko musi być wtedy na moim ubezpieczeniu? (bo jest na męża)
buziaki :)
 
Witam się po powrocie,

wyjazd był bardzo udany mimo, że bałam się że nie dojdzie do skutku bo w ostatniej chwili mąż się rozchorował. Na szczęście gorączka mu przeszła więc pojechaliśmy.
Mój tata oczywiście małą zachwycony, bawił się z nią cały czas więc ja mogłam trochę odpocząć.
No i mała ładnie tam spała:)

A dzisiaj w żłobku przywitał nas Mikołaj:)
 
Jak to miło słyszeć, że jeszcze tyle mam cycuje. Tab, niezłe to musiało być w tym aucie.
Asiulka w sprawie paczek to wszystko zalezy od regulacji zakładowego funduszu swiadczeń socjalnych. U nas np paczki dają dzieciom od 2 do 16 lat, więc dla Agi musimy jeszcze poczekać i mimo, że oboje pracujemy i oboje co miesiąc zasilamy obligatoryjnie pieniążkami ten fundusz, paczkę dostajemy jedną, choć gdzie indziej w takiej sytuacji dostaje każdy rodzic.
Ja mam katar gigant i nic mi się nie chce.
A Mikołaj był w przedszkolu w piątek :-)
 
u nas mikolaj byl podwojny.
Od męza z pracy i w przedszkolu
A ja jestem po pobycie z martynka w szpitalu na zabieg wyciecia migdalka gardlowego na szczescie juz w porzadku
 
reklama
a u nas paczek w pracy nie ma dla dzieci, dla nas tez nic, dupna firma, choć taka wielka i chwali się zyskami, kosztem pracowników (pko bp na marginesie)
bobomama, my wycinaliśmy synowi trzeciego migdała, od tego czasu skończyły się anginy
 
Do góry