reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Heeeej;)

Co do upalow - massssssakra! Nie dosc ze czlowiek senny to jeszcze przez to slonce jest gorzej;/
Co do grila-ja juz mam w tym roku dosc kielbasek,skrzydelek i pieczonek;]
A co do smarowania sie - wlasnie mam zamiar sobie cos kupic przeciw rozstepom bo bedac kosmetyczka wiem jak trudno sie pozniej ich pozbyc...albo chociaz splycic...I tak mysle zeby doswiadczone ciezarowki wypisaly nam swiezynkom co uzywaly i czy pomagalo;)
 
ja uzywam eurecin to jest taki olejek. a dodatkowo do kapieli wlewam sobie kilka kropel oliwki albo na myjke jak pod prysznic i automatycznie skora jest nawilzona. jako kosmetyczka powinnas wiedziec ze tutaj chodzi najbardziej o nawilzenie skory. ja w ciazy 1 i 2 nie uzywalam kremow tylko sama oliwke i nie mam nic rozstepow. a uzywam eurecina nie dlatego ze na rozstepy tylko ze zajebiscie nawilza skore i mimo 50 zl za mala buteleczke jest bardzo wydajny.
 
jak ktoś ma uwarunkowania genetyczne do rozstępów to będzie je miał, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby skóra była elastyczna, to zawsze będą mniejsze, teraz wystarczy nawilżać, oliwkami czy kremami, obojętnie.
 
Harsh, piszę z Dublina:-) Co do kremów zastanawiam się nad Mustelą lub polecany na forach krem Prevenstria. Tylko mi kasy szkoda:-p.
 
Ja jak w 1 ciazy mialam rozstepy to teraz nic nie uzywam bo i tak nie znikna

Nie, zniknac nie znikna, ale mozna je 'splycic' jak ktos wyzej napisal.

Jezynka, byl taki test (Gok Wan w swoim programie mial.. ) specyfikow na rozstepy i Palmers w sumie wygral. Mi bardzo pomogl po pierwszej ciazy (a naprawde jak zeberka jestem). Nie kosztuje tak duzo, troche smierdzi, ale w kazdym sklepie go kupisz.
I chce jeszcze powiedziec, do ciazowek pierwszy raz, zebyscie nie zapominaly o smarowaniu takich miejsc jak piersi (ale z tym uwaga, bo intensywne smarowanie moze wywolywac skurcze, na brzuchu tez), uda i nogi. Pupa tez w sumie.
Bo ja mam rozstepy nawet pod kolanami ( o udach nie wspomne).

A najlepiej to niech przyszly Tata smaruje ;)
 
Harsh, też czytałam bardzo pozytywne komentarze na temat Palmer's i używałam w poprzedniej ciąży i tu jest problem właśnie, bo mi się tem krem kojarzy z moim poronieniem:zawstydzona/y: wiem, że to głupie, ale nic na to nie poradzę. Mam całą nową butelkę kremu Palmer's, ale boję się jej użyć, jakby mi miała pecha przynieść.:zawstydzona/y: Ale krem to się zgodzę polecam wszystkim, bo i nawet cena bardzo przystępna, na allegro niecałe 30zł.
 
reklama
Harsharani a ile ty przytyłaś w pierwszej ciąży, że cię tak poharatało rozstępami? Nawet pod kolanami? U mnie w pierwszej ciąży pojawily się własnie na początku ciąży z dwie nowe smugi ma bioderkach (mam jeszcze kilka z czasów wahań wagi jak byłam nastolatka), ale tam akurat majteczki zasłaniają, więc niegroźna strefa, potem już intensywnie się smarowałam, brzuch na szczęście ocalał gładki, oby tym razem też się udało...
 
Do góry