reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

wedlug moich wynikow wychodzi skarbie 5 tydz i to poczatek nie wczesniej, 9jezeli sie nie myle. ja mialam wynik 3540 mIU/ml i i jak bylam u lekarza 5 dni po otrzymaniu wyniku to jeszcze nie bylo nic widac i mi powiedzial ze jest to 5 tydz, dopiero tydz pozniej jak mialam plamienia bylo widac maluch i jego serduszko.
 
reklama
nawet sobie sprawdzilam w wypisie ze szpitala we wczesniejszej ciazy i jak mialam 1780 to bylo napisane ze pacjentka we wczesnej ciazy.... dopiero przy drugim przyjeciu gdzie hcg bylo 3500 byl opis pacjentka w 5 tyg ciazy....
 
Ja sobie pospałam jeszcze po śniadanku. Dalej mi się kręci w głowie:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że mi to przejdzie zanim wrócę do pracy.
 
Jeżynka krecic w glowie to sie moze od tego upalu i duchoty ja odkad jest tak duszno prawie wcale z domu nie wychodze do godz 17 bo nie daje rady zaraz mi slabo i duszno
 
No u mnie akurat deszcz pada i od kilku dni nawet 20 stopni nie ma. Nie wiem, może to od hormonów, albo niskie ciśnienie.
 
Jeżynka ile ja bym dała, żeby było u nas 20 stopni. a zawroty głowy to częste u kobiet w ciąży bez żadnej przyczyny, odpoczywaj.

Ja wymiękam przez te upały, gardło boli dalej, biorę tantum verde, a najgorszy jest ten metaliczny smak w ustach.
 
GosiaLew, to prawda, że upały wymęczają i mam nadzieję, że w końcu miną choć na chwilę. Ja tez dalej mam metaliczny posmak, który jest naprawdę okropny, ssanie w żołądku co chwilę. I niestety od wielu potraw mnie odrzuca:-( Co z tego, że mogę zjeść dużo, ale wtedy gdy znajdę coś co przetrawię. Mój K. już myśli, że ja wymyślam, a ja po prostu na niektóre potrawy mam odruch wymiotny. No to się pożaliłam:-p
 
reklama
Jezynka, a ty gdzie dokladnie jestes? W UK prawda?
No u nas pada calutki dzien i tez caly czas spie. Az mi glupio troche.
Ja tez mam jeszcze mdlosci, nie narzekam w sumie, ale ciezko utrzymac w tajemnicy, ze jestem w ciazy (mieszkam z tesciami).

Olo sie nudzi i jak nie klocki, to bajka, jak nie bajka to rysowanie...i zwariowac mozna.

Tak naprawde to bHCG nie ma co sie sugerowac.
 
Do góry