reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

ja mam olejek do ciala albo oliwke.
dzis kilka razy do was pisalam ale akurat iedy wysylalam wiadomosc net mi sie zawieszal.
ja bylam dzis na rybkach no i dokonczylam prasowanie moich zaleglosci jestem a zerze tzn zostanie mi pranie ktore powiesilam dzis a jeszcze nie zebralam.
w czwartek ide do lekarza i niemoge sie doczekac. chociaz martwie sie bo bede musiala miec usg a to juz bedzie 3 (bo mialam wszpiatlu dwa :-() no ale trzeba sprawdzic czy krwiak sie wchlonal i czy torbiel sie nie powieksza. a tak chcialam uniknac czestych usg. z synkiem tez mialam zagrozona ciaze i bylo one czesto robione :-(

a tak to upal niesamowity koszmar.

co do alkoholu mnie ciagnie bardzo do piwka i czasami wezme lyka od meza ale nic ponad to.

jak mi moja internet da to zajrze jeszcze jak ne to buziaki i dobrej nocki zycze.

u mnie znowu odezwala sie rwa.... :-(
 
reklama
Jesli chodzi o opalanie, gin mi przed wyjazdem powiedział, chodzić po słońcu, nie leżeć bezpośrednio na słońcu. No więc leżałam sobie w cieniu pod parasolem, ew. z nogami na słońcu, jak cienia brakowało :-D, a kąpalam się i spacerowałm po słońcu i wróciłam ładnie równomiernie opalona na brązowo, tylko brzuszek jest najjaśniejszy.
Przeciw rozstepom jest też dobry i niedrogi Penaten,przeciw rozstępom, ja go używałam w poprzedniej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Ja tam na opaleniznę nie narzekam, mnie zawsze na brązowo łapie :)
Nawet jak mam 2 dni raczka, to potem brązowa się robię.
Teraz uważam, nie siedze na słońcu, tylko wychodzę od czasu do czasu żeby się przejść :)

Dzisiaj spałam 3 godziny i ... było mi mało!! Przez ostatnie dni drzemałam 15-20 min i mi starczało a dzisiaj jakoś tak zmęczeni z maluszkiem byliśmy :)
 
Mnie przed chwilą wzięła ochota na ziemniaki smażone i kefir:zawstydzona/y: Niestety zdobyć kefir o tej porze nie jest łatwe, więc kupiłam zamiennik kefiru i już gotuję ziemniaki:-p Zachcianki mnie wykończą:-p
 
A powiedzcie mi jak to jest z tym liczeniem tygodni ?? Bo na wykazie z krwi wyszło że 7 tydzień ale do tego się dodaje jeszcze dwa co nie ??? Więc jestem w 9 ;] ??
 
kiniorek, specjalistką nie jestem, ale z tego co wiem, ten wynik, który otrzymałaś z badania krwi jest wiarygodny. Czyli jesteś w 7tc.
 
ja tez nie bardzo sie lapie z tymi tyg...ale apropo upalow i zlego samopoczucia to jest poprostu masakra...w dodaku po kolacji mnie mdlosci chycily...a mam pytanko..jak to jest z tymi rozstepami bo ja np u sibie nadal nic nie widze....
 
A ja już zjadłam ziemniaczki z mizerią i popiłam napojem kefiropodobnym;-)
monika, na rozstępy to przyjdzie czas:- Najczęściej ujawniają się one w 3 trymestrze kiedy brzuszek jest największy, dlatego ważne jest by przygotować skórę dobrze i ja nawilżyć przed przyrostem.
 
reklama
Do góry