reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

margoz - zdrówka :) ojoj, ale ci sie porobiło...;(

a ja tez czuje sie fatalanie - starsznie boli mnie glowa i nawet ibuprom nie pomogl, twarz, mam mdłości i ciągle łaskocze mnie w gardle i prze to pokasłuję , aż się duszę :((( - okropnie- jak to tylko alergia, to chyba cycem przestane karmic, zeby to ogarnąć - chyba po świetach pojde do innego lekarza - upomne sie o jakies badania przed postawieniem diagnozy ot tak...
 
reklama
margoz 3-maj sie, wszystkiego dobrego..
a ja sie teraz popłakałam jak nigdy bo widzialam pamiątkowe wideo dziewczyny ktorej dziecko... dołączyło do aniolkow..
takie to bylo smutne ... ach... tak mi smutno..a jeszcze mala mi spi na rekach...
 
margoz zdrówka zycze. my tez po chrzcinach imprezka sie udała.w kosciele przespał cała ceremonie wogóle wszystkie dzieci a było ośmioro:-D. Od wczoraj jestem chora 39.5stopni:wściekła/y: padam i gardełko boli ,zbijam gorączke apapem. karmie tylko piersią i mam nadzieje ze mały nie zachoruje. wrzucam fotke tortu domowej roboty. pozdrawiam GABRIELEK 063.jpgGABRIELEK 065.jpg
 
margoz zdrówka zycze. my tez po chrzcinach imprezka sie udała.w kosciele przespał cała ceremonie wogóle wszystkie dzieci a było ośmioro:-D. Od wczoraj jestem chora 39.5stopni:wściekła/y: padam i gardełko boli ,zbijam gorączke apapem. karmie tylko piersią i mam nadzieje ze mały nie zachoruje. wrzucam fotke tortu domowej roboty. pozdrawiam Zobacz załącznik 349922Zobacz załącznik 349923

tort śliczny:)a jak fajnie wcina cycusia:)))))))))))))))))))))))
 
margoz zdrówka zycze. my tez po chrzcinach imprezka sie udała.w kosciele przespał cała ceremonie wogóle wszystkie dzieci a było ośmioro:-D. Od wczoraj jestem chora 39.5stopni:wściekła/y: padam i gardełko boli ,zbijam gorączke apapem. karmie tylko piersią i mam nadzieje ze mały nie zachoruje. wrzucam fotke tortu domowej roboty. pozdrawiam Zobacz załącznik 349922Zobacz załącznik 349923
mam pytanie to na samym wierzchu tortu to co to jest? takie biale jakas masa?
 
Rachell dziękuję, ale to nie o ten likn mi chodziło, pamiętasz - któraś z was wkleiła link do ściągnięcia i tam było 75 min tego szumu i to właśnie na tym najbardziej mi zależy. do tych z chomika ja się przyzwyczaić nie mogę a tamten którego linka nie mogę znaleźć jest jakiś przyjemniejszy dla ucha wg mnie i nawet już potrafię przy nim usnąć a tamte mnie w ucho drapią :) więc chciałabym tamten link odnaleźć żeby i ta koleżanka miała przyjemniejszy szum ale jak się nie uda to podeślę jej te z chomika :)

Majuska
- tort rewelacyjny :)
Nixie - ja nie mogę takich filmików oglądać, bo też ryczę wtedy strasznie, dla mnie to takie niesprawiedliwe jak dziecko umiera, straszne :-(

oj dziewczynki, kurujcie się, dobrze że przez monitor nie można się zarazić, bo ja to odpukać zdrowa ale jak w ciąży byłam to co chwila jakieś choróbsko mnie łapało.. Zdrówka wszystkim chorowitkom życzę :*
 
genialny tort a jak tak patrze na te fajną fotke to ta polewa mi sie z matczynym mlekiem skojarzyła :-D
ale ja teraz wszędzie widzę mleko .. jak jem banany i pije mleko sojowe to mam wrażenie ze mi sie to zaraz na mleko przerabia ..taka pozytywna psychoza :):-)
mam bzika na punkcie karmienia , uwielbiam to a szczególnie teraz jak juz wreszcie przestały mnie bolec sutki.
 
reklama
Do góry