reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

co do czapeczek to ja kupiłam dziś kapelusik z h&m chroniący przed słońcem. a dziś moj kajtek chodził bez czapeczki, bo było 20*C a ja nie jestem z tych które chca dziecko przegrzewac, ostatnio przy 18 stopniach maly w cienkiej czapeczce byl upocony a dzis szczesliwy ze bez, ale pomyslalam ze przed sloneczkiem to chronic go musze i kupilismy o taki:
H&M Nowy Chłopięcy Kapelusz 86/92 ~ NOWOŚĆ (1563793541) - Aukcje internetowe Allegro

Oczywiscie w odpowiednim rozmiarze - jest super bo dziecko ma zasłoniętą głowe i rondo chroni oczka przed słoneczkiem, za to nie ma tych klapek na uszy, bo tego w letnich czapkach i kapelusikach nie lubie
 
reklama
co do czapeczek to ja kupiłam dziś kapelusik z h&m chroniący przed słońcem. a dziś moj kajtek chodził bez czapeczki, bo było 20*C a ja nie jestem z tych które chca dziecko przegrzewac, ostatnio przy 18 stopniach maly w cienkiej czapeczce byl upocony a dzis szczesliwy ze bez, ale pomyslalam ze przed sloneczkiem to chronic go musze i kupilismy o taki:
H&M Nowy Chłopięcy Kapelusz 86/92 ~ NOWOŚĆ (1563793541) - Aukcje internetowe Allegro


Oczywiscie w odpowiednim rozmiarze - jest super bo dziecko ma zasłoniętą głowe i rondo chroni oczka przed słoneczkiem, za to nie ma tych klapek na uszy, bo tego w letnich czapkach i kapelusikach nie lubie


o kurcze, ale przebicie cenowe :) dzis identyczny kapelusik kupilam za 14,90 w H&M :)
 
co do czapeczek to ja kupiłam dziś kapelusik z h&m chroniący przed słońcem. a dziś moj kajtek chodził bez czapeczki, bo było 20*C a ja nie jestem z tych które chca dziecko przegrzewac, ostatnio przy 18 stopniach maly w cienkiej czapeczce byl upocony a dzis szczesliwy ze bez, ale pomyslalam ze przed sloneczkiem to chronic go musze i kupilismy o taki:
H&M Nowy Chłopięcy Kapelusz 86/92 ~ NOWOŚĆ (1563793541) - Aukcje internetowe Allegro

Oczywiscie w odpowiednim rozmiarze - jest super bo dziecko ma zasłoniętą głowe i rondo chroni oczka przed słoneczkiem, za to nie ma tych klapek na uszy, bo tego w letnich czapkach i kapelusikach nie lubie

Kilka dni temu kupiłam taki sam, tylko ciemniejszy trochę :)
 
Spoko, ja synkowi też nie ubierałam czapki, choć on latem był 2,5 m-ca młodszy. Zawsze leżał w wózku w cieniu, więc czapka zbędna.
GosiaLew, oj na pewno nad morzem jest ostrzejsze powietrze, spodobało mi się tylko to zestawienie cienkiej bluzki z dołem akurat chyba nie u ciebie. Ja akurat zawsze dzieci ubierałam cieplej na piersiach, chłodniej na kończynach, które zawsze można kocykiem przykryć. Moja córcia, tak jak i synek zawsze śpi na spacerze, ja sama jak śpie lubię być przykryta, więc zawsze czymś przykrywam dziecko podczas snu (latem tetrówką teraz cienkim kocykiem).
Moja też nie cierpi zakładania czapki, jest wielki krzyk, ogólnie nie lubi jak jej się coś przy glowie majstruje, w sumie nie dziwię jej się, w końcu źle jej się to kojarzy. Ech oby szybko zapomniala.
 
vikiigus gratuluje wolnego czasu :) ja na szczęście problemu z usypianiem kajtka nie mam, ostatnio o 19:45 kąpiel o 20 cycuś później do łóżeczka smoczek ,pieluszka i karuzelka i mały 20:30 śpi :) także wieczór mamy tylko dla siebie :)
 
hej dziewczynki,uh dopiero doczytałam :)
no właśnie - jak to jest z tymi czapeczkami? Do kiedy trzeba dzieciom te uszka zakrywać?!
a i jeszcze jedno pytanko - kiedy należy zmienić dziecku smoczek od butelki na większy? My cały czas używamy 1-dynki aventu, mam już większą nową butelkę też aventu i tam jest już smoczek 2. i nie wiem kiedy ta 1-dynka będzie już "za mała" ?
Filipek już usnął,od paru dni zasypia już w łóżeczku sam ale w nocy po 2-gim karmieniu zawsze go biorę do siebie, lubię mieć go przy sobie :) wczoraj spałam oddzielnie, bo mnie Rafał wygonił do salonu - głowa pękała a gorączki 37,8 więc sam się synem zajął (byłam w szoku,że to zaproponował,tym bardziej,że pokłóceni jesteśmy,tzn ja mam focha) ale dziś już lepiej i cały dzień spędziliśmy na ogrodzie,jakoś nie chciało mi się spacerować więc siedzieliśmy na ogródku i mały ładnie spał.

jutro kontrola bioderek, trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze..

dobranocki :)

a i było pytanie odnośnie prezentu na zajączka.. może akurat nie na zajączka ale nie długo mój synek dostanie to http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-misie-projektor-pilot-gratis-i1552861583.html
a na imieninki na 6.05 to http://allegro.pl/fisher-price-uspokajacz-projektor-obrazkowy-kubus-i1559050952.html
wiem,że w sumie podobne w zastosowaniu,ale nie mogę sobie odmówić ani jednego ani drugiego ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anusiak uszkami to jest tak, że babcie ci powiedzą, że trzeba zasłaniać, a połozne, że nie, chronić jedynie przed dużym wiatrem w chłodniejsze dni. Klimat nam się ocieplił i lata mamy naprawdę upalne, koleżanka jak urodzila córeczke w lipcu, to jak wychodziła ze szpitala, nie zakładała czapeczki!!
Tab popatrzyłam sobie na twoje aukcje i jak patrzę ile ty bodziaków i pajaców sprzedajesz, to się zastanawiam czy synek zdążył wszystko założyć :-) Kurcze strasznie dużo tego masz, a właściwie miałaś.
Teraz juz naprawde idę spać :-)
 
Do góry