reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Witam,
My akurat wczoraj wyprobowalismy nosidelko i jestesmy zadowoleni. Chris oczywiscie nosil Danielka :-)

Nosidełko BABY CARRIER ACTIVE BABY BJORN (kolory) (1439107840) - Aukcje internetowe Allegro

Moj danny duzo spi w ciagu dnia, szczegolnie jak jest ladna pogoda, wystawiam go do ogrodu i potrafi przespac 4-5 godzin, przewaznie musze go wybudzac na jedzonko. W nocy budzi sie roznie- czasem o 4 potem 8, 3-6-9, ja jednak wole jak sie obudzi o 6 potem 10, wtedy nie czuje sie zmeczona :happy2:
 
reklama
my też pospacerowalismy, choć zimno i mzyło
moja pysia dzisiaj większość dnia przespała, taki śpioch, ze jak ją próbowałam zabawić, to ona uśmiech, oczy zamkniete i w kimonko :)
 
mmmonia witam:)suwaczek wklejasz w sygnaturze tez miala z tym problem:)
co do herbatek to ja nie daje bo mloda jest na piersi, sama pilam na poczatku ta koperkowa z hippa wkoncu i jej sie cos dostalo z mleczkiem,a co do czkawek to tez ma mega czesto. W brzuchu miala po kilka razy dziennie, strasznie to bylo meczace szczegolnie jak glowka byla juz niziutko:)
Teraz to daje cycuszka i po paru minutach przechodzi, chyba ze np dostaje czkawki po jedzeniu z przepelnionego brzuszka jak jej sie uleje to wtedy nosze ja w pozycji pionowej i tez przechodzi samo. Tyle ze ona nie placze jak ma czkawke tylko sie smieje, w ogole dziwne te moje dziecko lubi jak jej sie frida z noska sciaga i jak sie psiuka sola morksa w nosek tez sie cieszy:)
 
moja jakos dlugo nie miala czkawki :) ale jak juz dostawała to miala po 2 czasami 3 razy ale nie płakała tylko patrzyla w jeden punkt i po czasie przechodzilo :)
a co do herbatek to jak sie karmi piersia to nie trzeba dopajac , ale czytałam ze jak sie karmi sztucznie to mozna .
 
moja też się wkurza jak ma czkawkę, a ma ją dosyć często
ja w zasadzie nie dopajam, mimo ze karmię butlą, czasem tylko podam wodę, ale to się zdarzyło może ze 4 razy
jak będzie cieplej, to będę dawać częściej pić
 
Dziś kajtusiowi zaczęły wychodzić ząbki... Martwiłam się czy nie za wcześnie ale moja mama mowiła że mi pierwszy wyszedł jak miałam 3,5 miesiąca. Mały jest strasznie marudny gryzie sobie rączki aż palce ma poobcierane, ślini się i jest strasznie marudny, a do tego wyżywa się na moich biednych bolących piersiach...
Pomaga nam dziś zmrożony gryzak, maść na ząbkowanie, masaż dziąsełek... Ale i tak jest ciężko - zobaczymy jak przetrwamy noc
 
Dziś kajtusiowi zaczęły wychodzić ząbki... Martwiłam się czy nie za wcześnie ale moja mama mowiła że mi pierwszy wyszedł jak miałam 3,5 miesiąca. Mały jest strasznie marudny gryzie sobie rączki aż palce ma poobcierane, ślini się i jest strasznie marudny, a do tego wyżywa się na moich biednych bolących piersiach...
Pomaga nam dziś zmrożony gryzak, maść na ząbkowanie, masaż dziąsełek... Ale i tak jest ciężko - zobaczymy jak przetrwamy noc

już ząbki?? bardzo wcześnie
 
reklama
Do góry