reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

widzę, ze nie tylko ja mam problemy z bebilonem pepti, u nas też zielone kupy, marudzenie i krostki są nadal.... ale ja nie podaję wit K, bo jest w mleku, więc mozna by było przedawkować
 
reklama
Witam
Moje dziecko zrobiło dziś pobudkę o 5.40. Teraz właśnie usnął na nowo, ale ja już zdążyłam się rozbudzić.

Margoz może dziecko musi się przyzwyczaić do zmiany mleka a krostki też mogą znikać jakiś czas. Chyba, ze to uczulenie nie pokarmowe.
 
Witam po weekendzie. Gwarno tu było.
Witam nowe Lutóweczki. Piszcie często.

Co do mm, to mój mąż nie ma nic przeciwko - i ewentualnemu dokarmianiu i przejściu, jakbym nie dawała rady. To bardziej mi zależy, że by ciągnąć na piersi. Chyba mam wyrzuty sumienia, że Mała miała taką niską wagę urodzeniową, bo to w końcu ja jej zapewniałam mniej lub bardziej komfortowe warunki. No ale mam też świadomość, że głową muru nie przebiję i jeśli będzie potrzeba dokarmić lub przejść w ogóle na mm, to świat się nie zawali. Ja jestem totalnie butelkowa i jakoś się trzymam.

A tak w ogóle to weekend piękny. A trawa jaka już zielona :-)

ps. czy tylko ja nie odałam jeszcze pitów?
Daję sobie czas do końca tygodnia, jak nie to blokada na bb ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się po weekendzie:-)
W sobotę to nad morzem wcale nie było pięknie,ale i tak od 12 do 18 siedzieliśmy nad Bałtykiem z jednym tylko karmieniem,a tak to Kacper cały czas spał.
Wczoraj zrobiliśmy grila,takie oficjalne rozpoczęcie wiosny:tak: A dziś pada:-(
GosiaLew wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji ukończenia 2 msc:happy2:
Co do karmienia,to ja od początku dokarmiam Bebilonem i kupki ma Kacper normalne no i nie dajemy wit K,bo jest w mleku.
Jeżeli chodzi o Bebilon Pepti,to ja dawałam Kubie(teraz ma 9 lat),ale pamiętam,że kupki były zielone jak trawa i było to normalne(tak bynajmniej lekarze w szpitalu mówili).Barwa się zmieniła od 4 msc jak wprowadziłam soczki.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
weekend był słoneczny, dlatego spędziliśmy go głównie na świeżym powietrzu, a dziś też zapowiada się całkiem przyjemnie.

ja też mam dylemat z tym dokarmianiem, jak narazie nie potrzebowaliśmy jeszcze mm, cały czas karmie piersią, ale chciałabym zrobić sobie prawo jazdy i wiem że te pare dni w tyg po 2-3 godz to mały nie wytrzyma bez jedzenia, a ja też tyle pokarmu nie ściągne, bo mam tak wystarczająco, tym bardziej że syn je w dzień bardzo często, i jak będe mu dawać mm te pare razy w tygodniu to myślicie że się przyzwyczai do butelki i będe musiała przejsć na mm??bo nie chciałabym rezygnować z karmienia naturalnego.
witam również nowe lutówki, piszcie z nami i chwalcie się dzieciaczkami:)
miłego słonecznego dnia!
 
clauditka mysle ze kilka razy w tygodniu nie spowoduje przyzwyczajenia sie ale warto by bylo zobaczyc np na herbatce czy on w ogole umie pic z butelki zeby pozniej cyrku nie bylo ze ciebie nie ma on glodny a nie porafi ciagnac bo z butelki zawsze leci szybciej niz z cycka
 
reklama
Hej a u nas dzis od rana nerwy. W nocy budzily ja straszne gazy niby nie plakala ale robila je z taka sila ze poprosu sam halas chyba ja wybudzal. A teraz nad ranem zrobila taka wodnista troszke jakby sluzowata kupke zreszta ja zwykle tyle ze tym razem zauwazylam smuzke krwi i tak jak podejrzewalam pewnie jakas alergia. Tyle ze tu w Anglii to wszystko dla nich normalne, jak robila pieniste zielone kupki mowili ze o normalne i tak wszystko ma byc. jutro wiec wybieram sie po raz ostatni do swojej kliniki a jak nic nie zareaguja to pojde prywatnie do polskiego pediatry. No i poza tym odstawiam od dzis wszystkie produkty mleczne i ich pochodne. Czy ktoras z Was miala podobne problemy??
 
Do góry