reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Marana-tha - u mnie jest dokladnie to samo z tym ze mały ma rok, dopiero uczy się chodzić wszedzie wchodzi,wszystko bierze do buzi, poza tym ostatnio ma problemy ze snem tzn w nocy budzi się po 3-4razy akurat wychodzi mu ząbek już ósmy a wszystkie znosi koszmarnie po prostu jego ząbkowanie przewaznie konczy się zapaleniem ucha. W dzien też już nie chce spać budzi się o 6 i pierwszą a zarazem jedyną drzemkę ma o 12, trwa od 40min - 2h w tym czasie zamiast sprzatac czy cokolwiek kladę się z nim bo również nie wyrabiam, najgorsze jest to,że nawet w nocy jak on spi tak się wierci,że ja nie mogę zasnąc... i odkad zaszlam w ciąze mam chyba mała depresję dlatego równiez za bardzo się nie udzielam,
 
reklama
ja już tak mam,jak do pracy to ledwo siódma oko otwieram a w weekend i każde wolne wstaje po 4,5 rano....

w którym tygodniu już serduszko można na usg podsłuchać?ze starości już nie pamiętam:))))

czy są tu mamusie już z dwójką dzieci?
 
Hej:) Ja dziś sobie odpoczywam w domku po tygodniu pracy:sorry2: miło sobie poleniuchować zwłaszcza, że praca jednak męczy no i mój apetyt jest ostatnio straszny:zawstydzona/y: Czasem nie mam na nic ochoty i nic nie chce mi przejść przez gardło. Dziś za mną chodził chleb ciemny, więc go kupiłam i nim się żywię bo nic innego bym chyba nie strawiła.:blink:
 
coś ucichło na tym wątku.
a co się dzieje z grupą prywatną? bo wysłałam zgłoszenie ale nie dostałam odpowiedzi?
 
reklama
Witam z rana:-) U mnie piękna pogoda więc może wybiorę się na spacerek:-) Witam nowe mamusie:-)
maranatha no to mamy bliskie terminy:-) tak się zastanawiałam, czy będą nam wtedy robić usg również?
 
Do góry