reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

dziękuje za pocieszenie :) nawet nie wiecie jak to pomaga :)
Tak to juz teraz będzie.. ze jak człowiek decyduje sie na dzidziusia
to juz do końca życia będzie sie o nie martwił..
Pocieszam sie tez tym ze jakby tylko coś sie działo to pogotowie mam bardzo blisko.
a najważniejsze jest to moje mleko.
 
reklama
DorissŁ zgadzam się z Tobą w 100%, dokładnie takie samo myślenie mam, sutki bolą, ciągła dieta, te nocne wstawanie, ale zęby zaciśnięte i daję się cycka, bo butelka to nie rozwiązanie jeśli nie ma większego problemu z alergiami i jak się ma pokarm.

Byłam dziś zanieść kał na posiew, ale się naskrobałam tej kupki z pieluchy, bo przecież moje dziecko robi wodniste i większość się wchłania w pieluszkę.

Czy Wasze dzieci też mają takie wodniste kupki?

A co do rany to mi sie na szwie też paprze i ropieje, ale już troszkę lepiej jest, obmywam tantum rosa i korą dębu. I mi się wydaje, ze to przez jeansy bo trochę za sztywne w kroku jednak były i za mocno uciskały.
 
moja też robi rzadkie kupy, a czasem zrobi tego fest :))
rana mnie już nie boli, chyba się zagoiło wszystko, siedzę normalnie, ale za to z krwawieniem mam w cały świat, jednego dnia nic nie leci, innego znowu krwawię i tak w koło macieju... jak tyle miesięcy bez podpasek łaziłam, tak teraz chyba nie odczepię się od nich
 
ojej ,mala ma jakies dziwne powiększone piersiki ..
czy to jeszcze z moich hormonów?

Nixie mi sie wydaje,ze to przez twoje hormony, w poniedzialek byla u mnie health visitor i sprawdzala czy daniel ma powiekszone piersiki :) mowila, ze dzieciom czesto sie powiekszaja ale to mija , mojemu malemu jeszcze sie nie powiekszyly i mam nadzieje ze tak zostanie :-)

Mi sie wszystko ladnie zagoilo, tez bylam nacieta i z tego co pamietam jak mnie zszywali to mialam sporo szwow, polozna za kazdym razem jak przychodzi to sprawdza i mowi ze wszystko pieknie sie zagoilo, smiala sie ze wyglada jakbym miala zrobiona operacje plastyczna. Ja sama nie zagladalam jak to wyglada ale chyba nie jest zle. Juz pisalam, ze codziennie biore 10 minutowa kapiel, wlewam troche mleka i 6 kropli olejku lawendowego, potem na podpaske 2 kropelki.

Jezeli chodzi o zelazo to tez bym odstawila ale niestety musze brac bo stracilam litr krwi.
 
Ostatnia edycja:
No i dupa blada. To nie z rany ta ropa. Mam stan zapalny w środku. Dostałam antybiotyk. We wtorek do kontroli.
Podobno to się często zdarza. Marne pocieszenie. Dobrze, że nic nie boli.
Karmić mogę, choć to cholerstwo może Małą uczulić. Oby nie.
 
reklama
Witam dziewczynki.
W moje dziecko od wczoraj aniol wstapil i zachowuje sie wzorowo-oby tak dalej. Chyba wie ze babcia pojechala i mama musi sama wszystko robic. Pierwszy raz od porodu obudzilam sie wyspana i od razu mi wszystkie placze i smutki przeszly.

Sunshine ktorego stopnia mialas naciecie?? U mnie trojka ale goi sie wzorowo i nic juz prawie nie czuje a nic z tym nie robie poza myciem czysta woda.

Gosia z mojej Lenki tez sama woda leci, czasami jak w to jeszcze baka pusci to tylko bulgocze:-D

Biore sie za prasowanie poki mala spi bo sie nazbieralo
 
Do góry