reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

To już jesteśmy 4 z woj.pomorskiego;-)
Super:-)
A ja się dziś trochę po sklepach nałaziłam i teraz trzeba odchorować.
Dzidzia się buntuje i to dlatego brzuch boli:-(
Ale kupiłam śliczne małe body;-)trochę za szybko,ale nie mogłam się oprzeć.
 
reklama
Dziewczyny, to i ja dołączę do Waszego grona, wczoraj zobaczyłam II na teście.
Gosia Lew znowu się spotykamy, tym razem do końca zostaniemy razem;-)

Iza30 witaj, no ja mam nadzieję, ale fajnie :-)

Agunia31 to fajnie, zawsze lepiej się powymieniać doświadczeniami co i jak w 3mieście, ja tak w ogóle pracuje we Wrzeszczu. No a ja do 12 tyg to nic nie kupuję dla dziecka, jeszcze zdążę.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim Paniom:-)
Ja już od 6 na nogach,dziś zakończenie roku szkolnego i trzeba było dzieci wysłać;-)
Teraz to się zacznie,jak wszyscy w domu będą-sajgon:szok:
Gosia skoro Ty w mojej dzielnicy pracujesz,to może się nawet widziałyśmy:happy2:
Ja prawie na przeciwko manhatanu mieszkam.
 
dzien dobry, ja tez od switu nanogach a najgorsze to ze dzis mam wolne i mialam odsypac-widocznie moj mozdzek o tym nie wiedzial:-p
Agunia zakonczenie roku to piekne wydarzenie pamietam moje zakonczenia-plisowana spodnica, biala bluzeczka i kwiecie w reku, ale sie czlowiek cieszyl ze to juz koniec. Teraz to ja sie nawet nie orientujee kiedy te wakacje. Ah dzieckiem znowu byc...
 
Witajcie dziewczynki.
Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu. Ciągle coś jest do zrobienia. Ja też dziś musiałam wysłać dzieci na zakończenie roku. One wakacje zaczęły w poniedziałek bo sie pochorowały, ale już jest ok. Czytam was tak trochę na szybkiego więc wybaczcie że nie zawsze odpisuję, ale myślami jestem z wami i wspieram was intuicyjnie. Cieszę się że na waszych suwaczkach przybywa dni oby tak dalej. Idę was dalej poczytać:-)
 
Dziendobry

Cale szczescie ze juz piatek. Ten tydzien mnie wykonczyl za duzo sie dzialo. Weekend mamy zamiar spedzic na basenie w ogrodzie :)

Agunia wiem jak sie czujesz my co dzien wstajemy o 530, czy to w tygodniu czy to weekend. Niestety moaj coreczka twierdzi ze juz dzien jest i trzeba wstawac.
 
reklama
Anja a ile lat ma Twoja córeczka? no i w którym jesteś tc?
mój 6-latek na szczęście daje nam pospać do 8-8.30, nie jest źle w stosunku do tego co było kiedyś.

a tak w ogóle to się stresuję, bo wczoraj miałam beżowy śluz i oklapły mi cycki. nie mam właściwie żadnych objawów ciążowych. no ale muszę czekać na usg, co ma być to i tak będzie.
 
Do góry