reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

GRATULACJE! Piekne imię.

Kamisia mój brzdąc też po kakao się ożywia... w ogóle podobno po słodkim dzieciaczki zaczynaja szaleństwa w brzuszku a jak się kobieta położy dodatkowo na lewym boku to z pewnością dziecko zacznie się ruszać. Moje małe jednak chyba preferuje pozycję mamusi na pleckach. :-D


Mój zdecydowanie tyż!!:-D
 
reklama
Witam. Dawno nic tu nie pisałam ale pomimo tego często tu zaglądam i postanowiłam się ujawnić i czynnie zacząć brać udział:)
Wczoraj ( bo już po 24) byliśmy na USG połówkowym. Lekarz potwierdził poprzednie przypuszczenia, że możemy spodziewać się DZIEWCZYNKI :)))) Mój M puki co oswaja się z tą myślą bo uparcie wierzył wo to, że to będzie synuś ale wiem, że pomimo to bardzo się cieszy. Wyniki jak ostatnio-super :) !
Trochę danych: obwód główki - 16.3 cm, obwód brzuszka - 13cm, długość kości udowej - 2.9cm, przypuszczalna waga - 267g więc spora dziewuszka :))) Lekarz stwierdził, że będzie aktorką bo po raz kolejny pięknie pozuje do zdjęć i filmu(mamy kolejną super płytkę)... ale się rozpisałam ale muszę się pochwalić ;))) Jesteśmy tacy szczęśliwi :)))
No i super, gratulacje!!!


dziewczyny jaka jestem szczesliwa!! bylam dzis na tym duzym badaniu z mierzeniem i doplerem i wogole... i bedzie to: DZIEWCZYNKA !!!
moja malusia coreczka!! jaka jestem happy!! moj maz tez !! od razu powiedzial ze to bedzie: corunia tatusia! moj skarbek wazy kolo 360 gramm i mierzy prawie 25 cm!! jaka duza hihi, i pani powiedziala ze super widac serduszko , ze bardzo rzadko jej sie zdaza ze tak pieknie widac, a malusia moja calowala sobie lokiec!! nie bede wam zanudzac ile ma i co, wszystko jest super! kurde jak sie ciesze!!!
a imie jakie chyba zostanie (to moj wybral, i mi sie tez bardzi podoba) to ALLIAH (alija sie czyta) a w Polsce niech mowia Ala i bedzie super
musze uciekac, bede potem, milego dnia laski
Jej, caly dzien dzis o Tobie myslalam, ze idziesz na usg!:tak::tak:
Super, ze corunia, i super ze taka fajniutka!!!:tak::-):-)

A tak wogole - czy dwa dni temu Ci nie powiedzialam, ze bedzie corcia??? :-):-):-)
 
Kamisia mój brzdąc też po kakao się ożywia... w ogóle podobno po słodkim dzieciaczki zaczynaja szaleństwa w brzuszku a jak się kobieta położy dodatkowo na lewym boku to z pewnością dziecko zacznie się ruszać. Moje małe jednak chyba preferuje pozycję mamusi na pleckach. :-D
Jak ja Ci zazdroszcze lezenia na plecach. Ja nie moge, bo zaraz mnie wszystko boli, a jak spie na plecach, to na 90% obudzi mnie skurcz lydki gdzie w srodku nocy:-( wiec pozostaje mi lewy bok. Dobrze, ze mam duzo poduszek w domu, to podkladam sobie kilka z kazdej strony i jakos daje rade :-D

Bylam u lekarza,powiedzial ze powinnami jednak troche przytyc,np. jedzac wysokokaloryczne potrawy :eek:,ale takze pocieszyl ze juz napewno od 7msc bedzie mi tych kg przybywalo.Wyniki powiedzial,ze na razie "jak na mnie" sa w normie,wiec CIERPLIWOSCI! :sorry:
Skoro wyniki w normie, to nie jest zle. Dziwne, ze powiedziel Ci o kalorycznym jedzeniu, bo nie chodzi chyba o to, zeby cokolwiek jest (a przeciez zazwyczaj in bardziej kaloryczne jedzenie, tym mniej zdrowe), tylko zeby jesc "dobre" rzeczy, ale moze ja sie nie znam :-p wazne ze wyniki ok :happy:
 
dziewczyny jaka jestem szczesliwa!! bylam dzis na tym duzym badaniu z mierzeniem i doplerem i wogole... i bedzie to: DZIEWCZYNKA !!!
moja malusia coreczka!! jaka jestem happy!! moj maz tez !! od razu powiedzial ze to bedzie: corunia tatusia! moj skarbek wazy kolo 360 gramm i mierzy prawie 25 cm!! jaka duza hihi, i pani powiedziala ze super widac serduszko , ze bardzo rzadko jej sie zdaza ze tak pieknie widac, a malusia moja calowala sobie lokiec!! nie bede wam zanudzac ile ma i co, wszystko jest super! kurde jak sie ciesze!!!
a imie jakie chyba zostanie (to moj wybral, i mi sie tez bardzi podoba) to ALLIAH (alija sie czyta) a w Polsce niech mowia Ala i bedzie super
musze uciekac, bede potem, milego dnia laski


GRATULUJĘ CÓRCI !!!!!!!!!!
:-) ja jutro na USG idę mam nadzieję że też się dowiem kogo mam pod serduchem.
 
Dzisiaj byłam na wizycie, kolejne 2 kg do przodu hihii. Dzidzia zmierzona-rozwija się prawidłowo waży podobno 350g:) siedzi sobie po turecku nóżkami do dołu z wypiętym tyłkiem i ani śni żeby pokazać co się kryje między nóżkami....hihi. Lekarz mówi że worka mosznowego nie widać więc jest szansa na dziewczynkę. W niedziele idę na 3D prywatnie więc może wtedy ujawni się moja wiercipiętka. A co do ruchów to wierci sie po każdym posiłku tupta aż ciężko mi w pracy po śniadaniu usiedzieć- a jak podrośnie to chyba zaniosę leżak do pracy i tak będę pracować...:)
 
reklama
Do góry