reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

Wróciłam od lekarza -wszystko ok -szyjka długa i zamknięta. Usg miałam w szpitalu więc dziś nie robiliśmy -następna wizyta 20 stycznia bo gin ma urlop -gdyby coś -wiadomo -telefon i ustalamy co i jak -ale trzymam kciuki żebym już nie musiała dzwonić:tak:

Aaaaa i mam zrobić badania na krzepnięcie krwi bo mi ciągle krew z nosa leci.... ale wierze że jest ok
 
Ostatnia edycja:
reklama
13x13 mnie też często krew z nosa leci... właściwie to codziennie :-) ale tak jak ilonka pisze to ponoć normalne, więc się nie niepokoję... chociaż może powinnam, bo i tak mam anemię...
 
hej dziewczyny,ja juz po 4D, naprawde fajna sprawa, mam plytke cd i super zdjecia! a z malutka wszystko dobrze, krecila sie mocno i jest zdrowiutka, wazy 600g i wyszlo tej lekarce ze termin mi sie o tydzien pozniej niby przesunie, choc jak sama mowila ze im dziecko starsze tym mylace sa te pomiary..takze zostane przy mojej dacie porodu wedlug OM, okaze sie.. acha i 100% dziewczynka bo pokazala wszystko, tak wyraznie bylo buzke widac i uwaga!: podobna do mamusi!!! hihi
 
Ja się witam tylko na chwilę i mam złe wiadomości. Byłam u ginki i szyjka mi się otwiera za tydzień w środę idę do szpitala na szew:-:)-:)-( teraz mam brać globulki żeby wszystko się oczyściło we wtorek na cytologie a w środę do szpitala. Na 2cm się otworzyła:-:)-:)-(.później jeszcze zajrzę.
 
Karola bardzo mi przykro:-( Ja mam szew od 20 tc, u mnie nie było rozwarcia tylko szyjka bardzo sie skróciła.
Dziewczynki czy robiłyscie sobie badanie CRP, ja zrobiłam przed świetami i wyszło za wysokie co świadczy o jakimś stanie zapalnym. Wylondowalam w szpitalu na 6 dni, dostawałam antybiotyk zrobili mi posiew i wymaz-wyszły dobrze ale mimo tego crp nie spadało tylko sie podniosło:szok:. Jednak lekarz mnie wypuscił do domu bez wyjasnień dlaczego tak sie dzieje i powiedział że wszystko jest dobrze i nic nie ma prawa sie dziać.
Dziewczynki czy słyszałyście o czymś takim?
 
reklama
ja tez ostatnio mam podniesione CRP... tylko u mnie ciągle lekarze próbują dociec co za pokrzywka naczyniow mnie meczy od 2 tygodni... (szczegoły pisalam tu pare razy) i nawet podejrzewali chorobę jakąś immunologiczną, ale dziś wreszcie były wyniki ANA1 i wyszło ujemne co oznacza że raczej nie immunologia temu winna. CRP świadczy ogólnie o stanie zapalnym... u mnie nie wiadomo co to?
A Twoi lekarze co podejrzewają i czmeu byłaś w szpitalu? chyba nie tylko z powodu podniesionego CRP???:confused:
 
Do góry