reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
Hello.
Znim opowiem Wam mój sobotni wieczór to tak:

Przeziębienie:
Oczywiście można brac Rutinoscorbin bezpiecznie nawet 3x dziennie
Prenatal grip care jest super specyfikiem bo zawiera tylko naturalne czoch i aronie i na prawdę działa- 2x dziennie 1 tabletka.
Dodatkowo oscillococcinum w odstępiep 20min od jedzenia i picia przed i po.
Poza tym w ramach gustu do wyboru do koloru- sok malinowy (tylko nie za duzo) czosnek/cebula chrzan, miód i mleko, cytryna. Co kto lubi.
Jest jeszcze syrop *spam* dal ciężarnych z powyższych składników.
Powodzenia i zdrówka życzę:tak:

Ja wczoraj wieczorem zaliczyłam IP.:no: W sumie było mi głupio że wezmą mnie za panikarę, tylko z drugiej strony wole raz za duzo niz raz za malo.:sorry2: Teraz po nocy wszystko sie uspokilo i leze sobie dalej ale wczoraj od wlasciwie poludnia jak mnie zaczal brzuch bolec dodatkowo tak do wieczora rozbolal sie solidnie. Juz nie tylko gdy wsgawalam, ale jak lezalam to sam twardnial i gniotlo i klulo mnie wcalym podbrzuszu mimo wziętych leków. Majac na uwadze swoj ogolny stan zagrozony i ostatnia diagnoze, chcialam zeby ktos mnie zbadal zwlaszcza ze nospa nie pomogla w ogole. Na szczescie okazalo sie ze to znow "tylko"moj zepsuty inkubator daje takie objawy a wszystko jest bez zmian widocznych.Szyjka trzyma i poki co ciagle dluga 4cm, mimo tych boli i twardnien, czyli lezenie sie oplaca.:tak: Dzidzia potwierdzila ze jest dziewczynka i dodatkowo z pomiarow kosci udowej o 5dni wieksza niz termin(?!):confused:. wrecz lekarz pytal czy nie mam cukrzycy skoro wieksza niz norma.:confused: Wazyla juz 1200g (27t4d) co jest norma dla 29.0tyg. Mam nadzieje ze wszystko ok tylko ma dziewczyna dlugie nogi:-D Smialam sie ze modelka a co!:-D W domu tez brzuch bolal ale teraz wrócił do stanu wcześniejszego czyli "tylko" twardnieje przy każdym wstaniu:sorry2:
 
Aisak-jaka mialas awnidnosc IGM?czyli wynik?ujemny czy dodatni....?

Kasiek-ja brałam ostatnio grip care dla ciężarnych i karmiacych i podzialal światny specyfik jest na bazie naturalanych skladników-polecam ,nie musisz sie pytac lekarza;) jesli o Rutniscorbin sa różne opinie;)


to cos miałam igm 0,220 taka wartosc miałam
 
Phel Ja to już nie czytam o porodach bo boję się strasznie ale wiem, że każda kobieta, która ma dziecko to przeszła więc dam i ja radę :-D
satyna Gratuluję udane wizyty i dużego dzidziusia :tak:
kasiek23 Mam nadzieję, że serduszko maluszka jest zdrowe! Trzymam &&&
Ella Jeszcze raz, współczuję Ci kochana przeżyć..leż i odpoczywaj! ;-)

Ahh i dodam tylko od siebie, że byłam u endokrynologa tak jak zasugerował gin i muszę brać tabletki i przyjść za 6 tygodni z powtórzonymi badaniami + usg tarczycy. Poczytałam sobie trochę o objawach niedoczynności i mam praktycznie wszystkie :szok:
 
Phel, Ella uważajcie na siebie

aaa19 z tarczycą nie ma żartów więc dobrze, że będzie już leczona

Ja w piątek też byłam u lekarza i w sumie same dobre wieści. Córcia waży 1000g, hemoglobina wzrosła (czyli sok z marchwi i buraczków działa)
 
Tasia-czyli czekaja mnie buraczki i marcheweczki:pPP ahhh a czy bedzie podobnie jak bede pila Kubusia i Barszcz czerowny Hortexa?:cool2:powiem Ci ze nie chce mi sie ostatnio jakos stac przy garach:pPPP:zawstydzona/y:...

Aisak - ztego co widze to dodatni czyli masz Toxo dlatego dał Ci antybiotyk ale nie martw sie Toxo jest niebezpieczna w pierwszym miesiacu ciazy teraz to pikus:)
 
Phelania niestety Kubuś nie daje rady. Nie wiem jak Hortex. Przepuszczanie przez sokowirówkę 2kg marchwi i 2 szt buraków wraz z umyciem warzyw i umyciem sokowirówki po całej zabawie zajmuje 1h:baffled: wychodzą porcje na 2 dni. Ale czasu duuuużo to zajmuje
 
reklama
Do góry