reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

SUKIENKA 'BRA IPEX' FIRMY VICTORIA'S SECRET (1656567529) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy mi się marzy taaaka... obiecałam sobie, że jak znajdę 1 zęba, to sobie kupię :D

co do chust, to ja jakoś nie mogę się przekonać, za to w przyszłym mc zainwestujemy chyba w nosidełko no i niestety, nowy fotelik samochodowy. Ten co mamy, taki totalny no-name jest taki, że ja się boję w to dziecko wsadzić... a poza tym małej już nogi wystają i ma pozaginane bo dotyka oparcia siedzenia.. i głowa jej tak do przodu w nim wisi, no masakra. Teraz już chyba kupię taki 0-18, tylko nie wiem, czy one mają rączkę...

i kupiłam telefon :D SONY ERICSSON SPIRO ROXY W100i BEZ SIMLOCKA +2GB (1667906473) - Aukcje internetowe Allegro o taki :D
 
reklama
ja potrzebowałam coś co dzwoni, smsuje, robi zdjęcia i ma mp3 .. i kosztuje mało :) za rok mi się kończy umowa to dostanę jakiś nowy tel... ale mnie nie kręcą te wszystkie dotykowe ekrany, zbyt skomplikowane jak dla mnie :p w telefonach wyznaję zasadę, że co za dużo, to nie zdrowo :p
 
i powiem ci, ze ja tez! ogladam te wszystkie smartfony i szlag mnie trafia! a jak bede potrzebowala szybko smsa wyslac, to jak niby to zrobie jedna reka? nijak! dotykowe ekrany, tez mi cos. no ale potrzebuje wifi.
 
z wifi swietny jest samsung wave. dotykowy ekran ale smsy spoko sie pisze...

laski jak kąpiecie dzieciątka to czego uzywacie, linki prosze...

bo ja mam gąbke do wanienki ale to smierdzi!! a boli mnie kregoslup jak kapie bez niczego...

aenye macie panią szeleścik i pana gryzaka?? pomacaj i powiedz ktore lepsze:-D
 
aenye ja mam nokię c3 touch and tape ona ma wifi, jestem bardzo zadowolona, smski piszesz na klawiaturze.ja byłam zawsze przeciwna dotykowym ekranom, ale ten fajny bo połączenie tego i tego;-)
 
ja też bym wymieniła mojego samsunga na coś nowego. Denerwuje mnie ten dotykowy ekran i w ogóle ma dosyć samsunga. Wcześniej miałam kobylastą nokię n 95 i tęsknie za nią, bo miała wszystko co potrzebowałam. Oglądałam sobie filmy, korzystałam z wi fi, czytałam e booki, cykałam zdjęcia, a samsung służy mi tylko do dzwonienia i smsowania.

herbatita, super, że się zdecydowałaś na tę sukienkę na chrzciny. Mężu będzie na pewno zadowolony.

Ja też szukam sukienki na chrzciny, tyle, że sukni ślubnej. Moja mama mi powiedziała, że nie powinnam białej, tylko ecru. :eek:Tyle, że ja białą chciałam zawsze. Zastanawiam się czy kupować, czy wypożyczyć, bo w sumie mało czasu zostało.

myślałam o czymś takim, ale nie wiem czy pasuje mi coś takiego założyć. co myślicie?

suknie ślubne Dworski Romans kristin

suknie slubne wroclaw,suknie slubne,salon loretta,suknie loretta,loretta,slub,suknie wieczorowe,dodatki ślubne,welony ślubne,wypożyczalnia->Loretta

Suknie ślubne DECORISUS AURORA
 
reklama
Moja mama twierdzi, że w białej, to idzie do ślubu "nie ruszana". Jak jej powiedziałam, że w takim razie 95% by szło w ecru, to powiedziała, że jak się ma już dziecko, to jakoś tak nie wypada.
 
Do góry