reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
No niestety, tania nie jest. Ale mi te zwykłe tanie w ogóle się nie podobały. Jak dla mnie zbyt pstrokate. Ja w sumie za pościel z wypełnieniem dałam 220 zł, więc taniej niż na tej aukcji. Z tym, że to jest satyna bawełniana, więc w dotyku naprawdę super, zwłaszcza w porównaniu z tymi tańszymi. Już ją założyłam na łóżeczko i razem z mężem podziwiamy :-)
 
hermionka łoł!!!! ale wyczaiłaś cenę tych pampersowych chusteczek!! rewela, wszak to tańsze niż dzidziuś albo w tej samej cenie. na bank je biorę, tyle tego idzie... dzięki!!
dobrze by było jeszcze tanie pampery od tego samego sprzedawcy wyczaić i w ogóle byłoby cool:D

laurka pościel super:) też mam feretti razem z wypełnieniem, b.dobre gatunkowo!

baby widzę że wszyscy wiedzą już o moim schizo pościelowym;) ta ja szukałam takich kolorków, ale ten wzór feretti obczaiłam już dawno i jakoś zbyt cukierkowy. już zdecydowałam się OSTATECZNIE na nino. mam nadzieję że jakość porównywalna do feretti (i dają prześcieradło gratis:D) ta wiem coś o tych gratisach, ale będę miała prześcieradełko jeszcze jedno i nie muszę kupować:D:D

laski ale załapałam doła. normalnie głupia baba. tak mnie chrzciny przeraziły, finansowo. naprawdę chciałabym skromnie dla dziadków i chrzestnych, ale mój chłop na to nie pójdzie. musi być jego siora z mężem i brat z żoną, do tego ich dzieci, jeszcze moja ciocia z wujkiem no i wychodzi 20 osób!! szkoda mi kasy na taką imprę... ehh no ale co zrobić. mus to mus.
pogadam o tym z M ale znam jego stanowisko i na pewno go nie zmieni...
 
Asiunia czemu wydaje Ci sie maly ten kosz? jaki ma rozmiar? u mnie chyba materacyk ten 74cm wiem ze jeszcze sa 68 i chyba ostatnio mielismy ten mniejszy a i tak na kilka mies starczylo :)
aaa jakbys byla zainteresowana to jest wyprzedaz biustonoszy do karmienia w mothercare..znalazlam sobie ladby bordowy i nie bylo mojego rozmiaru ehh
ja kupilam dzis reszte duperelek do torby tzn buteleczke podklady pieluchy itp aaa i cudna polarkowa bluze H&M w lumpexie na 62 ;-)
 
Hermionka, faktycznie baaardzo tanio! Na pewno skorzystam z tej oferty. Dzięki :-)

Edit: Tylko tak mi się przypomniało, że córeczka znajomych miała uczulenie na któreś z chusteczek pampers, więc najpierw chyba trzeba na dziecku jedno opakowanie wypróbować czy wszystko jest ok i dopiero wtedy kupić.

Aha, dostałam odp. z Emolium. Cytuję:
"Szanowna Pani,
od pierwszych dni dziecka polecamy Emolium P krem i emulsje. Reszta kosmetyków, które są przeznaczone od 1 miesiąca są stosowane i nie ma żadnych skutków ubocznych.
Serdecznie pozdrawiam
Konsultantka Emolium"
 
Ostatnia edycja:
Laurka chusteczki jednorazowe (chyba o takich pisałaś?) takie kupiłam MEGAZESTAW 12x Chusteczki PAMPERS BABY FRESH 72szt (1468845224) - Aukcje internetowe Allegro albo są jeszcze takie 12x Chusteczki PAMPERS SENSITIVE 63 szt + GRATIS! (1479589084) - Aukcje internetowe Allegro i cena naprawdę super, a pościel śliczniutka :-)

w realu pampers baby fresh i sensitiv też są w promocji 25,95 za 6 op więc cena jeszcze lepsza i odpadają koszty przesyłki:tak: tyle że trudno je dostać bo podobno rozchodziły się na pniu:tak: ale jakby któraś była można przy okazji sprawdzić:tak:
 
Asiunia czemu wydaje Ci sie maly ten kosz? jaki ma rozmiar? u mnie chyba materacyk ten 74cm wiem ze jeszcze sa 68 i chyba ostatnio mielismy ten mniejszy a i tak na kilka mies starczylo :)
aaa jakbys byla zainteresowana to jest wyprzedaz biustonoszy do karmienia w mothercare..znalazlam sobie ladby bordowy i nie bylo mojego rozmiaru ehh
ja kupilam dzis reszte duperelek do torby tzn buteleczke podklady pieluchy itp aaa i cudna polarkowa bluze H&M w lumpexie na 62 ;-)
Nie wiem jaki rozmiar potem wezme miare i zmierze, ale jakos nie wiem, na pewno wezszy niz moja gondolka w wozku (stoja obok siebie) na dlugosc to samo.

Dzieki, ale ja karmic nie planuje wiec biustonoszy nie potrzebuje ;-)

ja wyczailam ostatnio super dresik w H&M i wogole fajna seria dla niemowlaczkow z napisem "BORN 2011" :-D oczywiscie mialam juz nic nie kupowac ale to jeszcze wcislam :-)
Edit: Tylko tak mi się przypomniało, że córeczka znajomych miała uczulenie na któreś z chusteczek pampers, więc najpierw chyba trzeba na dziecku jedno opakowanie wypróbować czy wszystko jest ok i dopiero wtedy kupić.
Nasz ma uczulenie na te pomaranczowe Pampersy (jakas nowa seria) i one uczulaja, ale to juz slyszalam ze prawie 80% ludzi ma takie doswiadczenia.
Natomiast Pampers Sensitive nigdy. I nie znam dziecka ktore by bylo na nie uczulone.
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamusie!!!
Mam do sprzedania śliczne ubranka po swojej córci, która urodziła sie ostatniego kwietnia 2010:)!!! ubranka sa naprawde bardzo ładne, zadbane brane i płukane płynach dla dzieci.
Chętne mamusie zapraszam na moje aukcje:)

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

oraz inne ubranka których nie mam jeszcze na aukcjach

gdybyscie były zainteresowane to prosze o pw:)

-Czerwona spódniczka rozm 62, ReKids -10zł
-Sukieneczka w paseczki rozm 62 10zł, bardzo dobrej jakości bawełna! polecam
-body 68 bardzo fajne na lato ReKids 10zł
-bluzeczka koszulowa z białymi rękawami rozm 68 ReKids 15zł
-niebieska bluzeczka z motylkiem rozm 68 ale moja córcia nosiła ją już od 2 miesiąca jako tunikę:) 10zł
-czerwona sukienka z bluzeczką 0-3 miesiące 6zł sukienka z polarku
-bluzeczka na ramiączkach i spodenki 0-3 miesiące 10zł
-bluzeczka rozm 68 10zł
-body na ramiączkach 8 zł rozm 68 jeśt śliczne!!!
-spodnie niebieskie rozm 74 ale pasują też na mniejsze dzieciątko bo wtedy są jako długie spodnie a nie rybaczki 15zł
UBRANKA W STANIE BARDZO DOBRYM!!!!
 

Załączniki

  • DSC09901.jpg
    DSC09901.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 14
  • DSC09367.jpg
    DSC09367.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 12
  • DSC09939.jpg
    DSC09939.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 12
  • DSC09968.jpg
    DSC09968.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Do góry