reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

z tymi emolientami to byłam nastawiona właśnie na nie, ale pogadałam ze znajomą po kosmetologii i odradziła. Nie wiem, zgłupieje od tych wątpliwości niedługo. Jeszcze Emolium mi po głowie chodziło, bo podobno tańsze niż Oilatum.

Ja też cały czas zastanawiam się nad Emolium w 1 miesiącu życia. Tylko kurczę, producent tak niejasno określił czy można je stosować od pierwszych dni życia, że dopóki nie powie mi tego jakiś specjalista, to chyba nie kupię :/ Dlatego właśnie napisałam maila do firmy emolium i mam nadzieję, że ktoś mi odpowie. W ostateczności przez 1 mies. będę używała zwykłego mydełka bambino i oliwki nivea. Tylko jakoś nie przekonuje mnie mycie własków mydełkiem. No ale moja mama twierdzi, że mnie tylko w taki sposób kąpała i skórę miałam piękną ;-)
 
reklama
hahah anawoj, aenye, nati też się z wami zgadzam.
ja mam w domu alergika i jakoś żyjemy. na oillatum leciałam zawsze od pierwszych dni, przy alergiku zużyłam 3 opakowania zanim przezsłam na coś tańsszego - jakoś się nie przyzwyczaiła mu skóra i 'dorósł' do 'normalnych' kosmetyków.
przy niealergiku zużyłam już tylko jedno opakowanie oillatum. a teraz kupiłam oillan bo chyba najtańszy.
poza tym strasznie przesadzają, moim zdaniem, z tą alergią. każdemu dziecku teraz alergię wcisną i zapobiegać będą od pierwszych dni. a niech się przyzwyczaja człowieczek malutki do życia w naturalnym otoczeniu, gdzie jest trochę kurzu, zarazków i takich tam.

edit: mitaginka zajefajna sukienka!
tez bym sobie taką strzeliła, tylko na chrzciny jakbym ją ubrała to bym wyglądała jak w 4tym mcu pewnie ahhah, musze cos wyszczuplającego w talii:) pas szeroki na 50 cm zeby wzsystko zakryl hahaha
 
no to wtopiłam z tym oillanem..:( użyję go później, a teraz kupię jeszcze jedno...
zresztą pierwsze zapytam mojego pediatry czy mozna by ten oillan wczesniej zastosowac....

a ja bym chciala cos takeigo:
Cocoonababy s3 od RED CASTLE+Wys 24h (1434253003) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

ale mega drogie, w zyciu tyle nie zaplace.
uzywek nie ma, w listopadzei byla jedna, poszla za 50 zl z przescieradelkiem!! kurde tyle to bym dała...

edit:
już mi przeszło. poczytałam trochę o tym. na 4 mce nie warto, przecież już dwójkę wychowałam, a teraz cudować zaczynam....ehhhh
niech juz ten paczek przyjedzie....bo wsiąknęłam w allegro
 
Ostatnia edycja:
anawoj, piona :-)

morgaine,
ja nie znalazlam etykietki, zeby byla od pierwszego miesiaca zycia - a nawet jesli, to to tez mozna dwojako interpretowac, juz pierwszy dzien zycia dziecka liczy sie do pierwszego miesiaca :-) przeciez nie napisza 'od zerowego', a zreszta na tych oillanach jest etykietka 0+ - no to dla mnie jasne, ze od pierwszych dni.

eeee, nie dajmy sie zwariowac i tyle, ja kupie jakis najtanszy emolient i parafine, i juz.
 
no a ja mam jedną naciapaną i mnie się nie podoba. jak materiał był w całości to spoko, a po uszyciu klops....
no cóż, takie życie...

edit: aenye no też prawda!@!! pierwszy miesiąc to od urodzenia jest nie?:) jakby było od 28roku życia to od początku tego roku mogłabym używać a nie po 28 roku hahaha

zresztą wleję, coś się będzie nie teges, to już nie dam i tyle!
 
reklama
oillan - i na wszystkim tak samo widnieje, 0+ - od pierwszych dni zycia!
 

Załączniki

  • OILLAN BABY szampon plyn kapiel 150 ml.jpg
    OILLAN BABY szampon plyn kapiel 150 ml.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 19
Do góry