reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

hermionka, najwyzej sie przyda na nawal, wtedy kazdy stanik byl za maly. nawet namiot bylby za maly. :-D a z praniem ciuszkow to samo. jutro moze ;-) (i tak codziennie) bo wiem, ze to nie tak, ze tylko wyprac i rozwiesic. posegregowac, moze poprasowac choc pare sztuk, poukladac od razu na miejsce... echhh ;-) duzo roboty!
 
reklama
aenye godosz że dobre som te staniki?

no to ja też śmigam do tchibo i wezmę jeden. też 80C planowałam
i w h&m dokupię, no i jeszcze te z allegro co jedna laska już tu linka dawała tez sa łądne.
ja nie chce duzo kupować. zwykle pierwszy miesiąc, dwa w tym chodziłam potem nosiłam normalne staniki
 
mitaginka śliczne te ubranka i jak taniooo :tak:


powiem tak... zabrałam się do prania, narazie wrzuciłam pajacyki, na metce rozm. 56 i jest ich 14szt :szok: oczywiście jedne wyglądają jak 50 inne jak 62, a rozm.62 jeszcze nie segregowałam do prania jesuuuu... chyba presadziłam z ilością :-D ale co tam, wiem, że Wy też macie duużo hihi
 
ja kupiłam materac piankowy z pokrowcem z włóknem Tencel o właściwościach bakteriobójczych i antyalergicznych- znalazłam w ofercie BABYS-ZONE Materac jest typu pianka z pamięcią. Pianka daje wygodny komfort spania dziecku , dopasowuje się do jego ciała, dzięki czemu dziecko ma właściwe podparcie pleców, materac się nie ugina, ale nie jest twardy - po prostu dopasowuje się do ciała dziecka. Zapewnia wewnętrzną cyrkulację powietrza, odprowadza wilgoć na zewnątrz. jestem zadowolona . Marka Baby's Zone ma spory wybór dobrej jakości materaców w rozsądnej cenie, można samemu dobrać pokrowiec do materaca , wg własnych upodobań , również cenowych:)
 
mitaginka śliczne te ubranka i jak taniooo :tak:


powiem tak... zabrałam się do prania, narazie wrzuciłam pajacyki, na metce rozm. 56 i jest ich 14szt :szok: oczywiście jedne wyglądają jak 50 inne jak 62, a rozm.62 jeszcze nie segregowałam do prania jesuuuu... chyba presadziłam z ilością :-D ale co tam, wiem, że Wy też macie duużo hihi
no ja wlasnie mam malo jak patrze na to ile wy tego macie.
Czekaj zaraz policze... mam 7pajacy plus 3 w torbie do szpitala i to rozmiary 56-62-68 rozne... mysle ze sie dokupi... wtedy bede wiedziec jaki konkretnie rozmiar :-)
 
w koncu kupilam przewijak ufff ;) jedna rzecz mniej :)
teraz poluje na kosz za kilka min konczy mi sie jedna aukcja...
asiunia a Tobie udalo sie kupic ten stojak?
ja pajacy chyba tez mam tak ok 7 z kazdego rozmiaru 50-56-62 ale dokupie jak cos po porodzie :)
dzis w TKmax widzialam urzadzonko do sluchania serduszka dziecka..ciekawe czy sie sprawdza..bo jak kiepsko slychac to czlowiek moze sie tylko niepotzrebnie zdenerwowac
 
reklama
Do góry