reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

ta, wiedzialam, ze ci sie nie spodoba :p i nie mow, ze jestes stara, bo ja tylko rok mlodsza i czuje sie jak kretyn - bo ja czuje sie strasznie mloda! a ty mi tu, ze juz mam sie za staroc uwazac!
 
reklama
Mi nie pasuje do wózka, a brąz to ja kocham. Wszystko co w brązie rzuca mi się w oczy w sekundę :-)

A co do wieku, to które Wy roczniki ? Ja chyba jestem przy Was młoda, bo ja 82 rocznik :tak:
 
Kurde...to może ja nie jestem aż tak młoda, jak mi się wydawało do tej pory...:-( Kiszka...
Jak rodziłam pierwsze dziecię to byłam świeżo po 20-tce, więc zostało mi takie wrażenie, że jestem młodziutką mamą :-D
 
Nikt niech mi sie tu nie wybija przed szereg bo mloda to jestem ja :-D i sie mega ciesze bo po porodzie mam zamiar na jakies balety wyskoczyc bo juz mnie nosi :-D wszak kalorie trzeba zrzucic :-D

a ja lubie bez i braz i wszystko w takiej kolorystyce neutralnej. Zawsze do wszystkiego pasuje i jest lekko i swiezo :-D

aenye ja to bym chciala ciebie wziasc pod pache i razem na zakupy. Coz nie wykonalne :-D
 
asiu, nie mow, ze niewykonalne. kiedys cie nawiedze i pojdziemy na taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie zakupy :-D az bedziesz miala mnie dosc i obgadasz mnie przed calym bb!
 
Mi nie pasuje do wózka, a brąz to ja kocham. Wszystko co w brązie rzuca mi się w oczy w sekundę :-)

A co do wieku, to które Wy roczniki ? Ja chyba jestem przy Was młoda, bo ja 82 rocznik :tak:
to już skomentowała aenye, a chciałam Cię wkręcić:-p
Nikt niech mi sie tu nie wybija przed szereg bo mloda to jestem ja :-D i sie mega ciesze bo po porodzie mam zamiar na jakies balety wyskoczyc bo juz mnie nosi :-D wszak kalorie trzeba zrzucic :-D

a ja lubie bez i braz i wszystko w takiej kolorystyce neutralnej. Zawsze do wszystkiego pasuje i jest lekko i swiezo :-D

aenye ja to bym chciala ciebie wziasc pod pache i razem na zakupy. Coz nie wykonalne :-D
dzięki, dzięki laseczki za pominięcie mnie!!!!!! a kto mnie wystylizuje??!!
p.s. dalkoś Ty od NewCastle?? ja tam do nissanka latam i się na primark rzucam jak oszalała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aenye mnei sie ta torba naprawdę podoba. nawet chyba sobie ją kupię wiesz, bo ja naprawdę szukałam takiego czegoś lekkiego, wiosenno-letniego, a turkus moją szafę zalał ostatnio (jak niegdyś zieleń) więc odmiany potrzebuję.
no i chyba w takim razie balerinki mniej zobowiązujące kupię, bo chciałam turkusowe:-D
 
Na bank Cie obgadam jak mnie maz z domu wyzuci bo bede na ostrym debecie :-D

a zapraszam zapraszam, domek maly i wprawdzie to nie Londek ale zabawic sie mozna :-D

morgaine a Ty pojdziesz z nami i my Cie obkupimy, bo jakbys sama miala decydowac to pewnie juz dawno sklep by zamkneli :-)

do N.C. mam niestety daleko. Ja mieszkam na samym srodku anglii. Wyobraz sobie mape i wbij paluch na sam srodek wyspy - oo to tam mieszka diablica asiunia :-D
 
reklama
Do góry