reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Dzięki Wam... ja też wolę tą ciemną, ale jasna bardzo mi do wózka pasuje bo tam mam takie akcenty właśnie..

W sumie dodałam obie do obserwowanych, bo muszę poczekać, aż odbiorę auto z warsztatu. Nie wiem ile mnie skasują, bo nie wiem co tak wali w kole. Mam nadzieję, że nie będzie to dużo...:no:
 
pewnie, musi do wozka pasowac. moja w kwiaty nie pasuje specjalnie, dlatego jeszcze jej nie kupilam. ale kupie chyba, bo mi sie strasznie podoba. najwyzej mamie dam na dzien mamy, jak sie nie przekonam do niej ostatecznie! bo moja mama tez uwielbia takie gadzety ;-)

antonina,
fajna torebeczka! gobeliny sa trendy ;-)
 
pewnie, musi do wozka pasowac. moja w kwiaty nie pasuje specjalnie, dlatego jeszcze jej nie kupilam. ale kupie chyba, bo mi sie strasznie podoba. najwyzej mamie dam na dzien mamy, jak sie nie przekonam do niej ostatecznie! bo moja mama tez uwielbia takie gadzety ;-)

antonina,
fajna torebeczka! gobeliny sa trendy ;-)

wstaw linka tej kwiatowej...
 
reklama
Do góry