reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
agusiak ja mam pieluszki te 2-5kg pampersy białe a ciuszki to trzeba wyprać, kto wie jakie łapska je dotykały


dziewczynki tak sobie myślę o tych moich teściach, my do nich jeździmy co tydz na obiad, wiadomo, z początku nie będę jeździła, pewnie po m-cu lub dwóch, i tak myślę czy kupić
- leżaczek FISHER PRICE LEŻACZEK-BUJACZEK 3w1 18kg +GRATIS (1441267541) - Aukcje internetowe Allegro okazja bo 180zł z wysyłką, mogłabym go wozić w aucie i tylko do nich wnosić, albo też do znajomych
- łóżeczko HIT LOZECZKO TURYSTYCZNE KOJEC WIBRACJE + PIŁKA (1429920961) - Aukcje internetowe Allegro to mi się podoba, bo ta siateczka nie jest zakryta jakimiś misiami czy słoneczkami, mały dużo widzi, to łóżeczko stałoby u nich na stałe a nam przydałoby się na wyjazdy

no i nie wiem... co myślicie?

leżaczek bujaczek FP jak najbardziej polecam, ja też taki kupiłam tylko w innym kolorze, natomiast co do łóżeczka to ja szukałam takiego w którym jest rozsuwany bok a ten co wkleiłaś linka to nie ma i to był dla mnie minus. Ja kupiłam z podwójnym dnem i rozsuwanym bokiem. Wydaje mi się praktyczniejszy. :-)
 
morgaine drogie to fakt dlatego poluje na używkę i mama ma się dołożyć

hermionka moja kuzynka ma dokładnie ta sama huśtawke co wkleiłaś link i już 5 dziecko z niej korzysta i nic się z tym nie dzieje jak wybrudziła marchewka to pokrowiec do pralki wyprała wyszczotkowała i jak nowy. jej 3 tygodniowa Ola jest zachwycona tym projektorem super to działa na dziecko, które ma problemy kolkowe , a starsza jej córka jak miała 2 latka to się jeszcze huśtała miała zniżone siodełko najniżej żeby mogła sobie bezpiecznie usiąść i się bujała. Huśtawka niezniszczalna:-D
mi się podoba jeszcze ta z uszkami owieczki bardziej neutralna jest niż ta różowa .
 
aenye mi też to futerko się mega podoba, jak się wylaszczymy to będzie w sam raz :-)

no więc ten leżaczek kupiłam :-) ale ale ten ktoś ma jeden komentarz więc napisałam, że kaskę wpłacę do 10 lutego, poczekam na komentarze innych, bo nie chcę wtopić kaski ;-) ale cena naprawdę ekstra
 
my będziemy mieli i leżaczek i łóżeczko turystyczne-z tym, że łóżeczko bedzie na stałe u moich rodziców,żeby mieli jak Melcia przyjedzie,a że mało miejsca zajmuje to będzie sobie stało złożone,a będziemy je zabierać tylko na wakacje.a lezaczek kupię do domu,ale chyba jak Mela bedzie miała z miesiąc czy dwa...
Futerko fajne...ale to sztuczne?
 
reklama
słuchajcie co sie dzieje jak nie chcący nacisnęlam taki trójkąt na dole postu (raportuj zły post czy jakoś tak?)
 
Do góry