reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Szczęściara z tej Mitaginki:tak: Ja mam na razie problem z weselem w marcu, bo nie mam pojęcia w czym iść, w sumie mam sukienke z sylwestra, ale jest dość krótka i nie wiem jak będę wniej wyglądać jak mi jeszcze sie powiększy celulit:-(
 
reklama
Szczęściara z tej Mitaginki:tak: Ja mam na razie problem z weselem w marcu, bo nie mam pojęcia w czym iść, w sumie mam sukienke z sylwestra, ale jest dość krótka i nie wiem jak będę wniej wyglądać jak mi jeszcze sie powiększy celulit:-(

a może teraz tę sukienkę jako tunikę ubierz i pod to getry czarne...of course nie jakieś bawełniane;)

zawsze pozostaje Ci pajacyk dla dorosłych;) zrobiłabyś furorę hahaha
 
Chyba się na pajaca zdecyduję, zrobię furorę przy stole młodych :-D hahahahah
ale bedą mieli pamiątkę...
 
słuchajcie Mitaginka w szpitalu jeszcze schudła!! więc pewnie ma ze 2kg na plusie.
ona to w tej sukience do porodu będzie mogła jechać hahaha no i po porodzie w niej wyjsć!!

ehh
o jaaa ale ma fajnie :-) zazdraszczam:tak:
Ja mam na razie problem z weselem w marcu, bo nie mam pojęcia w czym iść, w sumie mam sukienke z sylwestra, ale jest dość krótka i nie wiem jak będę wniej wyglądać jak mi jeszcze sie powiększy celulit:-(
ja mysle ta sama koncepcja co przy tej bajecznej sukience na wyjscie ze szpitala:-D - pas sciagajacy, albo najlepiej gacie, albo nie zaraz najlepiej caly taki Gorset Body Bielizna wyszczuplająca modelująca L (1439862161) - Aukcje internetowe Allegro na to rajstopki i bedziesz laska na 102...:-D:-D:-D
No ale widze ze opcja z pajacem kusi znacznie bardziej:tak::-):-D

edit: zle przeczytalam. To jest w marcu nie w maju czyli jeszcze brzuchata bedziesz... To ja mysle pajac najlepszy! Tylko wytnij dziure na brzuch ;) haha
 
Jestem za pajacem;)
My mamy wesele bliskich przyjaciół ale dopiero na początku sierpnia i zamierzam do tego czasu zupełnie "dojść" do siebie-przynajmniej będę miała motywację, żeby ćwiczyć;)

nati_k hhaha córka ucieszy się najbardziej;)wyobraziłam sobie taką całą rodzinę ubraną w te pajace:) 3 pajace 75 zł, wrażenia- bezcenne :p
 
jak się was czyta tak hurtem to nachodzi do głowy tylko jedna myśl: szalone :) i człowiek od ucha do ucha usmiechniety siedzi i zapomina że choroba go rozbiera. :)
 
reklama
no to jak ktoś zamówi tego pajaca to niech da znać czy się opłaca... :tak:
ja na początku lipca będę starościną na weselu to se założę, a że wcale nie chcę to taka mała zemsta....:-D

a z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić że paczka od r_p77 dotarła- ekspres-zamawiałam w niedzielę wieczorem:tak:
 
Do góry