reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

morgaine ;-) ale ty kochana jestes, ze nocami o moim wozku myslisz :-D tez na to wpadlam, ale wiesz, ze wydac raz 4000 (bo to tyle wyjdzie z tym, co konieczne) to gorzej niz 2000.. ;-) nie, raczej jestesmy zdecydowani na nowy :-) tzn ja jestem, nie ma fajnych ofert na bugaboo w necie, sprowadzac z zagranicy nie dam rady, bo nie mam paypala (ktos wie, jak to sie je?) - i tak troche w czarnej d jestesmy.
nie, no musze w przyszlym tygodniu meza pogonic ze mna do sklepu po wozek i juz. nie ma to tamto. chociaz wozek bedzie. potem chce go namowic jeszcze na zakup lozeczka i rozstawienie go (z tym bedzie gorzej, bo musimy najpierw rozmontowac czesc lozka, tzn. te szafki boczne. bedzie oponowal, na bank ;-)
nie, no tyle rzeczy mam do zrobienia (chce koniecznie ejszcze zamontowac parawan nawannowy, bo nie mamy jak prysznica brac, a po porodzie bedzie mus), i chcialabym sciane wkuchni oblozyc czyms, bo mialam tysiac razy juz zamawiac plyte do kuchni na sciane, ale nic z tego nie wyszlo, wiec kupie chociaz jakas tapete zmywalna.

tyle tytulem wozka :-D :-)

a w ramach chandry dzisiejszej postanowilam zrobic fotki niektorym szmatkom dla malucha (nie chcialo mi sie rozwalac wszystkich siatek, wiec tylko to, co na wierzchu bylo ;-) ) i tym koszulkom do karmienia, co kupilam - one wygladaja na zdjeciach na krotkie, ale siegaja mi tak do polowy uda, akurat do getrow :-) a do latania po szpitalu ze szlafrokiem tez bedzie ok.
 
reklama
wiec ciuszki i tuniki ;-) aha, te spodnie, co z bluzkami fioletowymi w paski i ta biala sa, sa z tesco - cudne, wygladaja jak jeansy, a sa dresikowe :-) fajoskie!!!

aha, i to wiekszosc rozmiary 62-68
 

Załączniki

  • 3.jpg
    3.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 29
  • 7.jpg
    7.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 27
  • 9.jpg
    9.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 26
  • 6.jpg
    6.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 22
  • 4.jpg
    4.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 21
  • 8.jpg
    8.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 23
  • 5.jpg
    5.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 28
  • 1.jpg
    1.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 28
  • 2.jpg
    2.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
ulotkę z lidla i są tam promocyjne pampersy po 40 zł[/url]
ale tylko od nr 2, jedynek nie ma, szkoda...
aGonia ja właśnie u tego sprzedawcy kupiłam ten pas, chyba tylko dlatego że tani, bo jak Marma pisze - po porodzie najlepiej kupić ;-) ja się szarpnęłam bo dużo rzeczy kupowałam

A z tych drobiazgów to też ponad 1000 zł się uskłada
taaaaa jasne :-D u mnie tych drobiazgów w sumie będzie kilka tys!!! pieluszki, art. higieniczne dla mnie, dla małego, szpital, kocyki, piedrołki, laktatorki... masakraaa :szok:

Laurka ja na początek mam roz.56, chociaż i tak wydają mi się duże, najwięcej mam 62 i trochę 68, bo 68 to już później będę dokupywała, później też chcę mieć szajbę z zakupkami :-D



pojechałam dziś do Makro TYLKO po płyn do płukania i była promo na art. dziecinne i kupiłam już papmersy premium care jedynki, lovele, mleko początkowe Nan 1 (tak żeby w rezerwie było) i książkę jak się opiekować maluszkiem przez pierwszy rok (za tylko 20zł a taka A4 i gruba) :-)
 
Z tą rozmiarówką ciężko trafić. Jedne dzieci się rodzą 62 inne 57 a tak jak mój 52 i jak pokazywałam na zdjęciach 56 były sporo za duże. Ciekawa jestem ile ten mój gagatek będzie mierzył :) Ja na szczęście wyprawkę dla malucha właściwie całą mam poza kosmetykami i pieluchami. I tylko dla siebie muszę kupić ale jak tu nie kupić jakiegoś drobiazgu. To aż głupio żeby mały miał tylko wszystko po bracie... :p
 
Ja mam bardzo mało ciuszków na 56. Zresztą moja mama mówi, że jak ja się urodziłam, to mierzyłam 61 cm, więc pewnie nasza mała będzie miała podobnie. Aenye Ty chyba wspomnałaś o kombinezoniku? Jaki masz rozmiar na wyjście ze szpitala?
 
Filip jak się urodził mierzył 60cm, ale ubranka 0-3mca były jeszcze niektóre za duże. Weźcie pod uwagę to, że co firma, to inna rozmiarówka.

Teraz dla Tośki wybieram albo new born (ale nie tiny baby) albo 0-3mca.
 
ja dostalam 3 kombinezony.:)
jeden to 50/56- a wydaje mi sie wielki :)
drugi- nie ma metki :(, ale tak okolo 10cm wiekszy
trzeci- nie wiem w piwnicy jest ale tez tak ok 68 :)

pierwsze 2 od dziecka urodzonego w pazdzierniku
trzeci od siostry czyli dziecko z maja.
Chyba ten najmniejszy nie byl uzyty, poniewaz dostalam informacje ze te najmniejsze ciuszki nigdy nie byly uzyte.
 
Ostatnia edycja:
aenye - udane zakupy,a czarna tunika zajefajna:o) a propos bugaboo,myslalas o frog,wersja zblizona,starszy model a sporo tansza???

komoda oliver`ka tez powoli sie zapelnia. kupuje w rozmiarach od 56 do 68.obecnie sa wyprzedaze i mozna naprawde na fajne ciuszki trafic.to nasze wczorajsze zakupy:

34.jpg

brakuje mi jeszcze typowo podstawowego wyposazenia,ale to chyba zostawie sobie na przyszly m-c.

nie moge zdecydowac sie na butelki,wybor ogromny...jaka macie opinie na temat butelek tt??? z gory dzieki:-)
 
reklama
Dziewczyny fajne ciuszki :tak:
Ja też zrobiłam kilka fotek tego co ostatnio kupiłam rozm. 56-68
większość z ciucholandu, poza pokoszulkami "mummy's..." i "daddy's..." które kupiłam w pepco po 7,99 zł
i zielonym polo które przywiozła mi siostra z dublina, zeby mały miał coś irlandzkiego :-D

P1286149.jpgP1286155.jpgP1286156.jpg
P1286145.jpgP1286148.jpgP1286151.jpg
ciuszki1.jpgP1286153.jpgP1286150.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry