reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Ostatnia edycja:
reklama
Z podgrzewaczy miałam z babyono i super mi się sprawdził. Ale potrzebny był dopiero w późniejszym okresie jak odstawiłam młodego od piersi i zaczął wcinać pokarmy inne niż mleko. Nie zastąpiony przy nocnym karmieniu butelkowym. Wkładasz do podgrzewacza butelkę z wymierzoną porcją wody ona trzyma ci temperaturę jak młody się budził wsypywałam tylko odmierzone wcześniej mleko i butla gotowa na śpiocha. No i nie walniesz się w tedy w miarkach od zaspania i dziecko nie zdąży się porządnie rozbudzić :)
 

Ja też poprosze o komentarz dotyczący tych koszulek bo bardzo mi się podobają, ale widze że rozmiary to mają S-M gdzie w opisie jest 36, nie ma pośrednich np M-L, to napisz jaki ty kupiłaś i czy pasuje, no i czy materiał w miarę polecenia :-) czekam z niecierpliwością na ta opinię :-D
 
myślisz, że aż 50 szt będzie potrzebne?
wiesz, nie mam zielonego pojęcia... położna powiedziała, że będzie potrzebne, a jak nie zużyję w szpitalu to w domu napewno, bo tam ciągle będzie coś wypływało, ja mam tak, że jak robi mi się tam mokro to zaraz to zmieniam, więc pewnie dziennie z 10 zużyję :D

też taki kupiłam wczoraj przy wyprawce właśnie :-) szkoda że czarnych nie ma

an82 kocyk kupiłam ten KOCYK WELUROWY - dwustronny - jedyny na Allegro!!! (1418070969) - Aukcje internetowe Allegro i ten KOCYK 2 w 1 DWUSTRONNY gruby POLAR i bawełna!! (1418071389) - Aukcje internetowe Allegro taki gruby już mam, podkłądy te same mam, erbatkę też tą :-) a o podgrzewaczu jeszcze nie myślałam, mam nadzieję, że będę miała pokarm i się narazie obejdzie, sporadycznie jak zostawię M mleczko do podgrzania to zrobi to w garnuszku, zawsze można na allegro kupić i szybko przyjdzie

Morgaine te sprzęty to ja bym sobie odpuściła... zajmuje to miejsce, ten pierwszy bardzo podbny miałam i ciężko się na tym ćwiczy, teraz mam steper, wydaje mi się lepszy niż to drugie, nie wiem... lepiej chyba sobie kupić płytę z ćwiczeniami, taniej i przyjemniej, można maluszka w to włączyć, turlać bo po nogach, może są takie płyty z ćwiczeniami z maluszkami? muszę poszperać, bo to fajne byłoby, kiedyś w tv widziałam jak laski pokazywały jak to robić, mogła nagrać
 
Dziewczyny,

usiadłam i spisałam co potrzeba mi, bo ja mam tylko ciuszki właściwie. MASAKRA!!!! Ja nie wiem ile na to kasy pójdzie.

Koszulki do karmienia rewelacja.
 
tak,koszuleczki,kocyki, cudne, też się przymierzam ale potem,na potem zostawię ,te zakupy, ale z ciuchami mam chyba spokój, mam wystarczająco już . ale to igiełka w stogu sianeczka ,bo ile jeszcze trza innych rzeczy ...
 
Dziewczyny pasy po porodowe kupuje się po porodzie. Jak już macica się zwinie to w tedy mierzysz się w tali i kupujesz odpowiedni rozmiar. Teraz jeszcze za wcześnie. Skąd masz wiedzieć ile będziesz miała w pasie po porodzie?

hermionka to te 10 starczy Ci chyba na pół godziny :)

Ze mnie przez pierwsze dni lało się strasznie. Latałam co chwile zmieniać podkłady a i tak pościel i koszula były zalane. Ale z drugiej strony dzięki temu szybko mi się macica oczyściła i obkurczyła.

A ja muszę też w końcu zrobić ta listę co mi potrzebne ale normalnie się boje jak sobie wszystkie koszty podliczę :)
 
...dlatego ja już przestałam liczyć te koszty.... trudno: i tak kupić trzeba i jakoś na to pieniądze wysupłać. Ja jadę zaraz po szlafrok, bo fajny na mieście widziałam, a NIENAWIDZĘ szlafroków a ten wygląda na taki, w którym będę chodzić dłużej, niż tylko po szpitalu. ;)
 
reklama
ja tez jestem przerazona. zatrzymalam sie wczoraj w hurtowni dzieciecej po pieluchy dla kuzynki i tak postanowilam sie przejsc i zobaczyc, czy wszystko u nich dostane w razie potrzeby. i jak kot z pecherzem chodzilam i ogladalam, a z kazdej polki co najmniej jedna rzecz bym wziela. tu 5zl, tu 12, tu 27, tu 50.. jesu, az postanowilam tez usiasc i liste zrobic z kasa, bo moj m ciagle mowi 'to sie kupi, spokojnie, jeszcze troche czasu ;-)'. i naraz 2000 wydamy, plus wozek!!! nie wiem, nie liczylam jeszcze, ale jak ogladam te posciele itp, to naprawde gdzies tyle chyba wyjdzie :szok:
 
Do góry