reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Właśnie kupiłam u tego sprzedawcy ten stanik: STANIK biustonosz CIĄŻOWY bezszwowy 5 kolorów (1420344349) - Aukcje internetowe Allegro
Mam nadzieję, że będzie wygodny. Zawsze nosiłam staniki z fiszbinami, oczywiście typu push-up, ale w ciąży są one jakieś niewygodne, no i powiększaczy póki co nie potrzebuję ;-) Musiałam kupić taki do chodzenia po domu, bo chyba od 3 mies chodzę już bez i ostatnio do mnie dotarło, że mogą przez to zrobić się z lekka obwisłe :/
 
dziewczynki właśnie skończyłam wyprawkę do szpitala :-) i większość kupiłam u tego allegrowicza ale nie tylko to Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro podkłady poporodowe, prześcieradła, pieluszki, pas poporodowy, kocyki, majtki jednorazowe, gaziki, nakładki na wc, ...

Kupiłaś taki kocyk? Puszysty Kocyk mikrofibra 76x102 BOBAS 8 kolorów (1413021654) - Aukcje internetowe Allegro Ja Kupiłam jest śliczny i milutki polecam.

Ja kupiłam majtki 5szt wielorazowe WIELORAZOWE majtki HARTMANN poporodowe NAJTANIEJ (1413021781) - Aukcje internetowe Allegro a podkłady poporodowe http://allegro.pl/podklady-poporodowe-absorgyn-najtaniej-i1413021725.html 2szt opakowań jak mi zabraknie to M mi dokupi.

HiPP Herbatka dla Kobiet Karmiących na laktację (1413021831) - Aukcje internetowe Allegro
dostałam od koleżanki i mówiła że dzieki tej herbatce tak jak mówiłyście jest dobra i poleca.

Napiszcie coś o podgrzewaczach do butelek pisałam ale chyba zostało ominięte :-(
 
Kupiłam smycze do smoczków . Przy Filipie sprawdziły się doskonale, więc zamówiłam i dla Tosi ;-)

Dla Filipa zamówiliśmy takie:

paseczki.jpg


oczywiście dla Tosi będą bardziej "damskie" ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mitaginka, poproszę o opinię, jak już przyjdą koszulki, bo są naprawdę ładne :-)

Dziewczyny, a ile kupujecie szt. podkładów poporodowych i jakie majtki poporodowe? Tzn. wielorazowe czy jednorazowe?
ja majtek to kupię z 5 par. podkładów kupię dużo, bo M zawsze musiał dokupywać mi, z 20 minimum, a myślę że jeszcze więcej pójdzie.
podpasek tych dużych też z 5 opakowań takich mega dużych - pieluszek bella, a potem normalne duże podpaski bella, też z 5 opakowań.
znajdę linka to wkleję - do tych pieluszek jednorazowych bella.

cena naprawdę kusząca. ja kupiłam philips/avent - też butelka gratis ale kosztował 100 zł i bez sterylizatora(5 lat temu moze temu!!)
generalnie philipsa mogę polecić. na 'trójce'podgrzewa b.szybko nawet zupki, a soczki to już w ogóle pól min. a jak dasz na min. to całą noc butla ma odpowiednia temp. - uzywam do dzisiaj jak np. Młody był chory i w nocy budził się na parę łyków picia.

http://allegro.pl/podgrzewacz-do-butelek-i-slowiczkow-avent-philips-i1422126182.html
 
reklama
Morgain, właśnie ja o takim podgrzewaczu myślałam, to jest bardzo dobre, przy Majce jakoś nie miałam,i wieczne podgrzewanie na gazie
 
Do góry