reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

kupowalismy w holandii,mamy niedaleko wiec warto bylo skorzystac z oferty,w de to wszystko wyniosloby nas ok.1200-1300€.
spiwor zimowy i wiosenny,aaa i jeszcze 2 zapasowe kola.canvas czy fleece to jest rzecz gustu,jak zwykle nie moglam sie zdecydowac i pomieszalam wszystko do kupy i efekt jest interseujacy:o)
 
reklama
wklejam to co wczoraj kupiłam w tesco (nie wszystko)

DSCF3482.JPG body 15zł/2szt
DSCF3485.JPG koszulki ok 10zł/szt
DSCF3480.JPG body z krótkim lub długim rękawkiem białe (np pod coś) 16,80/3szt
DSCF3483.JPG komplecik 15zł
DSCF3481.JPG body 15zł/2szt
DSCF3484.JPG komplecik 18zł
DSCF3486.JPG ręcznik z kapturkiem 25zł
DSCF3476.JPG pajacyki 39,90/3szt w op


i już lece czytać to tam u Was :-D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 22
Pierdziele to i nie czekam na przyszly tydzien. jutro do tesco. te ceny sa naprawde niezle. tylko czy cos jeszcze bedzie jak sie wczoraj promocja zaczela?? w sumie chyba nie tak wiele chyba rodzących:D:D pojadę rano!!!

co do kolorków cameleona to zielen i niebieski mnie sie nie podoba, ale z pomaranczem czarny calkiem ok:) sam wozek jest super, 9kg to jest wielki atut, bo ja na spacerówki bardzo szybko przechodziłam właśnie przez to że TAKO wielofunkcyjne 20kg!! i jak tu matko polko wsadzić to do bagażnika??!!
 
Joll śliczna fotka, a ciuszków widzę, zemasz już całą masę, myślałam, ze to tylko mnie odbiło, ale chyba nie jest tak źle ;-)
Meriderka, Hermionka ciuszki śliczne, chyba sama też wybiorę sie do tesco, moze znjadę cos fajnego, chociaż komoda a ciuszkami dla małego już pęka w szwach :-D
Aenye mnie się bardziej podoba wersja pomarańczowo czarna :-)
Mnie właśnie przyszły biustonosze do karmienia wybrałam takie:
NAJLEPSZY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA BELLA OKAZJA 75C (1398435319) - Aukcje internetowe Allegro
BENEFIT BIUSTONOSZ DO KARMIENIA EKO KROPKI 75C (1377620397) - Aukcje internetowe Allegro (ten czarny)
Mam nadzieję, że się sprawdzą :)
 
wczoraj wieczorem ważyłam 59kg, a dzisiaj rano 62
waży się zawsze o tej samej porze dnia i nie codziennie ;-)

mnie nie przekonują te małe kółka z przodu
dokładnie mam to samo - w zimie będzie masakra...

acronka ja mam dokładnie tą kołyskę ale opłaca się bardziej kupić używaną, bo jest jak nowa a o połowę tańsza ;-)

mitaginka myślę, że kołyska to tak dopóki maluszek nie zacznie siadać, bo później to już niebezpiecznie, ale zawsze to mnie miejsca zajmuje koło łóżka a i pobujać można, czy uspokoić melodyjkami czy wibracjami

meriderka też kupiłam tego pajacyka bawełnianego i tego cieplejszego w tesco :-D
 
przecudne, hermionka!.. u mnie nie bylo polowy z tego, co wkleilas, takie przebrane!!! szok. jejku, szczegolnie piekny ten komplecik z tygryskiem i reczniczek :-) bomba! tez chce takie! pojade jeszcze do innego tesco, a co :-D

ja juz oczoplasu dostaje z tymi wozkami. chyba bede z usa zamawiac, bo cale komplety wychodza ok 3000zl! tylko nie wiem, ile przesylka, ale ponoc niewiele. musze sie zastanowic, jak to zrobic.

ide spac, pierdziele, nooooo.
 
Joll śliczna fotka, a ciuszków widzę, zemasz już całą masę, myślałam, ze to tylko mnie odbiło, ale chyba nie jest tak źle ;-)
Meriderka, Hermionka ciuszki śliczne, chyba sama też wybiorę sie do tesco, moze znjadę cos fajnego, chociaż komoda a ciuszkami dla małego już pęka w szwach :-D
Aenye mnie się bardziej podoba wersja pomarańczowo czarna :-)
Mnie właśnie przyszły biustonosze do karmienia wybrałam takie:
NAJLEPSZY BIUSTONOSZ DO KARMIENIA BELLA OKAZJA 75C (1398435319) - Aukcje internetowe Allegro
BENEFIT BIUSTONOSZ DO KARMIENIA EKO KROPKI 75C (1377620397) - Aukcje internetowe Allegro (ten czarny)
Mam nadzieję, że się sprawdzą :)

baby śliczne, ale na jakiej podstawie dobrałaś rozmiar? bo mnie tak dziewczyny razdziły żeby poczekać do 9mca i kupić rozmiar większy niż wtedy, albo po porodzie zamówić kurierem (do szpitala taki zwykły za 20zł). w sumie rozsądne to ALE JA JUŻ TEZ BYM CHCIAŁA KUPIĆ TAKI ŁADNY I DO SZPITALA GO MIEĆ:d:d

może dzisiaj pojadę jeszcze do TESCO, tylko po południu dużo ludzi chyba będzie, ale w sumie.... hmmm
 
Morgaine kupiłam troszkę luźniejszy, to bawełna więc jakby coś to troszkę się naciągnie, gdyby coś to zamówię jeszcze jeden większy już po porodzie, te tanie w ogóle mi się nie widzą, są okropne więc szkoda mi było to kupować, mam nadzieję, że trafiłam mniej więcej z rozmiarem
 
reklama
morgaine- jeśli do bb na warszawską to do zobaczenia;-) pod warunkiem że mnie przestanie boleć bo od rana strasznie mi dokucza....chyba miednica:-)
 
Do góry