reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Witam, a ja po dzisiejszej wizycie dowiedziałam się, że będzie prawdopodobnie córcia i przeszukuje internet w poszukiwaniu takiego stroju jak w reklamie IBUM malinowego albo cos pdobnego. Podaje link do reklamy, moze któraś z was przegladajac ciuszki itp natrafiła na coś w tym stylu :> ??
YouTube - Reklama leku przeciwbólowego Ibum dla dzieci

Gorąco pozdrawiam przyszłe kwietniowe mamy :D
 
reklama
Wiesz co powiem tak odnosnie wozka Urban Rider jest swietny poradzi sobie w kazdym terenie tak jak piszesz ma cztery pompowane kola ale nie sadze ze wazy 11,5 kg (chyba ze sama rama):no:wielokrotnie jezdzilam tym wozkiem i podnosilam go i waga sie zdecydowanie wyzsza:tak:[/QUOTE]

Waży tyle :) jest aluminiowy. Sama rama bez kół waży 7. Jest lżejszy od Quinniego który wazy 12. Zanim kupilismy sprawdzaliśmy wiele wózków i tylko te 2 były tak lekkie (stan na wiosnę ubiegłego roku)
 
Witam, a ja po dzisiejszej wizycie dowiedziałam się, że będzie prawdopodobnie córcia i przeszukuje internet w poszukiwaniu takiego stroju jak w reklamie IBUM malinowego albo cos pdobnego. Podaje link do reklamy, moze któraś z was przegladajac ciuszki itp natrafiła na coś w tym stylu :> ??
YouTube - Reklama leku przeciwbólowego Ibum dla dzieci

Gorąco pozdrawiam przyszłe kwietniowe mamy :D

Agniesiaa widziałam coś podobnego w sklepie mothercare, w irlandzkim katalogu kosztuje 18,5 euro, nie wiem ile kosztuje u nas w sklepie bo nie patrzyłam na cenę
 
Ostatnia edycja:
ja wypatrzyłam taką kołyskę KOŁYSKA LAMPKA,WIBRACJA,MELODYJKI POŚCIEL GRATIS (1279960536) - Aukcje internetowe Allegro
oglądałam ją w sklepie i jest jak dla nas super rozwiązaniem - w pierwszych miesiącach będzie zastępowała łóżeczko i łatwo zmieści się w sypialni naszej przy łóżku, ponieważ normalne łóżeczko drewniane planujemy w pokoju dla maleństwa. kołyska ma wiele funkcji jest na kółkach dzięki czemu łatwo można "przewieźć" ją w dzień do innego pokoju i mieć maluszka na oku
 
Ja kupiłam kołyskę podobna do tej używaną z kompletem poscieli, dodatkowymi prześcieradełkami, klinem, nowym rożkiem i karuzelką z pozytywką. Za wszystko zapłaciłam 250 zł, więc myślę, że to całkiem dobra cena.
 
reklama
Kurczę, trochę Wam zazdroszczę tego zakupowego szaleństwa.
Ja już wszystko mam, więc niezależnie od potwierdzenia płci (na razie na 80% dziewczynka) nie mam co kupować.
 
Do góry