reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
Super :) fajna cena a wózeczek widać, że zadbany :-)

My jedziemy po wózek w sobotę do częstochowy, jak przywieziemy to wrzucę jakieś fotki

Ja mam problem z wanienką, mam małłą łazienkę i nie bardzoo bedę miała gdzie położyć przewijak żeby maluszka ubrać po kąpieli a bieganie do pokoju to nie jest dobry pomysł, noszenie wanienki do pokoju to też niezbyt fajna perspektywa, więc zaczęłam szukać jakiegoś fajnego pomysłu i znalazłam coś takiego
Bebe Confort Zestaw kąpielowy AMPLITUDE na wannę (bez wanny) | Akcesoria | Wanienki |

co o tym myślicie?
A może macie jakieś lepsze pomysły do małej łazienki.:-)
 
Ostatnia edycja:
ja mam mini lazienke. wanna po jednej stronie po drugiej pralka, kibelek i umywalka i bylo by na tyle miejsca. 2 osoby sie nie mieszcza. przewijaka nie kupuje, 13-scie lat temu nie mialam wszystko odbywac sie bedzie na pralce
 
ja mam mini lazienke. wanna po jednej stronie po drugiej pralka, kibelek i umywalka i bylo by na tyle miejsca. 2 osoby sie nie mieszcza. przewijaka nie kupuje, 13-scie lat temu nie mialam wszystko odbywac sie bedzie na pralce
Ja mam pralkę zabudowaną w kuchni w łazience mam wannę przysznic umywalkę i kibelek i odrobinę pustego miejsca na środku, żeby się poruszać
 
baby_55 to jest świetne!!! Szukalam czegos takiego z Joshem i nie moglam nigdzie znalesc wiec pierwsze miesiace kompalismy w pokoju (kregoslup nam siadl) a potem kladlismy przewijak na podlodze i znowu nam kregoslup padal, wiec wkoncu po 4-5miesiacach zaczelismy biegac z lazienki do pokoju :( ze tez ja tego wtedy nie znalazlam.
Musze namowic teraz P zeby to kupic :D

nati_k, ja to mam jescze mniejsza lazienke. Jak otworzysz drzwi to zaraz jak sie rama od nich konczy po prawej masz wanne na srodku w odleglosci 8cm umywalke i zaraz obok kibelek, o pralce to moge pomarzyc! Chyba ze dla Barbie :p hehe
 
My mamy taki patent że wanienkę wkładamy do wanny. Ale to M jest specem od kąpieli :p

Mnie cena powaliła..... niech M się pomęczy :)
 
Cena jest wysoka ale udało nam sie zaoszczędzić na wózku a kasę dają dziadkowie więc za resztę chyba sobie to kupimy ale o dopiero po nowym roku, moze ceny troche spadną :)
 
reklama
jeśli chodzi o kąpiel to my zamiast wanienki będziemy mieli wiaderko tummy tub
TUMMY TUB - WIADERKO DO K�PIELI NIEMOWL�T sklep internetowy zabawki Wroc�aw
Wiem, że w Polsce to wciąż mało popularne i budzi pewne kontrowersje-ja na poczatku też nie byłam przekonana, ale dużo czytałam na ten temat,pracuję z małymi dziećmi i wśród dzieci z którymi pracowałam też byli zadowoleni użytkownicy wiaderka:) poznałam opinie rodziców go używających, a także mój szwagier z żoną go używają w Irlandii i ich córeczka uwielbia kąpiele w wiaderku, na porodówkach na zachodzie też już używa się wiaderek zamiast wanienek. Wnioski wyciągnęłam takie, że nie znam nikogo kto używa wiaderka i jest niezadowolony-a jego zalety mnie przekonują, więc je wypróbujemy:)Również mamy malutką łazienkę(mamy prysznic, bo wanna by się nie zmieściła) ale i tak zamierzamy kąpać maleństwo w salonie(tam jest najcieplej i najwięcej miejsca) a do wiaderka dokupimy podstawkę, żeby się niepotrzebnie nie schylać.Dla mnie jedynym minusem jest cena na allegro można kupić za ok. 90 zł+drugie tyle podstawka-w sumie trzeba liczyć ok. 200 zł, a wanienkę można kupić już za 30-50 zł
 
Do góry