reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Ja będę potrzebowała minimum z 10 par z każdego. Z doświadczenia po Kacprze czyli przebieranie po 4/5 razy dziennie bo albo się ulało albo pieluszka przeciekła a pranie i tak co najmniej raz dziennie...
 
reklama
Ja chcę chociaż mniej więcej wiedzieć. Na razie nie będę przesadzała z ciuszkami, bo kilka rzeczy z wyprawki mam obiecane, więc wolę na coś innego przeznaczyć kasiorkę :)
 
nie wchodziałam tu bo myślałam że to za wcześnie na zakupy , ale widze że wszyscy tak jak ja przeglądają stronki w internecie i myślą co lepsze........ u mnie najgorsze że budżet mały więc muszę wybrać coś dobrego i taniego, wiem to graniczy z cudem ale może się uda .:-)
 
adi- moj budzet jest rowniez maly jak nie bardzo maly. Dlatego kpuje na raty tzn na razie mam 2 body. wozek na allegro kupuje. widzialam pwlno wozkow ktore byly ladne i dobre za 150 zl. oczywiscie nie sa to zadne modne wozki ale nie o to chodzi. Zreszta te modne maja jak dla mnie za male kola i skretne wrrr. siostra miala a mieszka obok mnie po 4 msc sprzedala bo sie po naszych drogach jezdzic nie dalo. Nie wiem jak jest u Was z rodzina i znajomymi ale mozesz powiedziec co bys chciala dostac od nich i zawsze mniej kasy do wydania :). a ubranka najlepsze sa w tesco lub auchan. I oczywiscie uzywane i nad tym sie tez zastanawiam zeby nie kupic pelno wlasnie uzywanych.
 
nati zgadzam się w 100% z tobą. Też wózki i ciuszki mam używane a bodziaki z Tesco. Nowe to tylko te co udało mi się wypolować na wyprzedażach. Jedynie w co inwestuje to nowe jak najleprzej jakości buty. Sama mam problem ze stopami i chcę przestrzec przed tym moje dziecko. Jak raz kupiłam młodemu na placu buty to po krótkim czasie zaczął źle stawiać stopy. Jeszcze mamy taki problem że ma dośc grube stupki i wysokie podbicie.
Ja co do ciuszków jeszcze mam dostać spadek po znajomych i sporo mi po Kacprze zostało. Jedynie co z terminem się nie wstrzelili bo Kacper z października więc jesienny chłopak.
 
Może to głupio zabrzmi, ale jakoś tak mi lepiej, że nie tylko my zdecydowaliśmy się na dziecko przy skromnym budżecie ;) Bo ja cały czas myślę i myślę czy damy sobie radę finansowo, ale mam nadzieję, że będzie dobrze :) Musi być :)) Na razie (na prawie 16 tc) mam jedno body, śpioszki i kaftanik do kompletu, ogrodniczki uniwersalne i dresik fioletowy (ale rozmiar na 3-6 mies.). Kiedyś jeszcze przed ciążą upolowałam w second-handzie 3 sukienusie, więc jeśli będzie dziewczynka, to się przydadzą :) A jeśli chłopiec, to przydadzą się za kilka lat :))
 
Dziewczyny-ja zachodząc w ciąże wybierałam w internecie wózki ubranka itp. może nie najdroższe, ale na pewno nie najtańsze-natomiast teraz bardzo ciężko zachorował nam psiak i co miesiąc wydajemy mnóstwo pieniędzy a prawdopodobnie leczenie będzie jeszcze długo trwało więc już jest nam ciężko-od razu wszystko mi się przewartościowało-doszłam do wniosku, że wózek kupimy używany, łóżeczko możemy dostać od znajomych-wiec chętnie skorzystamy-a z ciuszkami też nie zamierzam przesadzać bo wiem jak szybko takie maluszki rosną. Nie od tego czy bedzie "jeździł" w najdroższym wózku i markowych ciuszkach zależy szczęście mojego dziecka tylko od tego jaki dom mu stworzymy, a o to nie muszę się martwić bo już kochamy to Maleństwo najbardziej na świecie:)
 
Ja osobiście nastawiłam się na wózek Tako Warrior niezbyt drogi a wygląda fajnie i ma to wszystko co mnie interesuje.
Wszystkie koła dmuchane, przednie skrętne, miękkie amortyzatory z regulacją, fotelik w zestawie.
Nowość WARRIOR tako+fotelik- AUKCJA PROD.- raty (1294403175) - Aukcje internetowe Allegro
My pojedziemy po niego do Częstochowy do sklepu firmowego, bo mozna tam dostać dużą zniżkę.

Moge Tobie powiedziec ,ze sa to naprawde fajne i dobre wozki. Jeszcze jak niedawno mialam sklep to od poczatku kiedy tylko pojawily sie jumpery poszlo mi ich naprawde sporo i nie mialam z nimi problemu.Gondola regulowana, spacerowka montowana przodem i tylem do kierunku jazdy,kola pompowane i regulowane amortyzatory ma w sobie te funkcje ktore wiele przyszlych mam poszukuje:tak:
 
reklama
Do góry