reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Dzięki za info :)
mam nadzieję, że się sprawdzi jak dzidzia bedzie już na świecie :)

Nie ma sprawy:tak:wszystko zalezy czego oczekujesz od wozka a pewnie jak kazdy tak i ten bedzie mial jakies minusy:tak:ja juz w domu mam x-landera xa i wiem ze dla mnie minusem tego wozka jest wlasnei brak regulacji oparcia w gondoli ( chocaz to nie az taki duzy minus) ale ewidentnie minusem jest spacerowka ktora jest ladna ale montowana tylko przodem do keirunku jazdy:-)
 
reklama
Ja myślałam o x-landerze, ale w końcu z niego zrezygnowałam, bo wydał mi się strasznie twardy, a poza tym jest znacznie droższy od tako.
 
baby_55 ja właśnie zastanawiam się nad tako. X-lander mi się podoba, ale cenowo droższy, więc chyba zdecydujemy się na ten pierwszy :)
 
karina a powiedz mi kochana czy wiesz o jakichś znaczących różnicach między Roanem Maritą a Kortiną? Bo ta Kortina też fajna a tańsza no i zaczęłam się zastanawiać...
 
baby_55 ja właśnie zastanawiam się nad tako. X-lander mi się podoba, ale cenowo droższy, więc chyba zdecydujemy się na ten pierwszy :)

Laurka22 jeśli nie masz zbyt daleko do częstochowy to polecam podjechać do sklepu firmowego Tako na ul. arkońskiej, jest tam duży wybór na miejscu i można też zamowić jeśli jakiś inny wzór Ci się podoba, dają duze zniżki, a wysyłka kurierem jest gratis, znajomi kupili cały komplet Tako warrior z fotelikiem, dostali dwie moskitiery, do wózka i do fotelika, folię przeciwdeszczową, parasolkę i śpiworek, i za wszystko zapłacili 1300 zł. Na allegro za dużo uboższy zestaw trzeba zapłacić 1365 zł a w sklepach detalicznych jeszcze drożej i bez żadnych dodatków.
 
Ja mam wózek MUTSY Urban Rider. Nowy kosztuje czapkę pieniędzy, ale myśmy kupili używany w idealnym stanie, za 1/3 ceny nowego. W zestawie rama, gondola, spacerówka i nowy fotelik maxi cosi. Bardzo porządny wózek z dużymi kołami, jeden z lżejszych (11,5kg) wygodny w składaniu, bardzo wygodna, długa teleskopowa rączka, co dla nas miało bardzo duże znaczenie. Są dostępne dwa rodzaje kól pompowane i piankowe, my mamy pompowane. Szwagierka kupiła taki sam i bardzo sobie chwali.
Łóżeczko tzw. turystyczne Baby Ono.
Ubranek cała masa i nowych i używanych.
W zasadzie pozostał nam do kupienia materacyk. I torba do wózka.

Zakupy warto rozkladać w czasie, mniejsze obciązenie dla portfela. Jak jest mozliwośc trzeba korzystać z pomocy rodziny i przyjaciół i pożyczać sobie,odkupywać rzeczy, dostawać. Nie ma sensu kupować wszystkiego nowego, w przypadku ubrań - dziecko szybko wyrasta, a inne zakupy mogą się okazać nietrafione lub rzadko używane.
 
My juz mamy kołyskę po wózek pojedziemy w przyszłym tyg. ciuszków tez mam cała masę, dużo udało mi się kupić na allegro uzywane ale wygladają jak nowe :)
też jestem zdania, ze lepiej zakupy rozłożyć w czasie w końcu to wszystko trochę kosztuje
 
ja tez mam kolyske, wozek po Joshu i 2 pary spiochow w rozowym kolorze ;) hehe, po Joshu wszystkie ciuszki 0-3mies wydalam potrzebujacej dziewczynie wiec niestety bede musiala sobie wszystko pokupowac od poczatku, ale i tak przyda sie przeglad tych wszystkich siat co mam z ciuszkami na strychu... Tylko kiedy sie za to wziasc? Przed swietami czy po? Bo nie chce za szybko...
 
Asiunia najlepiej wtedy jak będziesz się dobrze czuła ale im szybciej tym lepiej bo potem muisz mieć czas zeby dokupić to co ci będzie brakować :)
 
reklama
Ja myślałam o x-landerze, ale w końcu z niego zrezygnowałam, bo wydał mi się strasznie twardy, a poza tym jest znacznie droższy od tako.

To masz racje x-lander jest twardszy od Tako:tak:

karina a powiedz mi kochana czy wiesz o jakichś znaczących różnicach między Roanem Maritą a Kortiną? Bo ta Kortina też fajna a tańsza no i zaczęłam się zastanawiać...

Niestety nie tych wozkow nie mialam na sklepie a o ich solidnosci wiem ze slyszenia m.in od klientek ktore wybraly ten wozek

Ja mam wózek MUTSY Urban Rider. Nowy kosztuje czapkę pieniędzy, ale myśmy kupili używany w idealnym stanie, za 1/3 ceny nowego. W zestawie rama, gondola, spacerówka i nowy fotelik maxi cosi. Bardzo porządny wózek z dużymi kołami, jeden z lżejszych (11,5kg) wygodny w składaniu, bardzo wygodna, długa teleskopowa rączka, co dla nas miało bardzo duże znaczenie. Są dostępne dwa rodzaje kól pompowane i piankowe, my mamy pompowane. Szwagierka kupiła taki sam i bardzo sobie chwali.
Łóżeczko tzw. turystyczne Baby Ono.
Ubranek cała masa i nowych i używanych.
W zasadzie pozostał nam do kupienia materacyk. I torba do wózka.

Zakupy warto rozkladać w czasie, mniejsze obciązenie dla portfela. Jak jest mozliwośc trzeba korzystać z pomocy rodziny i przyjaciół i pożyczać sobie,odkupywać rzeczy, dostawać. Nie ma sensu kupować wszystkiego nowego, w przypadku ubrań - dziecko szybko wyrasta, a inne zakupy mogą się okazać nietrafione lub rzadko używane.

Wiesz co powiem tak odnosnie wozka Urban Rider jest swietny poradzi sobie w kazdym terenie tak jak piszesz ma cztery pompowane kola ale nie sadze ze wazy 11,5 kg (chyba ze sama rama):no:wielokrotnie jezdzilam tym wozkiem i podnosilam go i waga sie zdecydowanie wyzsza:tak:
 
Do góry