reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki kulinarnie!!!

poszukam jeszcze w sklepach, może akurat się uda :) Jeśli nie będzie, a mnie będzie nadal nękać taka zachcianka, będę Cię wówczas chyba agitować o przesłanie choć jednego ogórka :)))
W moim kochanym warzywniaku pani warzywniakowa ma KISZONE, nie małosolne ogórki. Jakby coś, to mogę rozsyłać po całej Polsce:) Znów mi się chce buraczków. Ale nie będę tym razem obierać, gotować i garów przypalać. Wyślę mężyska do samu.
 
reklama
no proszę chyba jakaś telepatia bo mnie dziś wziełona buraczki do tego podpiekane ziemniaczki posypane koperkiem mielone ....i wszysko zapiłam kefirem:))))
a przy buraczkach zakładam jednorazowe rękawiczki lateksowe i wtedy rączki nie farbują:)
 
No to coś czuje,ze jutro robię galaretę z kurczaka...mam wolne to postoję przy garach. bardzo to lubię.
 
Kochane ponieważ nie mogę się doszukać przepisu, który podała jedna z was na deser z owocami i jajkiem zakładam ten temat. Byłyście już wcześniej za więc nie pytam po raz drugi o zgodę ;-)I tu gorąca prośba. Wrzućcie ten przepis na deser z owocami i jajkiem plissssssss A może nasz kochany administrator może tu z głównego wątku poprzerzucać tamte posty z przepisami?

To co nikt nie chce się podzielić przepisem :(
 
Kurde, dziewczyny, jak Boga kocham, chyba będziecie musiały mi wysłać. Dziś obleciałam ulubione warzywniaki i sklepy i wszędzie są już małosolne. Jutro pojade jeszcze na drugi koniec miasta, tam mają takie warzywniaki, jak tam nie będzie to będę Was gorąco prosić o te ogórki : ))
Rozesłałam też wici w rodzinie i wśród znajomych, okazuje się ze wszyscy praktycznie mają już nowe ogórki, a starych niet.

A z dobrych rzeczy, to wczoraj o 21 robiłam placki ziemniaczane - mniam : -)
 
Kurde, dziewczyny, jak Boga kocham, chyba będziecie musiały mi wysłać. Dziś obleciałam ulubione warzywniaki i sklepy i wszędzie są już małosolne. Jutro pojade jeszcze na drugi koniec miasta, tam mają takie warzywniaki, jak tam nie będzie to będę Was gorąco prosić o te ogórki : ))
Rozesłałam też wici w rodzinie i wśród znajomych, okazuje się ze wszyscy praktycznie mają już nowe ogórki, a starych niet.

A z dobrych rzeczy, to wczoraj o 21 robiłam placki ziemniaczane - mniam : -)

Chodzi Ci o zwykłe ogórki kiszone takie w worku foliowym??? No niemozliwe, że u Was nie ma... u nas w każdym spożywczaku. oj dzikusko, rozumiem Ciebie... ja ostatnio szukałam lodów calipso, takich zwykłych waniliowych w kostce jak masło, bo mi się smak z dzieciństwa przypomniał. I znalaaaaazłam... pod nazwą śnieżynka co prawda, ale smak ten sam...
 
reklama
Boziu! Marma! ja tez chcę!!!!!!!! Wczoraj o 21:00 wysłałam Sebka po sernik z rodzynkami, ale się biedny naszukał. Ja to mam jednak cierpliwego tego męża, chyba przestane na niego narzekać.
 
Do góry