reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja ostanio miałam dziwne bóle w podbrzuszu i akurat byłam w szpitalu na USG i lekarz stwierdził, że dzidzia kopie mnie w pęcherz moczowy i to tak dziwnie czuć. Wogóle cały czas leżała główka do dołu a w dzień USG obruciło się do pozycji posladkowej przez co lekarz nie mógł określić płci na 100%. I po raz 4 usłyszałam: wygląda mni to na dziewczynkę ale 100% pewności nie mam........ grrrrrrrrr.... zatem zbieram wyprawke na dziewczynkę najwyżej będę miała różowego chłopczyka....:-)
Dziewczyny możecie pospać dłużej a o 7:20 juz na nogach. Och, gdybym nie pracowała do bym chyba do 10 codziennie spała..... w ciepłej kołderce.... hmmm... rozmarzyłam sie- ja na nogach od 6:00...............
pozdrowionka
 
reklama
ja sie budze codziennie o 6- bo leki i K. do pracy wstaje wiec z nim spedzam troszke czasu, a pozniej ewent dosypiam:-)
 
Dziewczynki właśnie waniliowa napisała że się nie odzywa bo jest w szpitalu bo ma zakrzepice. Jak będę coś więcej wiedziała to wam napisze.
 
Cześć Dziewczynki:)
Dawno nic nie pisałam ale jakoś humor mnie opuścił- chyba drugi kryzys ciążowy (pierwszy był 2-3 miesiąc). Ja jeszcze w miarę się wysypiam- chociaż od kilku dni Mała tak baluje że już coraz trudniej.

Dagsila i Katik -nóżki zaciskać i duuuużo leżeć- jeszcze będziecie chciały sobie tak poleniuchować i byle już do kwietnia!

elvie3 - Ale Wam dobrze....:) To wybawcie się za wszytskie kwietnióweczki:)

Ja uciekam do pracy- ale tak mi się nie chce:( nie wiem ile dam jeszcze rade, najgorsze jest to że pracuje sama dla siebie i chyba tak najtrudniej zrobić sobie wolne....

Miłego dnia :)
 
reklama
i ja sie witam :) Waniliowa wracaj szybko do zdrowej formy :tak:
u mnie nocka spokojna bo jak padłam wieczorkiem tak dopiero rano się ocknęłam o 9.10:tak::-). ogólnie siedze cały czas w domu (nauka, pisanie pracy,niezbyt fajna pogoda) i taka niedotleniona jestem, ale od jakiegoś tyg zawsze na wieczór wychodze na spacer 15-30 min i to sprawia ze spi mi sie dobrze:-);-)
a i zauważyłam że chyba mnie przeziębienie od wczoraj bierze , bo nie rozłączam sie z chusteczkami i potroszku kicham :-(.
pozdrawiam :-)
 
Do góry