reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Agnieszka niech Ci Aniezowa linki puści , bo ona fajne krzesła znalazła . :tak: Ew kup im dorosłe będą miały wiecej bajerów .

Kittek Ty ten ogród z mlekiem matki wyssałaś :-D A Edyta tez tak lubi , czy nie bardzo .
Fajnie że się tak dzieciakami przejmujesz - he dorosłymi w sumie .. oby moje dzieciaki kiedyś na takich nauczycieli trafiły :tak:

Gosieńka ja zmarźlakiem byłam , ale odkąd mieszkam w domu to mi przeszło :tak:

Monia po takich akcjach dzieci nie chorują , wiem po swoich :) Olka jak jest taka temp. to leci na podwórko z gołymi nogami i ma się dobrze :tak:
 
reklama
Gosieńko chyba bym A. ubiła jakby mi deskę do prasowania na urodziny dał...;-) :tak:

Aniez...hmmm muszę te krzesła jeszcze przemyśleć, przespać się z tym fantem...Dzięki ;-)

Stomatolog z dzieciakami zaliczony :tak: J. ma zalakowaną (?? dobrze piszę??) drugą szóstkę i kontrola za 2 miesiące jak mu się następna wyrżnie do końca :tak: M. dzisiaj miał borowaną piątkę ... a nad jedynką mam z nim pracować... znaczy porozmawiać bo nadaje się do ozonowania a ma "ubytek" w głupim miejscu przy samym dziąśle... no nic będziemy pracować nad dzieckiem i pojedziemy mam nadzieję naprawić ubytek.

Idę tańczyć na żelazku ;-)
 
Agnieszka na zakupowy idź... może coś znajdziesz :)

Wysłałam dzieciaki z tatusiem na basen, sama torcik ogarniam :) obecnie się chłodzi :) ciekawe jak wyjdzie. Miał być Michałkowy, ale ponoć ciężki jest, to sobie na razie darowałam, Szwarwaldzki pyszny, ale też ciężki i trochę nie dla dzieci :p tzn. alkoholowy, czwartego truskawkowego to nawet ja nie targnę (chociaż smaczny) więc będzie Delicja :) znaczy się pomarańcza i czekolada... pojęcia nie mam jak to wyjdzie, się zobaczy :p
 
Hej

Dziękuję tym co trzymały kciuki za babcię. Wczoraj wieczorem ją wypuścili do domu uuuff. Miala migotanie przedsionkow, spowodowane za mała ilością magnezu i potasu. Podłączyli kroplówkę, zrobili badania, póżniej dwa EKG, zapisali leki i babcia wrocila. Rozmawialam z nią to mówila,ze czuje sie lepiej i nawet żartowała więc bardzo się cieszę ;-)

Ja byłam dzisiaj ze sobą u dermatologa i z B u laryngologa. Jeśli o mnie chodzi sprawdzil mi wszystkie znamiona i jedno mu się nie pdobało więc wypisał skierowanie na wycięcie dziada, zarejetrowalam sie już na 17 czerwca. B wczoraj mial badanie sluchu, płyn nadal w uszach, doktor dal mu jeszcze miesiąc, ma brać caly czas leki i dmuchać, a jak się nie poprawi to nie obędzie się bez przekluwania:-(.

Zmykam, bo pranie trzeba zdjąć ..pa ;-)
 
witam się

Aniez, jak chcesz to wyślę Ci fajny przepis na torta, sama nie robiłam, ale jest pyszny...na murzynkowym cieście, z masą z mascarpone i dżemem morelowym :-)

Wronka, dobrze, że u babci wszystko ok...

Gosienko, nastolatka pojechała w poniedziałek i gdyby nie matka, to dziecko by się nie odezwało...ciągle jej wysyłam smsy jak tam, a otrzymuje jedynie zdawkowe "ok" albo "no" albo "yhm"...dzis postanowiłam dać spokój, może mnie dziecko nie potrzebuje i chce od starych odpocząć :-)

A gdzie mamusia się podziewa ?

Dorotko, czy mam rozumieć, że Ty też lubisz w ziemi grzebać ?...ja nie lubię, na kwiatkach się nie znam, bratki jedyne jakie mam już kilka razy prawie ususzyłam, bo nie podlewałam :-/...ale one silne są i chyba chcą bardzo mieszkać pod moim dachem, bo dają radę :-)

Kittek, bądź łaskawa na tych maturach, mój chrześniak zdawał też maturę, więc też przeżywam...swoją drogą, wyniki mają być dopiero 27 czerwca, to jakieś chore jest - dla słabszych psychicznie uczniów, taki czas oczekiwania może byc nie do zniesienia...dobrze, że mój chrześniak z tych lajtowych...

Agnieszka, moja H miała ostatnio wypełnianego ząbka, wróciła zachwycona, bo ciocia Edytka zrobiła prysznic czekoladowym stworkom, które zamieszkały w ząbku i na koniec zakleiła różową gumą do żucia...grunt to właściwe podejście :-)

dochodzę do wniosku, że nie mogę usypiać H, bo jak mi się przyśnie, to wstaję tak zakręcona, że juz nie jestem w stanie nic zrobić...tak jest i teraz, a podłogi, pranie, obiad na jutro i prasowanie czekają...i znów będzie niedoczas :-)

spokojnego wieczoru.....
 
Ostatnia edycja:
hejka
zaliczyłam dzisiaj kawkę z przyjaciółką. Szkoda mi było dzieciaków, ale wyszłam z domu nie oglądając się (wyrodna matka ze mnie). Usprawiedliwiam się, że jeślik tak nie zrobię to długo z domu nie wyjdę.

Wronka ja jutro śmigam do laryngologa, ciekawa jestem co powie, bo chociaż Igor nie choruje, to zdarza się, że "dopytuje". Trzymam kciuki, żeby u Boryska bez zabiegu się obyło. A z jedzeniem polepszyło się?
Aniez, Monia, Gosieńka, Wronka
zazdraszczam strasznie i już się doczekać nie mogę, chociaż aż się boję konkretnie planować, bo wtedy zawsze coś wyskakuję.
Aniez ja się już doczekać nie mogę jak spróbuję mój szwarzdzwaldzki, bo tylko robię, a nie jem:-( i jeszcze, żeby efekty były, a na zdjęciach w stroju jak się zobaczyłam, to zapowiedziałam B, żeby nigdy więcej fotek w stroju mi nie robił:eek:
Agnieszka ponoć szwedzkie dzieci bez oparcia i bez podłokietników krzesła mają, że niby najzdrowsze dla kręgosłupa. Muszę też temat rozpatrzyć, bo niedługo czeka mnie wybór dla Igora.

Uciekam, może jeszcze coś z B uda mi się pooglądać.
 
monia jestem , w końcu udało mi się napisać, K zaczął remont w pokoikach u dzieci i eksmitował nas na wieś do dziadków gdzie dostęp do internetu mamy słaby. A przepis na torta wklej na kulinarnym bo brzmi pysznie ;)
annaoj super, że wypad się udał , ja też jak tylko mam okazję to wychodzę bez dzieci tak dla mojego zdrowia psychicznego :rofl2:
Kittek cudowny z Ciebie nauczyciel!
Maonka jeszcze raz dziękuję za przesyłkę , po tym żelu na ciemieniuchę Jasiek ma takie mięciutkie włoski, mam nadzieję że zadziała i ta ciemieniucha pójdzie precz.
Wronka uff dobrze, że z babcią wszystko dobrze. Przypomniałaś mi . że też powinnam odwiedzić dermatologa żeby obejrzał moje znamiona wybieram się już od 2 lat i zawsze coś ...
Agnieszka ja dzisiaj oglądałam krzesła dla Natalki , ale takie zwykłe proste bez specjalnych bajerów. A co do cen to załamka skąd producenci niektórych krzeseł biorą te ceny to nie mam pojęcia.

My ogólnie też jesteśmy zabiegani , mój kalendarz nigdy nie był tak zapełniony jak teraz. Zapisałam Natalkę na wycięcie migdała na 9 czerwca, spędzimy 3 dni w szpitalu. Z Jasiem chodzimy na rehabilitację (niestety prywatnie bo na NFZ dopiero 21 maj wizyta na której wyznaczą nam termin ćwiczeń) ale zadowolona jestem z naszej rehabilitantki już po pierwszej wizycie i tygodniu ćwiczeń w domu widać efekty, Jasiek zaczął przekręcać główkę, więcej się rusza i ogólnie jest silniejszy, pouzgodnieniu z rehabilitantką na razie nie będziemy go szczepić bo może to osłabić jego układ nerwowy i całe ćwiczenia pójdą na marne , poczekamy aż się porządnie wzmocni. Jesteśmy też zapisani z J. na USG głowy i do poradni metabolicznej aby sprawdzić czy nie ma niedoboru witD3 a w czerwcu kontrola u neurologa.
 
Pierwsza :)

Anna oj
- nic nie planujemy :) nic a nic i kropka :) hehehehe dobrze, że na kawę poszłaś :) a co do figury, to ja się boję strój założyć, ale co tam, wolę być mądrzejsza, niż szczuplejsza :p

Mamusia- o właśnie się zastanawiałam, gdzieś Ty nam zniknęła. Też widzę się nabiegasz po lekarzach? Ehhh. Oby wyniki były dobre :)

Wronka- super, że z babcią OK :) powiedz mi, czy Wercia ma piankę do pływania? Bo B. nam się tak z zimna trzęsie na basenie (skóra i kości to wiadomo dlaczego), że musimy coś mu kupić, bo on jak osika tam wygląda i mi go szkoda.

Monia- dawaj tego torta :) ja mam naprawdę imprezę za imprezą i nie wiedzieć czemu na każdą robię tort... więc mam wąską specjalizację, ale inspiracji nigdy nie za wiele. Ty w środku nocy ten obiad gotowałaś... u mnie skończyłoby się na ambitnych planach i... otwarciu słoja z czymś zawekowanym, albo na makaronie z pesto :p

Jeśli któraś z Was wie coś w temacie pianek pływackich dla dzieci, to ja poproszę o info na zakupowym :)
 
ja się tylko przywitam i znikam - pewnie na dłużej

Zazdroszę wam dziewczyny tej majówki - i żałuję strasznie, że nie mogłam przyjechać.

U mnie dół gigant - zawodowo koszmar, a z tego tytuły psychicznie nie daje rady
 
reklama
Do góry