reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kochane,dopiero tu dotarłam. Wigilia była u mnie , więc szmatowanie, gotowanie, ubieranie i oczywiście wszystko naraz. Byliśmy gotowi na 10 min przed przyjściem gości. No i na kompa już czasu nie mialam. Teraz wlaśnie od tesciów wrociliśmy i zaleglam na kanapie więc na spokojnie przyszłam aby życzyć Wam.......Zdrowych, Wesołych, pogodnych Świąt w gronie najbliższych:tak:. Nie objadajcie się za dużo heheheh. Wiem, wiem, to awykonalne....sama dzisiaj obiadlam się jak bąk :zawstydzona/y:. Pozdrowionka:-0
 
reklama
Hejka

Dzieciaki oglądają z tatusiem hit świąteczny " Kevin sam w domu " ;-):-D wiec mam chwilkę :tak:

Objedzona jestem że :szok: ale co tam zgubi się na wiosnę nie ;-)
Wigilia cudna, nareszcie mogliśmy nacieszyć się sobą , dzieciaki zachwycone prezentami, zwłaszcza chłopcy bo zrobiliśmy im dodatkową niespodziankę :tak:Dzisiaj zrobiliśmy sobie gaciówę świąteczną , cały dzień w łóżku leżeliśmy i tylko na posiłki wstawaliśmy, doceniam wielkie łóżko :tak::-D Pod wieczór pojechaliśmy do Jeleniej Góry rynek pooglądać, śmiesznie było bo całą drogę kolędy śpiewaliśmy wariaci :-) Jutro mamy gości bo S świętuje więc trzeba się będzie spiąć ;-)

Aniam S też twierdzi że Potopu nie oglądał ;-):-D zresztą tak jak nie widział Samych Swoich czy CK Dezerterzy ;-):-)

Wronka witaj w klubie bąków :-D ciekawe jak się nazywa samica bąka? :happy2: Bączyca :-D

Monia u mnie tez ciasta pełno i chyba kury się ucieszą najbardziej bo my nie jesteśmy w stanie tego zjeść, pierników jak mrówków , ale to do stycznia może być więc zabieram ze sobą :tak: Ech jak ja bym sobie takie maleństwo potrzymałam :tak:

Elvie nie ma to jak dodatkowe atrakcje sypialniane :-p

Zielona niezły masz repertuar :-D

Miłego świątecznego wieczoru
 
Gosieńka - dziś byli znajomi .... i co okazało się że miś w TV leci :-D:-D przecie też nikt nie widział ... a co chwilkę było ...." a za chwilkę ten powie " i salwa śmiechu zanim powiedział :-D:-D Mój mąż jest miłośnikiem czterech pancernych :-D:-D ale ogólnie lubi Polskie filmy i zna je bardzo dobrze :tak:


Jutro moi rodzice do nas przyjadą . :tak:
Teraz z mężem kulturalnie flaszkę otworzyliśmy :-D:-D nie lubię mieć kaca po byle g.....:-D:-D Opijamy remont , co by nam się ściany i meble kupy trzymały :-D:-D


Ale się najadłam ...................:szok::szok::szok:
Teściowa jak zwykle przesadziła z żarłem
 
Wstyd mi strasznie, że nie dałam rady wcześniej wpaść:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Wszystkim życzę miłego i spokojnego wieczoru i dnia świątecznego.

Ella zdrówka dla Was.
Agnieszka biedny M.
Sonia ja dołączam się do "reklamy" firmy K_EX. Pomijam oczekiwanie długaśne, brak kontaktu z firmą, to kurier był jakiś taki niemiły, że:szok:
Aniam ja psów do góry nie wpuszczam, więc nie ma takiej opcji:-)
Maonka mój wujek pamiętam tak miał po antybiotykach, a to dorosły facet, więc u dziecka tym bardziej może być taka reakcja. Pamiętam, że jakimiś ziołowymi płynami miał nacieraną głowę. Mam nadzieje, że u Alicji to chwilowa reakcja organizmu i wszystko wróci do normy.
Elvie jeden kilogram na plus to light, zaraz z Luckym na spacerku wybiegasz.
Aniez już się doczekać nie mogę. Tyle cioć i wujków chętnych:-) Obawiam się tylko jak będzie z Igorem, ma ostatnio "ciężki okres":baffled::sorry2:

Bardzo miło wigilię spędziliśmy, w święta objeżdżamy bliskich nam ludzi, ale na na luzie, więc jest oki. Gdyby nie mój malutki biedny szkrabik, który znowu ma pogorszenie uczuleniowe, byłoby super. Biedniusi jest, skarpetki na łapki już nawet w dzień zakładam. Ja dalej na diecie, a płakać mi się chce jak na niego patrzę:-(
Ponarzekałam i spadam
szybciutko:zawstydzona/y:
 
dzisiaj spędzamy święta w trójkę - wigilia u mojej Babci, a pierwszy dzień świąt u Teściów. Dzisiaj wybieramy się do kina na Krainę Lodu - wiem, że niektóre z Was były mam nadzieje, że warto.

Julka z prezentami szalała już od wigilijnego poranka :)
 
U nas dzisiaj lenistwo pelna para. Dzieci wlasnie sie bawia a ja wlasnie leze na kanapie. Juz nie pamietam kuedy tak bylo.

aniam, gosienko no to widze, ze w styczniu nasi panowie beda mieli o czym rozmawiac hehe. Moj to jeszcze na okraglo mógłby ogladac "Jak rozpetalem II wojne...", "Stawka wieksza..." i " Janosik", a no i " Czterej pancerni..."

A tak w ogóle aniam, aniez, gosienka, monia, nata, iza, annaoj juz tylko tydzien hehe i sie widzimy :-)
 
Dzieńdoberek

Kittek, Elvie Wszystkiego najlepszego dla waszych połówek :-)

Goście przyjechali wcześniej i zastali mnie w piżamie :zawstydzona/y::-D Helenka wszystkich molestowała modeliną i obowiązkowo każdy musiał coś zrobić więc zabawa była przednia :tak:

To w styczniu będzie się działo jak nasi panowie rozpoczną seans filmowy ;-):-D jak nic będę musiała swoją kanapę zabrać ;-)bo jak oni się rozsiądą :-p

Wronka ja już nie mogę się doczekać, w końcu zobaczę swoją synową ;-):-)

Nata i jak film podobał się ? mój S się śmieje że ja na seans z miejscem leżącym muszę iść , ale chyba kino takiej opcji nie przewiduje :-D

Aniam uśmiałam się z kulturalnego picia :-D w takim razie w styczniu będziemy niekulturalnie opijać wasze szafy :-p:-D Teksty z Misia to mój S zna na pamięć a Czterej Pancerni to hit z naszego dzieciństwa zawsze w ferie zimowe leciało :tak:
Ogłaszam że kiełbacha i szynka są zrobione więc może ci ślina lecieć, jeszcze w sobotę S coś na świeżo upoluje wiec będzie gites :tak::-)

Anna biedny Wiktorek z tym uczuleniem :no:


Marlenka szaleje i nie może być na dole bo choinkę podgryza a nie wiem czy jej igliwie nie zaszkodzi, nie miała baba kłopotu więc dostała kota :-D

Miłego popołudnia kobietki
 
Gosienko ale klopot jest slodki, wiec nic tylko wybaczac :-)

polskie seriale to faktycznie domena facetow i ich lata mlodosci wiec ktora zabiera kino domowe coby plec meska miec z banki ?

dobrze ze te swieta sie juz koncza bo bym chyba pekla z przejedzenia i innych rzeczy jeszcze :-/
 
reklama
Wronia ja o stawce to nawet nie chciałam pisać :-D:-D, ale widzę , że zrobiłaś to za mnie
:-D

Annaoj - ja myślę że Kuba , Igor i Szymon sobie poradzą :-p:-p także luzik . :tak: U mnie koty dla odmiany nie łażą na dół :-D


Gosieńka już dostałam ślinotoku :-p:-p ja to muszę nasz ryneczek obskoczyć , co by chrzan od naszego pana i ogóry nabyć . Grzybki mamy przygotowane :-p:-p


Święta , święta i po świętach . Dziś byli moi rodzice :tak: a jutro jak to co roku lecę na zakupy
 
Do góry