reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Nata- masakra. U nas są zwykłe kubki i talerze, bez zamknięcia, zaś do wody na grupie plastikowe kubeczki jednorazowe.

Dziewczyny, wrzucam też tutaj info, może znacie kogoś z taką grupą:

Kto ma AB RH+ lub AB RH- i ma możliwość pomóc?

Chłopczyk leży na Skłodowskiej. Nie wiem, jaka jest sytuacja na dzisiaj. Z tego, co zrozumiałam sytuacja jest trudna, bo krwi dla chłopca nie można pobrać z banku krwi (potrzebny jest masa granulocytowa). Więcej informacji pod nr telefonu: 600 034 475.
http://eluban.pl/rozmaitosci/1251,pilnie-potrzebna-krew.htm
 
reklama
Witam się :-)

J. pojechał z klasą na całodniową wycieczkę do Brennej :-D Cisz ai spokój i tylko pogoda fatalna bo siąpi deszczem i pochmurno jest...

Aniez kurcze nie znam nikogo z AB :no: :-( kurcze oby udało się chłopakowi pomóc...

Kurcze ten bałagan to chyba w nocy kot robi :no: znowu mam do ogarnięcia kuchnię i salon ;-) :-p No i prasować muszę... a taaaaaaak mi się nie chce... ale chłopaki muszą w czymś chodzić...Do tego od wczoraj wieczora mam mega zakwasy po siłowni... a tak dobrze było rano bez zakwasów, że już myślałam że się ustrzegę ich... Dokładnie czuję które mięśnie ćwiczyłam :-D

Dziewczyny jak chcecie zapytać albo powiedzieć coś waszym mężom to zróbcie to dzisiaj przed 20 ;-) bo się MŚ w Brazylii zaczynają ;-) :-p

Nic zbieram doopę w troki i ruszam do boju ;-)
 
Nata miałam akcję kubek w przedszkolu Oli :no: też go panie nie domyły pod tą uszczelką .
Kubek zabrałam panie dostały zjebki ale aż takiej paniki nie siałam . Olce nic nie dolega .
 
Aniam - tutaj sprawa zabrnęła dalej - kubek został oddany do Sanepidu - ten wykonał badania - okazuje się, że to grzyb, a nie jak Panie twierdziły osad po herbacie. Na wyniki jaki grzyb trzeba czekac około trzech tygodni, ale jak to pięknie Pan Laborant powiedział, czegoś podobnego na dziecięcym kubku jeszcze nie widział. Sanepid z racji sytuacji musiał poinformować Inspekcje Sanitarną - bo Grzyb w żłobku to nie przelewki a poza tym brak jakiejkolwiek elementarnej higieny.

Jak się okaże. że grzyb jest z tych chorobotówrczych - sprawa trafia do Prokuratury z art. o narażeniu na utratę zdrowia lub życia dziecka.

We wspomnianym żłobku Pani dyrektor nie czuje się winna, nie widzi problemu - przecież to nic takiego, ot grzyb tylko
 
nata pewnie na luty jakoś , a co chcesz dołączyć ?
Tutaj kit wie co to było , bo dzieciaki owocowe herbaty też piły nie było tego jakoś dużo . ale ewidentnie babka która myłe te kubki nie umiała zdjąć tej uszczelki z kubka . Także o******* baby zebrały niezły :no: Olka od tej pory piła tylko z normalnych kubków . Mnie to zdziwiło , bo czysto mieli i nie raz w kuchni u nich byłam . tam jak rodzic chciał można było wleźć wszędzie i zobaczyć .
 
witam
Wybywam zaraz do pracy po papierki, nie chce mi się, ale już od kilku dni to odkładam. Potem do Alicji do przedszkola na kosnultacje śmigam. Igor wczoraj miał egzamin na karate, byłam z resztą ferajny i nawet pod wrażeniem byłam, że tak wszystko ogarnia. Na pomarańczowy pas zdał:-)

Wronka kciuki zaciskam. Daj znać. Co do zakupów to też tak mam;-)
Aniam im wieksza banda na wakacjach tym weselej:-)
Agnieszka protest na testach i tak może być, bo nakłuwanie jednak nie jest przyjemne. Z Alicją ciężko było.
Nata nieźle. Trzymam kciuki, żeby nie okazało się groźne.
Aga dobrze, że po przeglądzie ok.

W Alicji przedszkolu mają tydzień o zawodach i dziecko tak nas podsumowało:
"Tata pracuje w pracy. Tata zarabia pieniądze, a mama pracuje na komputerze i bawi się z Wiktorkiem";-)
 
Igor zdolniacha:tak:

A tak ogólnie ( Nata nie piję do Ciebie:-D:-D w związku z pytaniem czy dołączysz :-D ) to jedynaków na forum to już prawie nie mamy :tak: Przedszkole jak nic można otwierać :-D
 
reklama
Do góry