reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Wróciłam z promocji i od razu z biegu weszłam na GG licząc na jakieś dobre wieści, a tu cisza.. Więc czekamy nadal..

Walcz Zosiaczku dzielny nasz!!
 
Dziękuję elvie za sms-a

cały dzień myślałam o Judysi i Zosi... nie miałam kiedy wejść na forum...

zielona dzięki za wpis o info :eek:
 
Dziewczyny ja ide juz spac bo okropny dzien mialam, chociaz w obecnej sytuacji to brzmi lakonicznie... jutro pojade do tesciowej i pojdziemy do tescia do szpitala wiec pewnie niepredko dam rade wejść na forum, wiec jakby pojawilo sie jakies info bardzo proszę dajcie mi znac...


Zosienko badzcie silna dla swojej dzielnej mamusi, wygrasz te walke napewno! wszystkie w to bardzo mocno wierzymy!
 
nie moge spac..... Zosienko walcz!!!!
dziekuje za sms ,za info.

mnie jutro na cały dzien nie bedzie bo jedziemy na splyw kajakowy..ale jak cos prosze o info.napewno jak wroce od razu tu zajrze.
 
reklama
Elvie dzięki za cynk. Spałam dziś jak zabita i dopiero teraz czytam...

Zosiu kolejny dzień trzymamy kciuki i się modlimy.
Byłam wczoraj w Książu a tam w pewnym miejscu jest odsłonięta skała na której jest zbudowany zamek. Kumuluje się w niej ponoć jakaś energia. Należy przyłożyć rękę i pomyśleć życzenie... Wiecie czego "sobie" życzyłam...
 
Do góry