reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎



Dziewczyny straszny ból na dole jak na okres po lewej stronie Janika . Masakra dzis 20DC. Tydzień temu dokładnie byłam tuż przed owulacja mówiła mi ginekolog. Co myślicie ?
Ja też taki ból miałam w 18 DC tyle że w prawym jajniku 😊 do dziś już się nie pojawił. Jedynie takie delikatne ciągnięcie w pachwinach i wczoraj żywa plama krwi na papierze. Dziś już czysto. Czekamy na dzień miesiączki ale oczywiście test wykonam za parę dni i tak 🫣😁
 
reklama



Ja też taki ból miałam w 18 DC tyle że w prawym jajniku 😊 do dziś już się nie pojawił. Jedynie takie delikatne ciągnięcie w pachwinach i wczoraj żywa plama krwi na papierze. Dziś już czysto. Czekamy na dzień miesiączki ale oczywiście test wykonam za parę dni i tak 🫣😁
U mnie ogilnie od początku tego 7 dniowego czasu plodnego pobolewalo podbrzusze, nawet trudno bylo mi rozroznic strone, a to co mnie najbardziej zainteresowało to jednorazowe rozowe nie brunatne zabarwienie śluzu 13.04 i dlatego stawiam, na to ze tego dnia pik był pozytywny z rana o 7 i przez caly dzien jeszcze ze 4 testy zrobilam a wieczorem to zabarwienie różowe po 19 to byla owulacja, ale to tylko moje niemydyczne spostrzeżenie i oczekiwanie. 😁😂🤔
Zobaczymy co mi to przyniesie, noe liczę na zbyt wiele bo tylko 4 razy seksik byl przed 13 i w dniu.
 
To ja mam dzisiaj jakaś depresje 😩😩 chce już jutro i szykuje się cały tydzień pracy wiec się zajmę czymś innym w końcu. Ale humoru nie mam za grosz 😅 a Wy jak nastroje ?
 
U mnie ogilnie od początku tego 7 dniowego czasu plodnego pobolewalo podbrzusze, nawet trudno bylo mi rozroznic strone, a to co mnie najbardziej zainteresowało to jednorazowe rozowe nie brunatne zabarwienie śluzu 13.04 i dlatego stawiam, na to ze tego dnia pik był pozytywny z rana o 7 i przez caly dzien jeszcze ze 4 testy zrobilam a wieczorem to zabarwienie różowe po 19 to byla owulacja, ale to tylko moje niemydyczne spostrzeżenie i oczekiwanie. 😁😂🤔
Zobaczymy co mi to przyniesie, noe liczę na zbyt wiele bo tylko 4 razy seksik byl przed 13 i w dniu.
Dużo nas w tym miesiącu plamiło 😱
 
Ogólnie moje testy wygladają tak. Humor oki wyczekuje czasu, kiedy będę mogla zatestować, strasznie mi się czas ciągnie.
 

Załączniki

  • InCollage_20220418_152845268.jpg
    InCollage_20220418_152845268.jpg
    964,6 KB · Wyświetleń: 75
Ja mam taki nawet nawet humor, staram się myśleć pozytywnie i nie dać się zwariować aczkolwiek lekki strresik jest, tym bardziej po tym śladzie krwi na papierze 🫣 no ale zobaczymy... Też bym już bardzo chciała być w okolicach okresu żeby przekonać się czy udało się czy nie... A tak te dni mi wolno lecą i ciągle czekam na te chociażby 9 dpo żeby już bardziej wiarygodny wynik wyszedł ☺️ i tak jutro rano zrobię test, mam ich tyle że mogę po 10 dziennie robić 😅
 
reklama
Do góry