reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Ja właśnie dostałam brązowe plamienia. (22dc) albo spadek progesteronu albooooo może w końcu się udało ! Ostatni raz takie plamienia miałam w ciąży 4 lata temu ale to żadna reguła mówią. Trzymajcie kciuki ❤️
Ajjjjjj.... 😍😍😍😍Trzymam mocno kciuki!!!! 👍👍👍👍👍👍 Ja dziś 20 DC i też czekam na takie symptomy 😊😊😊😊czekamy na mega wieści w takim razie 💪❤️❤️
 
Ajjjjjj.... 😍😍😍😍Trzymam mocno kciuki!!!! 👍👍👍👍👍👍 Ja dziś 20 DC i też czekam na takie symptomy 😊😊😊😊czekamy na mega wieści w takim razie 💪❤️❤️
No ja się boje ze to jednak spadek progesteronu :( choć brązowego śluzu już nie miałam serio pare lat… dwa dni temu krwawienie teraz brązowy śluz No wyglada to obiecująco ale achhh życie lubi kopać leżącego 😩🤪
 
Boję się robić sobie złudnej nadziei. Jestem przekonana, że tym razem też się nie udało. Nie wiem skąd tak sceptyczne myślenie 🙈
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane życząc spokojnych świąt Wielkanocnych! 🌷🐣🐰

Ja właśnie przed chwilą zauważyłam brunatne ślady w śluzie i już głowa głupieje 🙈
Witam kochane życząc spokojnych świąt Wielkanocnych! 🌷🐣🐰

Ja właśnie przed chwilą zauważyłam brunatne ślady w śluzie i już głowa głupieje 🙈
U mnie brunatne plamienie pojawilo się w 10, 12 i 13 dniu cyklu a w 14 dniu cyklu różowe. Dlatego obstawiam ze tego 14 dnia cyklu była owulacja, czy dobrze obstawiam nie wiem.😑
 
reklama
Jestem 9-11 dpo
No to my jesteśmy na jednym etapie. Jutro 10 dpo to zrobię tescior a co mi tam. Jeszcze mam 5 😂 No ja ogólnie ten cały cykl mam totalnie nie podobny a uwierzcie jak drugi raz z rzędu staram się o dziecko rok to ładnie 2 lata obserwacji swojego ciała i nie miałam np bólu lędźwi które towarzyszą od kilku dni, plamienia, ciągniecie w pachwinach - tak No wszystko mi mówię ze się udało i to na prawdę pierwszy raz od ostatnich starań sprzed ciąży. Ciężko nie robić sobie nadziei kiedy jednak chcemy tej ciąży prawda :)
 
Do góry